Osmofrost

Osmolice

Opinie o Osmofrost

Iwona

@Pracownicadziękuję za Twoją opinię. To ważne móc w pracy liczyć na dobrego kierownika. Czy dobrze rozumiem, że firma zapewnia ciepłe posiłki dla pracowników? Czy można liczyć na jeszcze jakieś benefity? Chętnie też dowiemy się więcej o tym jak wygląda Twoja praca. Czy jest to praca zmianowa, czy też masz stałe godziny pracy?

Pracownica

Pracuje tam od półtorej roku i szczerze nie narzekam... Wypłaty są na czas, ciepły posiłek, warunki wiadomo jak to w chłodni nie za ciepło.. Jeśli ktoś chce na prawdę pracować to da sobie radę... Kierownictwo jakie jest takie jest, ja trafiłam na super kierownika i jest ok.. Zarobki adekwatne do pracy - czym lepiej się starasz tym premia lepsza... Jeśli chodzi o pracę w weekendy to jest to tylko przez 2 Góra 3 miesiące ale wtedy płacą automatycznie wzrasta do ponad 2 tys... Więc jeśli masz zapał i chęci, nie masz dwóch lewych rąk do pracy to śmiało możesz składać podanie :-) myślę że moja opinia się przyda :-) pozdrawiam

Iwona

Pracujesz w Osmofrost? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnie oferowanych warunków zatrudnienia. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

jacek

a nie wie ktos czy mozna sie przyjac?

xoxo

A jakich zarobków można się teraz spodziewać? Dzięki

sezonowa

Nie wiem jak wygląda praca na rozładunku, ale z tego co widziałam na hali to nie jest dobrze. Mężczyzn do dźwigania ciężkich worków i kartonów jest mało. Ci, co przychodzą na sezon często pracują kilka dni i rezygnują. Wolą zarabiać większe pieniądze, za tak ciężką pracę. A skoro mężczyzn nie ma, a prace trzeba wykonać, to jak łatwo się domyślić, dźwiganie niezgodne z przepisami bhp spada na kobiety. Kamery oczywiście są, ale służą tylko kontroli pracowników. Wypadki w pracy nie są zgłaszane, a i zmienia się te okoliczności ich powstania. Kierownictwo traktuje pracowników jak ostatnią ciemnotę, której można wszystko wcisnąć. A, że o posadę wszyscy stali pracownicy się boją, to nikt nic nie mówi, nawet, jeśli jest tego świadomy. Kodeks pracy jest tam łamany nagminnie. Nawet aneksy do umowy o pracę są podpisywane z kilkumiesięcznymi opóźnieniami. Generalnie wolna amerykanka - od księgowości począwszy, na linia produkcyjnej skończywszy. Praca dla ludzi bez lepszej alternatywy. Wiadomo, że przepisy są po to, żeby je stosować, ale chyba nie tylko na własną korzyść?!

bg

przecież Rafał napisał ze 12 tys przez 2 miesiące, a to są realne kwoty, tylko fakt, trzeba być bardzo dyspozycyjnym i miec mega dużo siły i zapracia do takiej pracy

jdjudhfjr

jeśli chodzi o podwyżki to dostaje się co sezon 2 % dlaczego nikt nie napisze w jakich warunkach się pracuje tylko pieprzy głupoty ze 12 tys zarobi na pewno nie w osmosyfie...tak wszysko ladnie pięknie tylo jak ma wlasciciel firmy przyjechać to lataja mało co się nie zesraja cale szefostwo ze strachu

WOmatko

Co ktoś pisze bzdury że wyciągnął 12 tys.... chyba na rok...zakład ogólnie robi ludzi w balona,nie polecam przepracowałem tam 4 lata mam dość.....

uroboros
@WOmatko 08.05.2015 19:50

da się patałachu ja zarobiłem 15tys w 2,5 miesiąca

Rafał

Ja pracowalem na rozladunku i naprawde nie robcie firmy jak jakich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracowalem na rozladunku w wakacje miedzy 3 a 4 klasa technikum z kumplami. Ekipy po 4 osoby, placone ponad 10 za tone a zdjac tone to moment we 4 jeszcze jezeli idzie cakiem caly slupek to paleta w 2 minuty. jezeli recznie przezucac troche dluzej. Fakt ze nocki ale czasem i 3 juz bylem w domu a czasem o 7 rano a zdarzylo sie ze i do 14 sie robilo, bywa. Ale za miesiac pracy zarobilem 4 tysie. w nasteone wakacje pracowalem 4 dni bo znalazlem prace na stale to przez 4 dni zarobilem 700zl. Moim zdaniem nie sa zle zarobki na rozladunku. Znalem jednego co przez 2 miechy zarobil 12 tysi. Ale jezeli chce sie opierdzielac a nie pracowal to i za nocke mozna zarobic 10zl. zalezy jaka sie ma ekipe i czy chce sie pracowac. A pozatym na nocce daja jedzenie, zupa czy kielbaska na goraco.

były pracownik

Tak jak wyżej. Praca ciężka, zarobki- szkoda gadać, moim zdaniem wyzyskiwanie ludzi i nic więcej. Kierownictwo- cwaniaczki którzy myślą tylko jak pracownika ogolic z premii za jego ciężką pracę. Praca w soboty i niedzielę za marne grosze a jeżeli nie przyjdziesz wyciąganie są konsekwencje. Odradzam.

jbjnjhgbhj

na rozładunku owszem może i jest placa .....ale reszta nie ma szans w tym roku nawet za pracujące soboty i niedziele niewyplacali złodzieje ....po co ciagnac ludzi w weekendy i za darmo szkoda ze glowni prezesi nie siedza w soboty i niedziele i nie zapieprzaja jak inni tylkooczekuja żeby ktoś za pol darmo robil

Bartek

Nie jest ciężko, najgorzej to jest się dostać na rozładunek bo są kolejki z podaniami. Jak już się dostaniesz, masz zapał do roboty i lubisz chodzić na nocki (od 19 do 3-4 średnio) to dasz radę. Nie róbcie z tej firmy nie wiadomo jakiego survivalu.

Sky

Od ilu lat można się tam zatrudnić na wakacje?

Bartek

jakie są średnie zarobki na rozładunku?

paluch

wytrzymac udaje sie nielicznym..mozna ich policzyc na palcach jednej reki..przychodzili chłopaki po siłowni po pracach na budowie..tydzien/dwa i sie zwalniali.."żak" mozesz spróbować

pracownik2010

wytrzymuja tylko ci co pracuja tam kilka lat,nowi przychodza i rezygnuja po 2-3 dniach,ktoś od kogoś usłyszał ze dobre pieniadze,zeby zarobic trzeba zasuwac i nie po 8 godz a kilkanascie

eminem

Praca w dziale rozładunku ciezka ale chociaz pieniadze sa z tego. Jak dla osob ktore przychodza tam pracowac tylko w wakacje to nikt nie mogl narzekac. Tylko trzeba wytrzymac te 2 miesiace, sporej liczbie osob sie to nie udaje...

olek

... cha , cha ... to bzdura, doskonale wiem ile zarabia si

adasik osmofrost

Czy to prawda, że [usunięte przez moderatora] -osmolice [usunięte przez moderatora]zarabia 70 tyś PLN miesięcznie.

Zostaw opinię o Osmofrost - Osmolice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Osmofrost