La Soleil
counter
1 7 12 5 1
Teresa Nowy wpis

Jaką umowę oferuje ta firma ? Czy można liczyć na stała posadę ?

Administrator Nowy wpis

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w La Soleil? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

Jjj Nowy wpis
@Administrator

Nie chcesz tam pracować

stażystka Nowy wpis

To najgorsza firma, z jaką miałam styczność. Wyzyskiwanie człowieka do cna. Pracownicy tyrają, a kierownictwo się bawi, co rusz, gdzieś wypoczywa. Unikajcie z daleka La Soleil!

Czesław

@Kas od czasu Twojego postu minęły ponad 2 lata. Jeśli posiadasz aktualną wiedzę na temat warunków pracy w La Soleil, to podziel się nią proszę. @kika swoją opinią motywujesz atmosferą pracy czy też innymi uwarunkowaniami? Twój komentarz jest skrajny, warto go uargumentować.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy La Soleil?

Kas

Umowa jest o pracę @edek. A teraz szukają pracownika na stanowisko ds. obsługi administracyjno-prawnej, więc masz szansę na zatrudnienie.

kika

Tragedia i jeszcze raz tragedia, ale ponoć mają się ku rozwiązaniu. Jesli to prawda to całe szczescie. Najgorsza firma, w jakiej pracowałam. Mawet świadectwa pracy bez błędów nie potrafią wystawić. Brak słów.

justa

Ja tam pracowałam , kiedy byli jeszcze w pdt i podawali się za studio stylizacyjne ! (usunięte przez moderatora),, skończyło się w sądzie pracy !

yusti

ta firma to tragedia! przekręty i jeszcze raz przekręty. pracownik ma wszystkiego pilnowac a wlasciciel tylko przelicza kase unijną! ohyda! tą firmą powinna zająć sie prokuratura

isulek

Zgadzam się w 100% z powyższa opinia. zwyczaje w tej firmie poniżej krytyki. banda (usunięte przez moderatora), i tyle...

Firma w której pracownika mają za nic, nie zapewniają podstawowych norm. Praca nawet po 10h na twardych drewnianych krzesłach w opłakanym stanie... firmą zarządza małżeństwo, które nie potrafi nawet między sobą się komunikować, a wszystkiemu i tak na koniec winien jest pracownik...

Zostaw merytoryczną opinię o La Soleil - Toruń

La Soleil