CoBouw Polska Sp. z o.o.

Opinie o CoBouw Polska Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w CoBouw Polska Sp. z o.o.?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie CoBouw Polska Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Specjalista ds. zarządzania?

CoBouw Nowy wpis

Prosimy o kontakt z działem kadr

Justyna

Czy do Cobouw przyjmowani są również studenci? Jeśli istnieje na to szansa to czy tylko zaoczni, czy również Ci mniej dyspozycyjni - dzienni? :) Jak wygląda kwestia grafiku pracy? Da się go pogodzić z zajęciami na uczelni?

Nowy wpis

@Justyna

Przyjmujemy młodych ludzi w trakcie i tuż po studiach. Naszymi pracownikami i stażystami w tej grupie są przede wszystkim studenci trybu zaocznego, jednakże zawsze jest to kwestia indywidualnych ustaleń.

Witam Czy jestem w stanie w Waszej firmie zarobić koło 5000zl do ręki jako pracownik budowlany w trybie 10scio godzinnym pn-pt?

@Zainteresowany

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR.

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier Budowy w firmie CoBouw Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Czy pracodawca CoBouw Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Oczywiście, posiadamy systemy motywacyjne, jednak jest to kwestia naszych wewnętrznych ustaleń.

Aktualność
Kontynuujemy budowę centrum logistycznego Indeka Logistic City pod Słupskiem. Na  mocy nowego kontraktu rozbudujemy wybudowaną w poprzednich etapach powierzchnię magazynową do niemal 40.000 m2.
Zaprojektowane przez nas centrum logistyczne Indeka jest przykładem przedstawienia prostej bryły w nieoczywisty sposób, między innymi dzięki umiejętnej kombinacji kolorów.
Poziomo układane na elewacji hali płyty warstwowe tworzą wzór mozaiki w odcieniach grafitu. Grafit przełamaliśmy elementami w intensywnie niebieskim kolorze. Takim zabiegiem udało nam się nadać obiektowi charakterystycznego i interesującego wyglądu.
Łodzianka

Solidny pracodawca. Firmę tworzą ludzie z wiedzą i pasją. Podejście do pracownika bardzo otwarte i pozytywne, ukierunkowane na rozwój, można odczuć że jest to firma rodzinna.

Wiktoria

Teraz szukają montera konstrukcji na delegacje. Ile by mój chłopak mógł zarobić? Ile dają wolnego na takim wyjeździe?

Julia

@NIK-T to z tego co piszesz awanse wewnątrz firmy są standardem?? Spokojnie jest tu szansa na awans?

@Julia

Firma jest płaska w strukturze, ale dzięki temu, jest bliski kontakt z kierownictwem. Firma z podziałem na działy gdzie można realizować ścieżkę kariery od asystenta do samodzielnego specjalisty, czy funkcji technicznej, dodatkowo jeżeli ktoś bardzo chce może skakać między działami, projektowanie architektoniczne, konstrukcyjne, koncepcyjne, marketing, handlowy, realizacja, kierownictwo nie jest usztywnione na taki rozwój ale jest ale - lepiej zdać się na ich ocenę, potrafią ocenić i wyciągnąć zalety i zdławić wady.

kasia

zaoferują ci podstawe oraz premie od sprzedaży, dobrze na nich wyjdziesz.

NIK-T

Ja powiem, jeśli analizujesz poprawnie firmę oraz rynek, na którym jest CoBouw, konkurencje, klientów, to już wiesz jaka to za firma. Czy według Ciebie, jest duże ryzyko, czy raczej małe, czy firma wygląda na stabilną/niestabilną? Jeśli interesują Cię szczegóły dot. wynagrodzenia, to trzeba się umówić na spotkanie, inicjatywa szczególnie w dziale handlowym to podstawa.

zaciekawiona

Jak wygląda u nich praca w dziale marketingu? Na jakie wynagrodzenie może liczyć asystent tego działu?

@zaciekawiona

Asystent w dziale marketingu, to duże słowo, na tym stanowisku początkowy okres to po prostu praca biurowa oraz administracyjna, jednak w tej firmie marzenia się spełniają i zdarzało się, że asystent marketingu został asystentem architekta potem architektem oraz asystent marketingu został po prostu marketingowcem firmy. Głównym marketingowcem jest dyrektor handlowy, z ogromnym doświadczeniem, współwłaściciel firmy.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

NIK-T

Jeśli chodzi o biuro., zawsze umowa o pracę: Umowa o pracę na okres próbny -> Umowa o pracę na czas określony -> Umowa o pracę na czas nieokreślony. Jeśli kandydat ma duże doświadczenie, do negocjacji pominięcie gradacji.

Jacek

Organizują szkolenia dla pracowników?

@Jacek

Firma nie organizuje szkoleń dla pracowników, sama jest jednym wielkim centrum szkoleniowym budowy hal. Jeśli ktoś chce się uczyć języka, gry w zbijaka, bierki, nie ta firma. Jeśli ktoś chce się uczyć budować hale, to ta firma.

admin

Temat firmy CoBouw Polska Sp.Z o.o. ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o CoBouw Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CoBouw Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CoBouw Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CoBouw Polska Sp. z o.o.?

CoBouw Polska Sp. z o.o.