STOLLAR

Opinie o STOLLAR

Filtruj opinie po kryteriach:

Iwecoman
 Opinia

Mam styczność z tą firmą ładnych parę lat. Mogę napisać bardzo dużo o firmie, zacząwszy od pracowników fizycznych ( ładowaczy), skończywszy na właścicielce, która nie zna podstawowych zasad nt. szacunku do drugiego człowieka. Cała firma i to, jak wszystko funkcjonuje to WIELKI (usunięte przez administratora) Chcecie szczerze dowiedzieć się jak działa firma STOLLAR? A więc tak, najmniej stresu mają pracownicy produkcji, przepracują swoje godziny - do domu. Okna przechodzą jakieś kontrole jakości ( bardzo słabo wnikliwe ), ponieważ okazuję się później przy ich pakowaniu/ładowaniu na auto, że często są porysowane, obite ( a gdy klient zgłosi reklamację - obciążają przewoźnika, że stało się to podczas transportu ). Wyprodukowane okna zanim znajdą się na placu, zostają wywożone na różne sektory - w zależności od trasy i auta do tego przypisanego. Przedtem placowi/wózkowi mają masę roboty, bo za nim okna zostaną rozwiezione, muszą zostać przez nich odznaczone - każde pojedynczo, tu też jest masa pomyłek, gdzie w dalszym etapie następcy mają gorzej. Ale do rzeczy. W wielkim skrócie powinno wyglądać to tak, że klient składa zamówienie, logistyka planuje trasę, okno jest produkowane i czeka na załadowanie, tak? NIE. Niestety ten CHAOS, który tam trwa to jakaś porażka. Działa to w ten sposób, że pod presją właściciela / dyrektora logistyka ma za zadanie wywieźć okna/zaplanować jak najwięcej tras. W godzinach 7:30 - 15:30 trasy są układane co do ostatniej minuty. Kierowca wzywany jest podstawić się pod rampę na ustaloną wcześniej godzinę ( często nie trafioną ). Przyjeżdżając ocenia sytuację, sprawdza okna, liczy czy wszystko się zgadza. Niestety za każdym razem coś jest nie tak, np. okno, zlecone do produkcji przez logistyków w ostatnich minutach pracy schodzi z taśmy powiedzmy o 18:00, gdzie np. kierowca był wzywany na godzinę 14:00 - tyle musi czekać. Podkreślę też, że aby dojechać do klienta na rano, musi jechać całą noc, gdzie wcześniej ładuje się na nielegalnym czasie przez 2-5 godzin, wyrusza w trasę zmęczony, jedzie całą noc, następnie podczas dnia rozwozi okna w kilkanaście miejsc ( często je nosząc), po czym wraca na noc uwalony jak ŚWINIA, aby następnego dnia przeżyć od początku ten sam horror. Okna pakowane do ciemnej nocy, załadunkowi pracują tak długo, aż załadują wszystkie auta i spakują okna ( w sezonie często od 6:00-00:00 ). Są traktowani jak tania siła robocza bez żadnych wyrazów szacunku, co później przekłada się na kierowców. Okna pakowane, często nie opisane, kierowca przyjeżdża i chodzi po całej fabryce, aby dowiedzieć się, co jest do jakiej firmy. Musi ubiegać się o przywiezienie dodatków. Wypełnia obowiązki innych osób, tj. logistyka ( która nie umawia klientów - układa trasy na ślepo), po czym odbija się to później w trasie. Jest proszony o podpisanie dokumentów jeszcze przed załadunkiem, gdzie trasa jest nie kompletna i nie zaczął wszystkiego zliczać. Z mało miejsca na fabryce, wszędzie gdzie nie spojrzysz - stoją okna - brak wyznaczonych miejsc dla aut na załadunki paletowe. Właściciel/dyrektor/logistyka - NIE MAJĄ bladego pojęcia, jak to wszystko funkcjonuje od strony "praktycznej". Widzą tylko programy i cyferki. Cała firma zasuwa poprawiając po nich błędy wynikające z wielkiej niewiedzy, co przekłada się na wielki stres, brak czasu na życie prywatne i inne... Mógłbym napisać książkę, ale szkoda już na to życia. Wielkie odkupienie nastąpi, za tych wszystkich biednych pracowników, dzięki którym funkcjonuje ta firma, której prowadzić bez nikogo niestety nie potrafisz.

Jan
Nazwa działu: Handlowy
@Iwecoman 02.12.2018 00:40

Czy orientujesz się jak wygląda praca przedstawiciela handlowego?

Opinia

@Adek, czy masz zamiar wybrać się na rozmowę rekrutacyjną do STOLLAR? Ja niestety informacji odnoszących się do zarobków w tej firmie nie posiadam, tak samo też nie wiem czy jest to praca ciężka. Jeśli jednak odwiedziłeś tą firmę i posiadasz informacje z pierwszej ręki będę bardzo wdzięczny jeśli się nimi podzielisz.

Opinia

@Witold, firma STOLLAR prowadzi obecnie rekrutacje, wystarczy tylko, że wyślesz do nich swoją aplikację pod adres mailowy widniejący na tej stronie -->>http://www.stollar.pl/praca . @Ktoś, piszesz, że STOLLAR to dobry pracodawca lecz nie dla wszystkich. Może napiszesz co konkretnie musi umieć osoba, która zainteresowana jest podjęciem tam pracy. Jakie powinna posiadać kwalifikacje?

Witold
 Opinia

Słyszałem, że STOLLAR ma opinię dobrego pracodawcy. Mają aktualnie jakieś rekrutacje rozpoczęte?

Bikej
@Witold 09.08.2018 12:15

Omijać szerokim łukiem, kołchoz, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora).

Zuzanna
@Witold 09.08.2018 12:15

Tak, firma STOLLAR z Suwałk dalej poszukuje pracowników do pracy. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Z ich strony internetowej można wyczytać, że obecnie poszukują osób na stanowiska pracowników: produkcji PCV, produkcji aluminium, projektantów aluminium, kierownika produkcji i załadunkowych. Wybierasz się na rekrutacje? Jeśli tak, to opisz tu swoje wrażenia na temat tej firmy po spotkaniu.

Robert

Witam co sadzicie o pracy pakowacz zaladunkowy?mam 19 lat i sie zastanawiam

Ktoś
@Robert 08.08.2018 19:40

Praca dobrze płatna ale nie dla mięczaków w rurkach

Opinia

@Bartek, firma STOLLAR obecnie posiada oferty związane z zatrudnieniem nowych pracowników. Najlepiej jak wejdziesz na ich stronę pod tym linkiem -->>http://www.stollar.pl/praca i przejrzysz ofertę. Jeśli udasz się na rozmowę rekrutacyjną koniecznie opisz tu jej przebieg, proszę.

Bartek
 Opinia

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

ja
 Opinia

Kto piszę, że ta firma jest w porządku do pracownika to jest dupowłazem. Nawet jak robisz dobrze, patrzysz na tą jakość okien to nawet nikt ci nie podziękuję, a co mówić o jakiej premii. Zarobki marne na produkcji, może ze dwa miesiące więcej a tak to przekroczyć 2 tysiące jest problem. no chyba, że na dwie zmiany to owszem. I jaki socjal, nigdy na oczy nie widziałem.

anonymous
@ja 22.05.2017 17:24

Dwie zmiany to jest minimum. Kiedyś byly 3 . Takze super ze jest tylko 2 zmiany.

Ucho
 Opinia

To prawda jeśli jesteś dupowlazlem a kolega to twój kierownik to masz wyższą stawkę jak nie spadaj. Socjalne jaki? Jest kierownik taki co nie umie jednego okna sam zrobić a się udziela, to cały zakład ma z niego beke :)

anonymous
@Ucho 27.05.2017 02:04

o jakim kierowniku mowisz? Teraz jest Maciej. Stary post wiec napisalem aby sie upewnic czy o Maćka chodzi?

Opinia

Posiadasz najnowsze informacje związane z poziomem wynagrodzeń w STOLLAR? Twoja opinia może okazać się ważna.

Tymon

Konkurencja najbardziej narzeka!!!!!

Olo
 Opinia

Czy to prawda że Stollar to taka popelina ? i że kierownicy się znęcają nad pracownikami? i wypłaty są niskie ? bo kogo zapytasz to każdy mówi żeby omijać tą firme bo to straszna popelina.

bibi
@Olo 24.03.2018 16:37

jak robisz swoje i się nie opierda......sz to praca ok jak wszędzie zarobki nie są złe ale zawsze mogły by być lepsze

Norbi
 Opinia

Nikt na siłę nie będzie trzymał niektórych pracowników do tego mało wydajnych!!!

Dziadostwo
 Opinia

Praca marna, zarobki jeszcze gorsze. Brak podziękowania i szacunku dla ludzi. Dziadowska Firma. Nie polecam.

aż tak nie narzekam :/p
 Opinia

praca na produkcji okien PCV : dwuzmianowa, sama robota ok, normalnie jak na produkcji czasem ciężko czasem ciężej ;/ MINUSY: socjalu brak, urlopy tylko w wyznaczonych z góry terminach (cały styczeń lub luty i tydzień w wakacje), jak się idzie na chorobowe to od razu straszą zwolnieniem i często tym się też kończy, wynagrodzenie zależne od relacji z kierownikami czyli niesprawiedliwe (tu odsyłam do opinii karat6565), ogólnie niejasne wynagrodzenie, rzadko zarobki >2tys.zł, radzę pilnować swoich dni urlopu bo mogą wsiąknąć ..., warunki pracy niezgodne z BHP m.in. przekroczony poziom hałasu i normy podnoszenia ciężaru, rutyna PLUSY: stosunkowo mało godz pracy w miesiącu tzn. praca akordowa często nie przekracza 6 godz/dzień, poza sezonem pracuje się często 10-16 dni/mc za najniższą oczywiście ale ile wolnegooo i to bez utraty dni urlopowych:) :) zwłaszcza grudzień ciekawy :))), wynagrodzenie zawsze na czas!!! :) umowa o pracę, premie świąteczne 500zł, ubranie robocze zapewnione, woda latem, wolne weekendy, możliwy powrót z macierzyńskiego, b. rzadko w sezonie pracujące soboty 1 do 2 w mcu, możliwe dorobienie na drugiej zmianie, zdarzają się bonusy w formie karnetu na mecze Wigier (Stollar jest sponsorem) i inne pojedyncze wypady WNIOSEK: może być, każdy musi sam dopasować pod siebie

ala
 Opinia

idzcie pracowac do Vicplastu to zostaniecie z pustymi kieszeniami dopiero zobaczycie co to narzekanie

Ja
 Opinia

Tylko ze jak przynosisz zwolnienie lekarskie ostatniego dnia miesiaca bo skreciles noge a za caly miesiac ci ucinają stawke to chyba jest to w porządku.

tula
 Opinia

ja sądzę, że w ogóle firm z branży okiennej, które dobrze traktują pracowników, jest mało. Chętnie podjąłbym z nimi współpracę :)

kams

praca jak kazda inna...

karat6565
 Opinia

te opinie to chyba sami sobie wstawiają.pracowałem kilka lat,prawda jest taka że nawet jak robisz bardzo dobrze,sumiennie a nie wchodzisz dla kierownika w dupe to masz mniej wypłaty od dupowłaza

krzysiek

produkcja jak każda inna

M_Lisiecki
 Opinia

całkiem ok, pracowałem 2 lata temu i wyjechałem do Niemiec. Słyszałem różne opinie ale mi pracowało się dobrze. Jak się opieprzasz i chlejesz to wiadomo jak jest ale jeśli jesteś uczciwy to zawsze będziesz szanowany.

Aurononi
 Opinia

Praca jak każda inna - jak to na produkcji raz lepiej raz gorzej. W sezonie można całkiem nieźle zarobić, na premie nie narzekałem. Social też w sumie ok.

bob

Super okna

Zostaw opinię o STOLLAR - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STOLLAR

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.