STOLLAR

Suwałki

Opinie o STOLLAR

aż tak nie narzekam :/p

praca na produkcji okien PCV : dwuzmianowa, sama robota ok, normalnie jak na produkcji czasem ciężko czasem ciężej ;/ MINUSY: socjalu brak, urlopy tylko w wyznaczonych z góry terminach (cały styczeń lub luty i tydzień w wakacje), jak się idzie na chorobowe to od razu straszą zwolnieniem i często tym się też kończy, wynagrodzenie zależne od relacji z kierownikami czyli niesprawiedliwe (tu odsyłam do opinii karat6565), ogólnie niejasne wynagrodzenie, rzadko zarobki >2tys.zł, radzę pilnować swoich dni urlopu bo mogą wsiąknąć ..., warunki pracy niezgodne z BHP m.in. przekroczony poziom hałasu i normy podnoszenia ciężaru, rutyna PLUSY: stosunkowo mało godz pracy w miesiącu tzn. praca akordowa często nie przekracza 6 godz/dzień, poza sezonem pracuje się często 10-16 dni/mc za najniższą oczywiście ale ile wolnegooo i to bez utraty dni urlopowych:) :) zwłaszcza grudzień ciekawy :))), wynagrodzenie zawsze na czas!!! :) umowa o pracę, premie świąteczne 500zł, ubranie robocze zapewnione, woda latem, wolne weekendy, możliwy powrót z macierzyńskiego, b. rzadko w sezonie pracujące soboty 1 do 2 w mcu, możliwe dorobienie na drugiej zmianie, zdarzają się bonusy w formie karnetu na mecze Wigier (Stollar jest sponsorem) i inne pojedyncze wypady WNIOSEK: może być, każdy musi sam dopasować pod siebie

ala

idzcie pracowac do Vicplastu to zostaniecie z pustymi kieszeniami dopiero zobaczycie co to narzekanie

Ucho

To prawda jeśli jesteś dupowlazlem a kolega to twój kierownik to masz wyższą stawkę jak nie spadaj. Socjalne jaki? Jest kierownik taki co nie umie jednego okna sam zrobić a się udziela, to cały zakład ma z niego beke :)

ja

Kto piszę, że ta firma jest w porządku do pracownika to jest dupowłazem. Nawet jak robisz dobrze, patrzysz na tą jakość okien to nawet nikt ci nie podziękuję, a co mówić o jakiej premii. Zarobki marne na produkcji, może ze dwa miesiące więcej a tak to przekroczyć 2 tysiące jest problem. no chyba, że na dwie zmiany to owszem. I jaki socjal, nigdy na oczy nie widziałem.

Ja

Tylko ze jak przynosisz zwolnienie lekarskie ostatniego dnia miesiaca bo skreciles noge a za caly miesiac ci ucinają stawke to chyba jest to w porządku.

tula
użytkownik zarejestrowany

ja sądzę, że w ogóle firm z branży okiennej, które dobrze traktują pracowników, jest mało. Chętnie podjąłbym z nimi współpracę :)

kams

praca jak kazda inna...

karat6565

te opinie to chyba sami sobie wstawiają.pracowałem kilka lat,prawda jest taka że nawet jak robisz bardzo dobrze,sumiennie a nie wchodzisz dla kierownika w dupe to masz mniej wypłaty od dupowłaza

krzysiek

produkcja jak każda inna

M_Lisiecki

całkiem ok, pracowałem 2 lata temu i wyjechałem do Niemiec. Słyszałem różne opinie ale mi pracowało się dobrze. Jak się opieprzasz i chlejesz to wiadomo jak jest ale jeśli jesteś uczciwy to zawsze będziesz szanowany.

Aurononi

Praca jak każda inna - jak to na produkcji raz lepiej raz gorzej. W sezonie można całkiem nieźle zarobić, na premie nie narzekałem. Social też w sumie ok.

bob

Super okna

Zostaw opinię o STOLLAR - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STOLLAR