Automark

Opinie o Automark

Matr

Widzę, że do Łodzi poszukują Sprzedawców, fajna rzecz

Kamil Jackowiak

Muszę powiedzieć, że dawno nie miałem okazji krozystać z usług tak fachowych ludzi. Specjaliści z Automarka znają się na rzeczy, mają dużo wiedzy i doświadczenia, które wykorzystują w praktyce. Jestem zadowolony z ostatniej naprawy. Będę odwiedzał was częściej.

Hubert

Miałem do poprawek nadkola i jeden próg. Przyznam, że jako jedyni zaoferowali krótki czas oczekiwania na naprawę i nie tak wygórowaną cenę jak inne warsztaty blacharsko-lakiernicze.

Michał

Polecam. Naprawy, jakie dotychczas wykonali były zrobione na czas i rzetelnie. Dobra cena, kompleksowa obsługa i bez wątpienia indywidualne podejście do klienta. Nie mam uwag.

Zostaw opinię o Automark - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Automark