IPOPEMA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Toruń

Opinie o IPOPEMA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

miriam

no właśnie jak póki co nie widzę nowych ofert pracy, owszem jakiś czas temu były np. ma prawnika w zespole prawnym czy specjalistę w departamencie strategii i produktów, ale teraz nic nowego nie widzę. naTOMIAST TEż uważam że zaskakująca jest ta cisza tutaj, no ale to wielka instytucja finansowa więc może zbyt delikatny temat i za duża forsa żeby się pracownicy wypowiadali

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw opinię o IPOPEMA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IPOPEMA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.