La Soleil

Toruń

Opinie o La Soleil

Kas
użytkownik zarejestrowany

Umowa jest o pracę @edek. A teraz szukają pracownika na stanowisko ds. obsługi administracyjno-prawnej, więc masz szansę na zatrudnienie.

kika

Tragedia i jeszcze raz tragedia, ale ponoć mają się ku rozwiązaniu. Jesli to prawda to całe szczescie. Najgorsza firma, w jakiej pracowałam. Mawet świadectwa pracy bez błędów nie potrafią wystawić. Brak słów.

justa

Ja tam pracowałam , kiedy byli jeszcze w pdt i podawali się za studio stylizacyjne ! (usunięte przez moderatora),, skończyło się w sądzie pracy !

yusti

ta firma to tragedia! przekręty i jeszcze raz przekręty. pracownik ma wszystkiego pilnowac a wlasciciel tylko przelicza kase unijną! ohyda! tą firmą powinna zająć sie prokuratura

isulek

Zgadzam się w 100% z powyższa opinia. zwyczaje w tej firmie poniżej krytyki. banda (usunięte przez moderatora), i tyle...

Firma w której pracownika mają za nic, nie zapewniają podstawowych norm. Praca nawet po 10h na twardych drewnianych krzesłach w opłakanym stanie... firmą zarządza małżeństwo, które nie potrafi nawet między sobą się komunikować, a wszystkiemu i tak na koniec winien jest pracownik...

Zostaw opinię o La Soleil - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Soleil