MAJKA

Wrocław

Opinie o MAJKA

Babata

Kiedyś chciałam zrobić u nich zakupy (na robotniczej), jeszcze nigdy nikt mnie tak źle nie potraktował jak ich pracownica. To było ponad 5 lat temu a ja do tej pory pamiętam tamto upokorzenie jakie mnie wtedy spotkało(jeszcze mnie telepie). Ta baba za ladą... (tępe niemiłe siwo blond babsko) szkoda słow... nigdy więcej moja noga ani noga moich znajomych tam nie postanie. Wszystkich ostrzegam do tej pory.

Była klientka

maskara jedna wielka!!! Szefowa szkoda słów. Pracownicy na giełdzie to kolejna masakra. NIE POLECAM! Lepiej omijać to miejsce szerokim łukiem!

Iwona

Pracujesz w MAJKA? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Co lubisz w swojej pracy? Polecasz ją innym? Twoje doświadczenia mogą być bardzo cenne dla osób, które rozważają rozpoczęcie pracy w MAJKA.

erks

Jest ogłoszenie na sprzedawcę @erfg, tylko tutaj bliżej 2000 zarobki

...

Ale szybko bo "lepsza" oferta pracy może się już nie zdarzyć. :)

gabriela obciagara

Ja kocham pracować w Majce, teściu często wyrywa mi wąsy pencetą, czasem się mu wypnę ale Piotrek Pipka nie ma nic przeciwko, bo on też się Andrzejkowi wypina jak popłacze leszcz barowy, później siedzi na podusi i gra w konsolke mała dzidzia

do feel

Idź popracuj i zostaw następną opinię

maciek

jeśli chcesz się wykazać w pracy to na pewno będziesz tam mógł @feel bo jednak kto Ci broni wykazywac się i pracowac zwłaszcza jeśli za to Ci płacą. Zastnawiam się jak to wszystko wygląda w praktyce, bo podobno praca jest dobrze płatna, tylko pytanie czy ja jako nowy pracownik to wyrobie tutaj ok 1700 zł do ręki?

Porażka

Praca tam to jakaś PORAŻKA !!!!

MajkaToCipa

takze nie polecam tego straganu. szefostwo z nosem w chmurach, synek tak samo przepracowałem tam kilka dni i odechciało mi się zyć. wolę kopać rowy

Olek

Jak nigdy wcześniej nie czuliście się zerem to tam już w pierwszym dniu macie okazję się poczuć. Szef tego bałaganu to noszący się burak!!!

popracowłam tam....

heh! Niestety miałam tą nieprzyjemność pracować w tej firmie.Szczerze nie polecam...no chyba,że masz tak niskie poczucie własnej wartośc(usunięte przez administratora)

zadowolona z życia

pytasz niepracujących w majce, czy tych którzy zakończyli tam karierę, bo mieli dwie lewe ręce? moim zdaniem pytanie jest tendencyjne. Jeśli oczekujesz spokojnej pracy, to zatrudnij się w sklepie odzieżowym drogiej firmy, tam nikt nie wchodzi. W hurtowni jak pracujesz to zarabiasz. pozdrawiam

ja:)

znowu szukaja, na przedstawiciela i na giełde kwiatowa:) ojojojojoj! W polityce podejscia włascicieli do pracownikow pewnie nic sie nie zmieniło:) Co mnie wcale nie dziwi!

negatyw

Ludziska, omijać szerokim łukiem! Szkoda zdrowia i nerwów! Zwracam się do potencjalnych pracowników, klienci to zupełnie osobny rozdział. Pozdrawiam

nawet raz zaniosłam tam CV.. aż mi włosy dęba staja jak sobie pomyslę :) Na szczęście mam teraz ciepłą posadkę, zamawiam art biurowe z dowozem i w tej kwestii polecam biurovite i cdb biuroserwis. Przywiozą na miejsce bez dodatkowych opłat, kurier zawsze uśmiechnięty i na czas. ceny lepsze niż w makro, a na przelew.

Barti

ja tam złożyłem CV teraz ale jesli zadzwonią to odmówię , moim zdaniem powinni wszyscy co mieli źle doświadczenia, klienci i pracownicy namawiać wszystkich żeby omijali szerokim łukiem tą hurtownie

szajs

dalej szajs i nędza,porażka na całego.

do add

Jeśli cokolwiek się dzięki temu zmieni, to warto nagłaśniać i piętnować takich pracodawców. Tylko że jedyne co się będzie zmieniać, to pracownicy. Przyjdą, popracują chwilę, zobaczą co to za gnój i zaczną szukać dalej. Szkoda Ludzi.

add

Ludzie przecież jak się to czyta to włosy stają dęba!!! Znajomy podał mi linka do tego, jest już głośno o tym....porażka jakaś.Aż się wierzyć nie chce....Przykre to:(

Mateusz Gradka

do "były pracownik" Do urzędu - zakłądaj firmę i wypluj z Siebie GENIALNE POMYSŁY - za rok będziesz milionerem

Mateusz Gradka

Do "klient" To po kiego diabła tam chodzisz . Masz setki innych hurtowni . Olej ich - chyba że chcesz tam kupowac

Do "życzliwość" Kolejna osoba zajmująca się liczeniem cudzych pieniędzy

Widzę że opinie [usunięte przez moderatora] nie sa zbyt pochlebne. Pracowałem tam i bardzo serdecznie nie polecam, więc jeśli szukasz pracy nie dzwoń.

lilia

Hm! ciekawe ..... piszą czego oczekują od osoby , którą chcieliby zatrudnić a Pan który odbiera telefon jest ORDYNUSEM . Kim jest ? , odzywa sie jak by pozjadał wszystkie rozumy . Ta praca to widocznie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,zero szacunku do drugiej osoby . Najpierw ten Pan musi przejść dobre szkolenie i traktować ludzi godnie a nie jak śmieci . POWODZENIA!!!!!!

Zostaw opinię o MAJKA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAJKA