AGROFRESH Sp. z....

Adres: Poznańska 98, 05-850 Bronisze

NIP: 1181936466 KRS: 0000299848

AGROFRESH Sp. z....
3 9 30 5 1

Opinie o AGROFRESH Sp. z....

Filtruj opinie po kryteriach:

Patrycja
 Opinia

@Dorota, Możesz nam napisać jak obecnie rozwija się firma AGROFRESH? Czy firma planuję tworzyć nowe miejsca pracy, może wiesz jakie stanowiska będą w najbliższym czasie powstawać? Zachęcam Cię o pozostawienie odpowiedzi na ten temat, będzie to cenna informacja dla osób zainteresowanych pracą w AGROFRESH.

Dorota
 Opinia

Żadnej poprawy. W Agrofreshu zostało 3 osoby. Ukrainka od sprzedaży, burak od zakupu i dziewczyna od dokumentów. Pani Ania do firmy nie wróci. Agrofresh planują zamknąć pod koniec sezonu albo zostawić dla "prania brudnych" litewskich pieniędzy.

Norbert
 Opinia

Co słychać w firmie? Czy nastąpiła poprawa sytuacji?

Opinia

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z AGROFRESH Sp. z..... Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

MisterNoName
 Opinia

Firma Agrofresh z Bronisz to totalne dno i bankrut. Nie płacą za towar, nie opłacają usług transportowych, reklamują każdy załadowany towar. Pani Ania chodzi od dawna z brzuchem i ma gdzieś problemy firmy. Nikt z normalnych dostawców z tą firmą nie pracuje. Ja staram się odzyskać swoją kasę już od ponad roku. Napewno sprawa pójdzie do sądu, bo w te litewskie obietnice już dawno nie wierze.

Tak5Nie

Patrycja
 Opinia

@GrupaPo ostatnich wpisach widać, że w AGROFRESH zaszła duża zmiana. Mógłbyś powiedzieć jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity? Chętnie też dowiemy się czegoś więcej o pracy w poszczególnych działów firmy. Co powinny wiedzieć osoby zastanawiające się nad aplikacją?

RR
 Opinia

My pracujemy z Agrofresh z Bronisz i wszystko jest dobrze - płatności regularne. Mamy bardzo pozytywna opinie na temat firmy i jej pracowników.

Tak7Nie

Grupa
 Opinia

Faktycznie aktualna kondycja firmy jest Ok :) płaca regularnie i nie ma z Nimi problemów. Pani Anna jest to "człowiek orkiestra" i świetnie poradziła sobie z problemami firmy :)

amk
 Opinia

Komuna to to nie jest, ale zastanawiam się kiedy pojawi się jakieś ogłoszenie pracy, wiecie? Dzięki za odpowiedź

ESSO
 Opinia

Chodzi o zapłatę za transport !!!!

ESSO
 Opinia

Niech się rozliczą za transport który dla nich wykonali przewoźnicy !!! Wiszą im od kilku miesięcy a sami się bawią .

Tak1Nie

TRANSPORT
@ESSO 04.07.2016 12:22

PROSZE O PODANIE NAZWY FIRMY Z KTÓRĄ PANA/PANI ZDANIEM AGROFRESH SIE NIE ROZLICZYŁA? BO Z TEGO CO WIEM WSZYSTKIE PŁATNOSCI SA NA BIEŻĄCO REGULOWANE

LD
 Opinia

Ja również nie polecam, zwłaszcza współpracy z Panią Dyrektor Finansową. Brak odpowiednich kompetencji. Zarobki marne, szanse na rozwój żadne. Radzę omijać szerokim łukiem.

iwo
 Opinia

Agro wciąż ma spore kłopoty. Atmosfera w firmie nie jest ciekawa. Ludzie są zwalniani albo sami odchodzą. Została już ich tylko garstka. Niestety firma jest źle zarządzana - a właściwie organizacji zupełnie brak. Dyrektorzy nie robią nic oprócz wyzyskiwania pracowników. Nie zarobisz tam nic a na pewno się narobisz. Nie polecam.

Tak8Nie

Staszek
 Opinia

Witam, równiez byłbym zainteresowany aktualnymi informacjami na temat agrofresh'a, bowiem firma nie miała w zasadzie zanych opinii od kwietnia, czyli pnad pół roku. Jak sobie poradzili z tymi problemami finansowymi, o których ktos napisał, wyszli na prosta, czy bez zwolnień sie nie obeszło? Pozdrawiam.

dostawca
@Staszek 30.11.2014 15:26

problemy finansowe firmy zostały zażegnane :) płacą normalnie :) Pani Ania zrobiła kawał dobrej roboty w tej kwestii :):):) postawiła firmę na nogi !!! :) polecam współpracę :) jest ok !!!

kiwi
 Opinia

Opinie Anny i Wojciecha dotyczą Agrofresha na Broniszach. Ze swojej strony mogę skłonić się ku wersji Wojciecha

Tak7Nie

Zbyszek
 Opinia

Ten temat jest chyba o Agrofresh Dobrowolski, tak wywnioskowałem po województwie, bo niby wpisany tutaj jest Toruń, ale siedziba w gminie Przemęt.

kemper
 Opinia

tak są dwie takie firmy o nazwie Agrosfresh, jednak nie mają ze sobą nic wspólnego, a na pewno nie właściciela

werner
 Opinia

W ogóle to na rynku sa dwie firmy o nazwie agrofresh, zajmuja się tym samym, tylko logo inne, ale czy aby napewno to inne firmy?

tabor
 Opinia

pewnie sporo - cytat z ich www -Większość produktów jest eksportowana do krajów Europy Wschodniej. Głównymi klientami spółki grupy są średnie i duże sieci handlowe w Rosji, Białorusi i Państwach Bałtyckich.

LD
@tabor 22.03.2014 12:49

Obecnie mniej niż 10 osób.

Tak1Nie

anna
 Opinia

Jeżeli najniższa krajowa w naszym państwie wynosi 5000 pln to gratuluję mądrosci.

anna
 Opinia

Panie Wojtku wydaje mi się, że nie należy wydawać bezpodstawnie takich opinii gdyż może wiązać się to ze sprawą sądową. Szczególnie gdy robi to pracownik firmy będący na zwolnieniu lekarskim od kwietnia i próbujący wyłudzić od firmy bezpodstawne pieniądze. Fakt firma miała problemy finansowe dzięki zatrudnieniu tak niekompetentnych osób jak Pan. Na szczęscie sytuacja została opanowana kilka miesięcy temu i firma znów normalnie funkcjonuje. Jesli chodzi o plotki dotyczące bankructwa to jest to jedna wielka bzdura. Spółka należy do dużej grupy kapitałowej która doskonale funkcjonuje w całej Europie i poza nią.

Wojciech
 Opinia

Człowieku to jest nie firma, a jedna wielka katastrofa! Oszukują na kase, nie płacą dostawcom i ogólnie nie mają kase na koncie. Już nie długo Agrofresh zbankrutuje. Pozdrawiam.

fresh
 Opinia

Dyrektor Andrzejek to ty pisałeś wypowiedź haha ..? W Agrofreshu kiedyś było dobrze a teraz jest coraz gorzej. Nie polecam nikomu. Szukają frajerów za najniższą krajową, obiecują złote góry, podwyżki, itd. ..obiecanki cacanki.

:):):)
@fresh 20.05.2013 15:46

BZDURA TOTALNA !!!! WARUNKI PŁACOWE SĄ BARDZO ATRAKCYJNE MIN 2 LUB 3 RAZY WIEKSZE NIŻ PŁACA MINIMALNA PLUS PROWIZJE DLA HANDLOWCOW I PREMIE DLA WSZYSTKICH , PRACA TYLKO NA UMOWĘ O PRACĘ NIE MA UMÓW "SMIECIOWYCH" I JEST MULTISPORT :)

dyrektor
 Opinia

Agrofresh Sp z o.o. istnieje 3 lata i zwiększa sprzedaż w tempie 200% rocznie; przy tym zatrudnia młodych ludzi którzy się uczą i zmieniają- dlatego atmosfera jest nieformalna, czasami chaotyczna, czasami napięta; chcemy ludzi kreatywnych, którzy stawiają na rozwój osobisty i chcą tworzyć firmę;

Tak3Nie

Opinia

nie polecam tam nikomu pracy (nie wiem jak mozna pracowac w takich warunkach)a caly zarzad tej firmy jest jakiss................i normy sa w chu............powyciagane ,slyszalem opinie ze trzeba 400-500szt na godzine robic

Tak3Nie

liki
 Opinia

to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szukaja jeleni ktorzy bd pracowac za 100zl w fatalnych warunkach

Tak2Nie

Zostaw opinię o AGROFRESH Sp. z.... - Bronisze