bac-pol

Lublin

Opinie o bac-pol

nikon
użytkownik zarejestrowany

du, akurat teraz potrzebują pracownika na magazyn z umiejętnością obchodzenia się z wózkiem widłowym. niby nic, ale zarobki rzędu 3 tyś sa w zasięgu ręki.

ludzie tylko nie bac pol chyba ze inny kierowniczek pan krzys to czlowiek [usunięte przez moderatora].Wiecej zwalniaj tlumanie ludzi,a teraz na gazeta praca dajesz ogloszenia? ahahaha zenada totalna! to jest zwierzyniec...

motiff11

Padaka,padaka,padaka! Na rozmowie obiecanki, w praktyce proste staje się niemożliwe.Rotacja pracowników, kierownictwo nieszczęsne. Wazeliniarzom chwała!

gal!

Praktycznie zero możliwości rozwoju i nierówne traktowanie pracowników. (jak donosisz jesteś OK!)

x?

Fakt! Pracownicy są spoko, atmosfera też ok. Ale!!! Kierownictwo beznadziejne (nie do życia)! I nie ma co nastawiac sie na kokosy. PS. Nie wieżcie w to co wam mówią na rozmowie. w praktyce często jest inaczej. Pozdrawiam!

Zostaw opinię o bac-pol - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bac-pol