PPHU "Wanda" Bogusław Maziarz

Opinie o PPHU "Wanda" Bogusław Maziarz

użytkownik zarejestrowany

stu
użytkownik zarejestrowany

widocznie źle szukasz @mareczek120, bo ja również dosyć niedawno trafiłem na jakieś nowe oferty z PPHU Wanda

Pavlo

Siema. Praca spoko ale tylko na niskich stanowiskach, różnica pomiędzy płacami manager a instruktor daje wiele do życzenia. Ciągłe ciśnienie na managerów i kierowników. Jako praca sezonowa spoko. Im dalej tym gorzej, więcej obowiązków a różnica między płacą 200 zł. Pozdro

aNull

Piękna umowa, zgodna z prawem. Nie ma za dużo kombinatorstwa, a i sam szef jest bardzo sympatycznym człowiekiem

Mateusz

Pracodawca ten jest franczyzobiorcą Mc Donalds's Polska. Pracowałem u tego pracodawcy przez około 2 miesiące i nie mogłem narzekać. Pracodawcę oceniam jako bardzo dobrego.

jagódka
@Mateusz 13.05.2014, 23:31

dlaczego więc tylko 2 miesiące?

Zostaw opinię o PPHU "Wanda" Bogusław Maziarz - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU "Wanda" Bogusław Maziarz