ING Usługi Finansowe

Legnica

Opinie o ING Usługi Finansowe

fsf

Szkolenie jakie miałem w ING to po kilku miesiącach okazało się, że nie było za dobre, a menager...pominę tu osoba sympatyczna ale w ogóle nie mająca predyspozycji na menagera. Nie wyszło mi, nie chcę zganiać winy na firmę ale nie pomaga praktycznie wcale a akcje promocyjne za moich czasów stały na niskim poziomie. Ogólnie dla osób posiadających spore kontakty i gotowych do życia tylko z prowizji (nie tak dużych jakby się wydawało). Nie polecam, chyba że ktoś chce zacząć od zera

Zostaw opinię o ING Usługi Finansowe - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING Usługi Finansowe