havi

Poznań

Opinie o havi

hjsbljslk

no nie oszukujmy się @viko że 2400 zł brutto to bez szału :/ wiem ze na magazynie mozna zarobić na pewno więcej. A poza magazynierem, szukają także Kierowcy kat. C+E

Pracuje tam jedek koleś jest zmianowym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam jak beduin .Szacun dla tego gościa

(usunięte przez administratora)NAJGORSZY KIEROWNIK JAKI MOZE BYĆ. W TEJ FIRMIE JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE DOBRZE JESLI BĘDZIE TAM DOWODZIŁ KRZYWY ZA CZASÓW ZARADZKIEGO BYŁO JESZCZE W MIARE MOZLIWIE MOZNA BYŁO CHOCIAZ JAKĄŚ KASKE DOROBIĆ ZA(usunięte przez administratora) PO WYŻEJ NORMY, A U KRZYWEGO MOŻESZ TYRAĆ AZ PADNIESZ WRĘCZ MUSISZ TYRAĆ BO JEŚLI NIE, ZARAZ JESTEŚ STRASZONY ZWOLNIENIEM A NA KONIEC MIESIACA I TAK MAŻ PREMIE ZABRANĄ,ON MA TYLKO TABELKI PRZED OCZYMA NIC INNEGO SIE NIE LICZY TYLKO NORMA I NORMA I PRODUKTYWNOŚC, TYRAMY PONAD NORME CAŁY TYDZIEN A CO PONIEDZIAŁEK JEST ZEBRANIE I JAKOS ZAWSZE MAMY SŁABA PRODUKTYWNOŚĆ PORAZKA!!!!!!!!!!!! POWINNI GO (usunięte przez administratora) CZYM PREDZEJ TAK JAK Z HM SIE GO POZBYLI SKŁÓCIŁ WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW I TO SAMO PRÓBUJE W HAVI NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LUDZIE!!!!! UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ OD HAVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma takiego przepisu którego by nie złamali

Zostaw opinię o havi - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie havi