Opinie o AGROFRESH Sp. z.... w Bronisze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AGROFRESH Sp. z..... Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AGROFRESH Sp. z.... o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGROFRESH Sp. z.... w Bronisze

Kk

Jest Ok! Pracujemy i nie ma problemów wiec nie rozumiem skąd ta nagonka na firmę...

Balu
@Kk

Firma widmo tel nikt nie odbiera Nie pracują Druga firma prezesa z Litwy tez ma długi Agata nazwa firmy Ostrzegam przed współpraca

Wanda Nowy wpis
@Kk

Bardzo mi miło by było poczytać jakie są pozytywne aspekty pracy w AGROFRESH. Czy mógłbyś jakieś wymienić? Skoro piszesz, że pracujesz w firmie i nie ma żadnych problemów to fajnie by było się czegoś na ten temat dowiedzieć.

@Kk

Z kasy ludzi ma kilka takich firm kupuje nie płąci i nastepna zobaczcie nazwisko prezesa kolejan firma padająca Agata z Siedlec,prezes ten sam Litwin

Balu Nowy wpis
@Kk

I po firmie a długi zostały druga firma tego litwina wziełą 3,5 miliona covidowego i tez znikneła Agata siedlce (usunięte przez administratora) jakich mało

Klaudia Nowy wpis

Faktycznie firma widmo?

Balu

Agrofresh ma długi i cuezko pieniądze odzyskać Jak najdalej oś tej firmy Długi z 2019 roku sprawa w sądzie

Dostawca

Hm ktoś chyba celowo ktoś robi im złą opinię :( mi płacą i nie narzekam :) Ps dowiedziałem się że Pani Ania wraca w marcu z macierzyńskiego :)

Wanda
@Dostawca

Nie używamy tu danych osobowych. Wiesz, no niekoniecznie celowo. Każdy z nas ma inne oczekiwania wobec swojego pracodawcy i stąd właśnie wynikają zarówno to pozytywne, jak i negatywne opinie. Dobrze, że sam nie masz nic do zarzucenia firmie AGROFRESH. No a jak długo tam pracujesz?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie AGROFRESH Sp. z....? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
rybak

zdaje mi się ze jest spora poprawa - dostałem kasę na czas

Klient

na razie ok - zapłacili na czas

dostawca jabłka

dałem im na próbę jabłko - zapłacili przed czasem - na razie praca na 5+

Konrad

To forum dla pracowników, więc nie rozumiem dlaczego są tu zamieszczane uwagi kontrahentów.

Konrad

UWAGA _ NIE PŁACĄ!!!!!!!!!!!!!

treasw

potwierdzam wpisy, czekam na kasę od czerwca - nie maja kasy - nie odbieraja telefonów .... dno nie firma

srebrny

uwaga nie płacą kasy nie mają - zabierajcie kasę jeśli możecie bo moze byc za późno

polks
@srebrny

tam juz prawie nikt nie pracuje, każdy na swój rachunek robi

Teresa

Na jakie stanowiska są wakaty. Czy praca jest zmianowa?

Seba

nie płaca za towar z 2018 roku

Benek

Generalnie to dobra firma. Myślę, że maruderzy zawsze się znajda a ktos che pracować będzie zadowolony!

Dorota

Żadnej poprawy. W Agrofreshu zostało 3 osoby. Ukrainka od sprzedaży, burak od zakupu i dziewczyna od dokumentów. Pani Ania do firmy nie wróci. Agrofresh planują zamknąć pod koniec sezonu albo zostawić dla "prania brudnych" litewskich pieniędzy.

Dostawca
@Dorota

To fakt bez Pani Ani nie ma firmy :( to jest kobieta z klasą i głową na karku !!! Mam nadzieję że wróci i ogarnie ten bałagan by firma mogła znów funkcjonować !

Irek

@mah... Może nie mają za co płacić? Firma ma dobre opinie jako pracodawca więc dziwny jest ten wpis.

Patrycja

@Dorota, Możesz nam napisać jak obecnie rozwija się firma AGROFRESH? Czy firma planuję tworzyć nowe miejsca pracy, może wiesz jakie stanowiska będą w najbliższym czasie powstawać? Zachęcam Cię o pozostawienie odpowiedzi na ten temat, będzie to cenna informacja dla osób zainteresowanych pracą w AGROFRESH.

Norbert

Co słychać w firmie? Czy nastąpiła poprawa sytuacji?

MisterNoName

Firma Agrofresh z Bronisz to totalne dno i bankrut. Nie płacą za towar, nie opłacają usług transportowych, reklamują każdy załadowany towar. Pani Ania chodzi od dawna z brzuchem i ma gdzieś problemy firmy. Nikt z normalnych dostawców z tą firmą nie pracuje. Ja staram się odzyskać swoją kasę już od ponad roku. Napewno sprawa pójdzie do sądu, bo w te litewskie obietnice już dawno nie wierze.

Patrycja

@GrupaPo ostatnich wpisach widać, że w AGROFRESH zaszła duża zmiana. Mógłbyś powiedzieć jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity? Chętnie też dowiemy się czegoś więcej o pracy w poszczególnych działów firmy. Co powinny wiedzieć osoby zastanawiające się nad aplikacją?

Zostaw merytoryczną opinię o AGROFRESH Sp. z.... - Bronisze

AGROFRESH Sp. z....
3.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Poznańska 98
    05-850 Bronisze