Opinie o STYL AUTO w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy STYL AUTO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STYL AUTO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STYL AUTO w Wrocław

Przemek94 Nowy wpis

Witam zainteresowanych! Ogółem CH.ooj z nimi i cała ta rodzinna firma. To co się nasluchalem to jedno. To co przeczytałem to drugie a to zobaczylem to jeszcze inna sprawa... Gdy dzwonią to są najmilsi na świcie człowiek ma uczucie że trafia się fucha życia. Idziesz na rozmowę to pytają o sprawy z dzieciństwa wręcz... Casting jak na stanowisko ochroniarza prezydenta. Niby w celu osiągnięcia rodzinnej atmosfery. Na hali setki kamer a oprócz tego i tak widać że każdy donosi aby mu premii nie urwali. To się dosłownie czuje w powietrzu. Serwis wymieniaczy. Nic więcej. Już nawet nie mówię co sami pracownicy myślą o zasadach w firmie. Nie trzeba nikogo pytać. Widać po zachowaniu. Kolejny raz dałem szansę i nie czytałem komentarzy poszedłem tam słuchajac znajomego który tam pracował. Powiedział mi wszystko o tym rodzinnym interesie nie był zadowolony jednak stwierdził spróbuj może Ty będziesz miał lepiej. To co Tu piszą ludzie to nie konkurencja tylko zawiedzione jednostki i generalnie to wy z rodzinna atmosfera o której mówiła tak pięknie Pani dzwoniąca nie macie nic wspólnego :) zero! Chyba że robicie wigilię na serwisie. To może wtedy tak. Nie polecam! Szkoda czasu i nerwów na słuchanie wyrafinowanej gadki.

Piotruś Nowy wpis
@Przemek94

Bo to sama prawda , co pisze kolega.

Anna Nowy wpis

premie dalej tutaj dają pod stołem czy już normalnie na konto? ile one generalnie obecnie wynoszą i jak sobie można na nią zapracować?

artur Nowy wpis

Nie polecam kupiłem felgi wraz z oponami ,felgi były zamontowane tak że auto cały czas trzeszczało ,a oni zwalali winę na hamulce ,wymieniłem na swój koszt tarcze wraz klockami i dalej trzeszczało po 5 miesiącach dopiero jeden mądry mechanik powiedział żebym zmienił koła i nagle wszystko ustało .Pan Piotrek ze styl auto nie odbiera telefonów cały czas unika kontaktu wydałem u nich 12000zł a teraz unikają kontaktu a to ich wina (usunięte przez administratora)

Sylwia

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie STYL AUTO.

Szefostwo w momencie przyjęcia do pracy wręcz kochane. Kiedy przychodzi się po premie, która dawana jest pod stołem i stanowi połowe wypłaty, zawsze jest loteria. Szef na dzień przed premią biega po serwisie i szuka nieprzetartego blatu, by tylko obciąć pieniądze. Żenada, nie polecam nikomu. Toksyczna atmosfera codziennie, a kadra pracownicza wymieniana jak części eksploatacyjne. Uwaga na synka szefa, strasznie fałszywa osoba.

ON

Kasa się zgadza, firma w sumie mala wiec świety spokój jest, narzędzia i sprzet jest, warunki bardzo dobre - jak na serwis bardzo doradzam.

Pracuję w tym miejscu na tyle, aby móc wyrazić miarodajną opinię. Atmosfera w firmie jest przyjazna. Zarobki zależne od stanowiska i przede wszystkim zaangażowania. Jeśli sumiennie wykonujesz swoją pracę - na pewno zostanie to zauważone i odpowiednio wypremiowane. Godziny pracy - 9-17.

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

Andrzej R

Przykra sytuacja z tym serwisem, byłem jego sezonowym i okazjonalnym klientem od bardzo dawna jednak po sytuacjach jakie miały ostatnio miejsce postanowiłem wypróbować inny warsztat który jest nieco dalej. W 2014 kupiłem komplet felg do Audi byłem bardzo zaskoczony profesjonalną obsługą przez młodego sprzedawcę którego już później nigdy nie zastałem. Po przeczytaniu komentarzy zrozumiałem dlaczego nie ma stałej ekipy pracowników.

Wiktor

Czytam ten wpis 20.11.2018r o godz. 15.50 Czyżby ktoś z konkurencji zainspirował taki wpis?

Mirek
@Wiktor

To nie konkurencja tylko klient ktory mial pecha jadac do tej pseudo firmy jakim jest STYL-AUTO we Wroclawiu przy. ul.Ulanowskiego.Te sprawe o uszkodzeniu samochodu przez pracownikow Styl-Auto prowadza prawnicy z Wroclawia.

Mirek

Lubię atmosferę w STYL AUTO za: Styl-Auto we Wroclawiu przy ul.Ulanowskiego,to wielka lipa i szkodnicy.W dniu 20.11.2018 wymienialem w tej pseudo firmie w moim samochodzie opony na zimowki.Po zakonczeniu tej uslugi samochod odebralem z uszkodzona kierownica i uszkodzonym halogenem.W momencie zwrocenia pracownikom Styl-Auto uwagi o tym incydencie,pracownicy zlekcewazyli moje stwierdzenia o uszkodzonym samochodzie,twierdzac,ze o niczym nic nie wiedza.Skierowalem sprawe do sadu i prokuratury.Odradzam wszystkim Wroclawianom korzystania z uslug tej szkodliwej firmy jakim jest STYL-AUTO we Wroclawiu przy ul. Ulanowskiego.

anonimowy łowca głow

pracowałem swego czasu w tym pseudo Bosch Service..... żenada... SB-eckie metody wszyscy na wszystkich donoszą(oczywiście szef twierdzi iż to rodzinna atmosfera---raczej PATOLOGIA) kasa nie zgadza się nigdy, mechanicy a raczej wymieniacze hehe jak sobie nie radzą a to się zdarza często wożą auta do innych warsztatów bo nie potrafią nie mają sprzętu-niby.DNO. Naciąganie na kasę ludzi to normalka, geometria "kicha", koła depozytowane są wyważane przez konserwatora i myjkowego...(usunięte przez administratora).... Także nie polecam

zainteresowany
@anonimowy łowca głow

powiesz coś wiecej nt. "kasa nie zgadza się nigdy" ? Tzn obiecują podstawe premie itd itd a pod koniec miesiaca prosisz się o swoje pieniądze i premie ucinają zawsze bo zawsze jest powód ?

emil

Witam wszystkich.Jest sporo komentarzy za jak i przeciw. Ja słyszałem same dobre opinie i fachowej pracy dlatego dziwią mnie te negatywne wpisy. dziwne.

Powiem szczerze ze wydawało mi sie ze panuje tam miła atmosfera i profesjonalny warsztat ale jak tak piszecie to dam sobie spokój z praca w tym warsztacie..

tak, Ulanowskiego .

Możecie mi napisać czy to sa opinie na temat tego warsztatu na ulanowskiego we wrocławiu, chce tam podjąć prace i po waszych komentarzach mam wątpliwości.

Czeladnik

Gdy okręt tonie kapitan razem z nim

Kolego powiedz mi czy wy piszecie warsztacie na ulanowskiego we wrocawiu

Witam!!! Czy to chodzi o warsztat na ul. ulanowskiego we wrocławiu?? Bo szczerze wydawało mi się ze to porządna i konkretna firma??

piotrusPen

Nikt Ci tego nie napisze bo w tym b#@$%#u nigdy nie wiadomo ile dostaniesz, na papierze jedno a na gebe reszta- czytaj w teorii bo ,szanowny' pracodawca slynie z nie dotrzymywania słowa(jak bedziesz sie zwalnial to zapomnij o kasie-tylko to co na papierze czyli min krajowa i won), samobójcy ktory bedzie chetny na rozmowe kwalifikacyjna/stek bzdur i bajek ,polecam zabrac ze soba dyktafon:)

Zostaw merytoryczną opinię o STYL AUTO - Wrocław

• Jak się pracuje w STYL AUTO?

Zobacz opinie na temat firmy STYL AUTO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

STYL AUTO