PARTNER MONIKA ZAPENDOWSKA

Toruń

Opinie o PARTNER MONIKA ZAPENDOWSKA

TT

Uwaga na Firmę PARTNER(usunięte przez administratora) - Ta kobieta jest Oszustem. Wszystko co czytam o niej powyżej jest zgodne z moimi obserwacjami. W istocie ten Osobnik potrafi liczyc tylko pieniądze, opowiada o swoich dzieciach śmiertelnie chorych i w tym samym czasie potrafi okradać pracowników. Po prostu lepiej omijać takie osoby - to mądrzejsze niż szrpać się z takim człowieczkiem o każdą przywłaszczoną złotówkę Całkowity brak szacunku dla tej osoby

wojtas

Praca u tej kobiety to tragedia. Obraża pracowników, wprowadza nerwową atmosferę, wymaga w 2 dni nauczenia się całego asortymentu sklepu (którego jest kilkaset). Nie ma poszanowania dla człowieka, wymądrza się, przerywa. Spotkałem się, że próbowała zrobić pojazd przy klientach. Zgadzam się z powyzszymi opiniami. Do sadu pracy z nia!

Zostaw opinię o PARTNER MONIKA ZAPENDOWSKA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PARTNER MONIKA ZAPENDOWSKA