Kosmed

Opinie o Kosmed

Weronika

Słyszałem sporo dobrego o Kosmed i mam zamiar aplikować. Możecie mi cos podpowiedzieć?

Hanna

@Asa to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Należy pamiętać, że ogólne warunki pracy mogą się nieco różnić w zależności od piastowanego stanowiska. Jakie jeszcze pozytywne aspekty znalazłeś w pracy w Kosmed?

Asa

No ja uważam, że Kosmed ma naprawdę dobre umowy i nie ma co narzekać, totalnie nie ma, pensja jest super

Zostaw opinię o Kosmed - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kosmed