Stocznia MEYERA.Niemcy

Papenburg

Opinie o Stocznia MEYERA.Niemcy

Daniel

Robiłem,od wełny po stolarkę,podłogi pływające ogólnie cale wyposażenie, stocznie Norwegia, Dania,Niemcy Flensburgu popracował bym na niemieckich warunkach+48 504789588,

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Trudno @adamus84 znaleźć cokolwiek w Internecie na temat ofert pracy tej firmy. Czy ktoś zatrudniony tutaj wcześniej mógłby opisać sprawę rekrutacji? To na pewno pomogłoby innym w poszukiwaniach pracy.

Bobek

Jestem zainteresowany pracą w Meyer Werft. Mam 34 lata ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zawodzie stoczniowym głównie jako monter-spawacz wyposażenia okrętowego. Mam kurs na sczepianie i 136. Nie znam niemieckiego ale bardzo dobrze gadam po angielsku. Ktoś coś?? Jak tak to piszcie i z góry dzięki. Kalisz83p@wp.pl

nick
@Bobek 20.04.2017, 20:45

witam szukam osoby ktore pracowaly na takich statkach przy wykonczeniu i maja doswiadczenie lub sa dobrymi samodzielnymi stolarzami , nie chodzi o prace typowo stolarskie chodzi wykonywanie wszelkich prac z dokladnoscia precyzja zaangażowaniem i wizja od wykonania konstrukcji do wykonczenia na gotowo . Pozdrawiam

adamus84
@nick 18.07.2017, 12:09

witam od 6 lat pracuje w polskiej firmie jako serwisant monter i konserwator statków na różnych stocznia świata , szukam pracy w niemczech z dobrymi zarobkami , mam duże doświadczenie i dobrą znajomość w różnych dziedzinach pracy stoczniowej .np. wykończenia, montaże itp. kontakt 601193268

Łukasz

669 686 983 pracuje na stoczni jako spawacz 6miesiac chcialbym wiecej zarabiac bo narazie to placi mi trzeci posrednik i licho.Mam papiery 135 i 136 fw i bw oraz tig 141 29lat i komunikatywny niemiecki

pola
użytkownik zarejestrowany

O rany, to skoro normalnie dla każdego zapewniona jest umowa o pracę @lukas, to można liczyć na stabilne zatrudnienie. A jak dorzucają podwyżki do podstawy zarobków to się opłaca u nich zalapać nawet na troche.

gosc

Stabilna praca , dość wysokie zarobki do 2500 E na umowie , zatrudnienie tylko przez firmę zewnętrzną - stocznia zrezygnowała z bezpośredniego zatrudniania.

kropka
użytkownik zarejestrowany

Ludzie wyjeżdząją dlatego że w Polsce za taką samą pracę jak zagranicą dostaje się o wiele mniejsze wynagrodzenie, ale na to przecież nie mamy żadnego wpływu i nie wiele możemy na to poradzić. Sam myślę o wyjeździe za robotą własnie do stoczni Meyera bo język znam, mam nawet certyfikat z niemieckiego, wiec pewność że przynajmniej się dogadam

jola

Super stocznia. Pracowalam tam jako malarz konserwator, chcialoby sie tam wrocic.

mariusz

Stocznia mayera pracuje się dobrze kciala bym tam pracować jako kto kolwiek pisać mayer111@ interia.pl

mareke

Chciałbym pracować na stoczni jako kto kolwiek mam terz spawacza tig 141 i jaką kolwiek praca slac na mayer111@interia.pl

mariusz

Kcialbym pracować na stoczni mayera mam spawacza tig 141 i jaja kolwiek praca

łukasz

Chciałbym otrzymać zatrudnienie w Stoczni Mayera na stanowisku pomocnika tel. 015145855082

SLAV
@łukasz 01.10.2013, 14:04

Pracowałem w stoczni jako izoler chętnie bym wrócił

witam byłem tam kilka razy oglądać jak i co i stwierdziłem że jest bardzo interesująca.i warto tam pracować i poznawać innych ludzi

paulof1@op.pl

szukam pracy w zawodzie malarz piaskarz za waszym posrednictwem chcialbym znalesc prace w stoczni.pawel zmarzlik

Zostaw opinię o Stocznia MEYERA.Niemcy - Papenburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stocznia MEYERA.Niemcy