DYNAMICA

Łódź

Opinie o DYNAMICA

Kasia

Witam trasa Łódź Ozorków kierowca starszy siwy w okularach prawdziwy cham jeżdżę dwa razy dziennie i za każdym razem jakiś pasażer jest chamsko potraktowany dziś padło na mnie dałam po 5gr 90gr usłyszałam ja pierdole........ To chyba też pieniądze złoże skargę

Radek

Oszusci to mało powiedziane dla wszystkich maja chyba jedna spiewke.Kontakt ograniczony pompa chodzila 3 dni poczym odesłałem powiedziano mi ze obejdzie sie bez kosztów a tu przychodzi paczka za 250zl i co dalej po zamontowaniu pompy nic nie zostalo naprawione. ROBIA SOBIE KPINY

jelon

mam pytanie odnośnie warunków zatrudnienia... istnieją ewentualne benefity?

Lubega1

Patałachy i oszuści. Maglownica zaraz po zamontowaniu do ml stukała jak przed regeneracją. Potem wysyłka na "gwarancję" wraca i znowu szajs. W końcu pojechałem autem na gwarancję to jej nie uznali, bo "źle" ją zamontowano. Omijać szerokim łukiem.

Damian
@Lubega1 07.07.2016 08:41
Patałachy i oszuści. Maglownica zaraz po zamontowaniu do ml stukała jak przed regeneracją. Potem wysyłka na "gwarancję&qu...

Zregenerowanie przekładni kierowniczej nie rozwiąże wszystkich problemów w samochodzie. Jeżeli coś nadal stuka, to należy sprawdzić zawieszenie...

Moto-Kris

Banda oszustów mieli u siebie przekładnie ,chyba tylko ją pomalowali bo usterka jak była tak jest nadal dzwoniłem mieli wysłać inna w ramach reklamacji a teraz to już nawet nie odbierają telefonów .KPINA a nie regeneracja NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE Nigdy więcej tam nie wyśle przekładni

klient

To są oszuści na skale ogólnopolską ! Mam nadzieje że kiedyś dopadnie ich sprawiedliwość.

To co oni tam wyprawiają to koszmar szefostwa brak ceny rosną z minuty na minute czas naprawy koszmar to co piszą na stronie że jeden dzień to bzdura zamieniają maglownice na złom i najlepsze z tego wszystkiego dają gwarancje o zwrocie kosztów paliwa za dojazd na gwarancji nie ma mowy .A z tego co mówią mechanicy to wszyscy dobrzy maglownicy odeszli z tej firmy i mają własne .Wniosek prosty trzeba szukać innego warsztatu.W Łodzi jest ich kilka

Zostaw opinię o DYNAMICA - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DYNAMICA