STYL AUTO

Wrocław

Opinie o STYL AUTO

anonimowy łowca głow

pracowałem swego czasu w tym pseudo Bosch Service..... żenada... SB-eckie metody wszyscy na wszystkich donoszą(oczywiście szef twierdzi iż to rodzinna atmosfera---raczej PATOLOGIA) kasa nie zgadza się nigdy, mechanicy a raczej wymieniacze hehe jak sobie nie radzą a to się zdarza często wożą auta do innych warsztatów bo nie potrafią nie mają sprzętu-niby.DNO. Naciąganie na kasę ludzi to normalka, geometria "kicha", koła depozytowane są wyważane przez konserwatora i myjkowego...(usunięte przez administratora).... Także nie polecam

zainteresowany
@anonimowy łowca głow 09.11.2017 08:26

powiesz coś wiecej nt. "kasa nie zgadza się nigdy" ? Tzn obiecują podstawe premie itd itd a pod koniec miesiaca prosisz się o swoje pieniądze i premie ucinają zawsze bo zawsze jest powód ?

emil

Witam wszystkich.Jest sporo komentarzy za jak i przeciw. Ja słyszałem same dobre opinie i fachowej pracy dlatego dziwią mnie te negatywne wpisy. dziwne.

Powiem szczerze ze wydawało mi sie ze panuje tam miła atmosfera i profesjonalny warsztat ale jak tak piszecie to dam sobie spokój z praca w tym warsztacie..

tak, Ulanowskiego .

Możecie mi napisać czy to sa opinie na temat tego warsztatu na ulanowskiego we wrocławiu, chce tam podjąć prace i po waszych komentarzach mam wątpliwości.

Czeladnik

Gdy okręt tonie kapitan razem z nim

Kolego powiedz mi czy wy piszecie warsztacie na ulanowskiego we wrocawiu

Witam!!! Czy to chodzi o warsztat na ul. ulanowskiego we wrocławiu?? Bo szczerze wydawało mi się ze to porządna i konkretna firma??

piotrusPen

Nikt Ci tego nie napisze bo w tym b#@$%#u nigdy nie wiadomo ile dostaniesz, na papierze jedno a na gebe reszta- czytaj w teorii bo ,szanowny' pracodawca slynie z nie dotrzymywania słowa(jak bedziesz sie zwalnial to zapomnij o kasie-tylko to co na papierze czyli min krajowa i won), samobójcy ktory bedzie chetny na rozmowe kwalifikacyjna/stek bzdur i bajek ,polecam zabrac ze soba dyktafon:)

dziobak

nie sądzę aby była to kwestia wstydu. Wydaje mi się , że po prostu ludzie nie lubią chwalić się tego typu informacjami. Nie powiem Ci w tej chwili dlaczego bo ja nigdy nie miałem z tym problemu. Niektórzy żyją chyba w przeświadczeniu , że za każdym rogiem czaji się skarbówka i będą się czepaić akurat ich ;)

Oferty Pracy

Elektromechanik/Mechanik samochodowy 2014-03-27 Autoryzowany Dealer Volkswagena i SEAT-a w Zielonej Górzezatrudnielektromechanika i mechanika samochodowegoOczekiwane umiejętności:wysoki poziom wiedzy z zakresu napraw elektromechanicznych i mechanicznych doświadczenie w pracy z testerami diagnostycznymi, znajomość obsługi komputerów, prawo jazdy. Telefon kontaktowy /68/ 328 19 13, e-mail:autostyl@autostyl.pl

hyla
@Oferty Pracy 10.04.2014 13:52

Jeden w Impelu,drugi w Inchcape trzeci w Skodzie czwarty w Peugeocie. O tym kto następny już po sezonie :)

Adam

Niestety - na pierwszy rzut oka wszystko ok, chcą się rozwijać itp, ale już po m-cu widać że chodzi o tradycyjny [usunięte przez moderatora] pracownika jak tylko to możliwe, część załogi pracuje na niekończące się umowy-zlecenia, drugiej części każe się zakładać własne firmy, płace są minimalne jak na możliwości firmy, wypłaty oczywiście na umowie minimum a reszta pod stołem:) szara strefa rośnie:)na chorobowym płacą tylko to co na umowie - kolejny zoonk, podwyżki? temat spalony ponieważ szefostwo zawsze znajdzie milion powodów dla których nie należy Ci się podwyżka mało tego za dużo zarabiasz:)

ziomekczek

Siemanoko, Może mi ktoś napisać coś więcej o tej firmie, zarobki +/- atmosfera, czas pracy ? Dlaczego nie polecacie ?

ja

w skrocie; [usunięte przez moderatora], praca bez perspektyw

uzytkownik

Jak widać po opiniach nic się nie zmieniło czas idzie do przodu a chora sytuacja nadal tkwi w firmie. Szkoda że nie znalazły się tu opinie pracowników z dłuższym stażem którzy mają również coś ciekawego do powiedzenia. Życzę wszystkim wytrwałości i godnej emerytury.

noname

Nie polecam - ( usunięte przez administratora ) brak strategii rozwoju firmy, chociaż na pierwszy rzut oka wszystko ładnie i miło wygląda.

co chwilę dają takie samo ogłoszenie.. hmmm conajmniej dziwne

nie polecam tej firmy, wiem że nie jest to pracodawca godny zaufania, ( usunięte przez administratora ) jeśli ktoś szuka stałego poważnego i pewnego zatrudnienia to na pewno nie tam

Zostaw opinię o STYL AUTO - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STYL AUTO