WT-POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o WT-POLSKA SP. Z O.O.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Zapoznajemy się z opiniami pozostawionymi w serwisie GoWork.pl na temat naszej firmy. Dziękujemy za wszystkie merytoryczne komentarze oraz konstruktywne słowa krytyki.

W miarę możliwości staramy się odpowiadać na Państwa wpisy, jednak nie na wszystkie tematy możemy rozmawiać na forum, dlatego w sprawach wymagających wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

Chcielibyśmy również prosić o zachowanie kultury wypowiedzi na forum oraz powoływanie się wyłącznie na potwierdzone informację. Zgodnie z regulaminem forum, wpisy stanowiące pomówienia, obraźliwe, zawierające wulgaryzmy mogą zostać usunięte.

W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu i Polskiego prawa, co może skutkować odpowiedzialnością karną i/lub prawną.
Zbych

Dużym atutem jest praca jednozmianowa oraz wolne weekendy. Pensja zawsze na czas. Mały zakład a co za tym idzie stały kontakt z przełożonymi na stopie bardziej koleżeńskiej. Firma pewna z wieloletnim doświadczeniem.

Krzysztof
@Alek

Jedna zmiana i stałe godziny pracy. Szklenia na inne stanowiska w zależności od zapotrzebowania, również spawalnicze.

Teraz gdzie nie pójdę to wymagają pracy po 12 h i nadgodziny to praktycznie norma. Tutaj na pracownika Produkcji z kolei czytałam, że jest praca od 7 do 15. h, dlatego chciałam się upewnić czy tak faktycznie to w praktyce wygląda czy jednak zdarza się, że trzeba siedzieć po godzinach. Raz na jakiś czas to nie jest dla mnie problem ale na stałe odpada.

Pytanko Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Na jakie wynagrodzenie może liczyć we firmie pracownik produkcji widziałem ogłoszenie na pracuj.pl miesięcznie bez nadgodzin?

bla bla Nowy wpis

zarobki na początek 10000zł na rękę potem dochodzą premie

@bla bla

Nie wiem, o jakim piszesz stanowisku, bo teraz szukają spawacza TIG 141. I po Twoim nicku widać, że chyba niezbyt poważny ten wpis jest, poza tym ja nie słyszałem, żeby tyle płacił ktokolwiek spawaczom, czy ślusarzom, czy pracownikom produkcji. Tak że może napiszesz coś więcej, bo ludzie tutaj na serio szukają porady, a nie śmieszków.

Hejka. Wisi na pracuj.pl ogłoszenie na produkcje. Szukają ślusarza. Zastanawiam się jaka macie atmosferę w pracy? Jest spoko? Piszecie o stałych godzinach pracy. Jest możliwość w ogóle wyrobienia jakiś nadgodzin czy nie bardzo ? Zawsze soboty macie wolne czy zdarzają się taz na jakiś czas pracujące?

krz.t

atmosfera ok nadgodziny czasem są

Firma WT-POLSKA SP. Z O.O. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jakie są mocne strony pracodawcy WT-POLSKA SP. Z O.O.?

Aktualność
Szanowni Państwo,

Zbych

Alek
@Zbych

Jak jedna zmiana to w jakich godzinach? Można elastycznie rozpoczynać robotę czy są stałe godziny? Piszesz że takie dobre relacje z szefem to można też dogadać się co do rozwoju np.szkoleń?

....m
@Alek

Jedna godzina jest , ale zapomnij o szkoleniach bo ich nie interesuje rozwój pracownika tylko ilość produktu który zrobisz

Krzysztof

Tomi

Zatrudniłem się w firmie pary miesięcy temu. Praca jest ok, nawet poukładana. Na zakładzie porządek. Kasa na czas, ogólnie nie ma się czego przyczepić, jak na pierwszą prace w zawodzie jest Ok.

Beata
@Tomi

A kto jest odpowiedzialny za porządek na zakładzie? Pracownicy czy jest może jakaś firma sprzątająca?

Mati
@Beata

jest firma sprzątająca

Xyz

Na jakie zarobki może liczyc w tej firmie spawacz z rocznym doświadczeniem?

Urszula
@Xyz

A masz doświadczenie ogólnie ze szkoły czy już jako pracownik?

Xyz
@Urszula

Już jako pracownik

Weronika
@Xyz

widziałam od nich ogloszenie chyba sprzed roku na to staowisko ale oprocz informacji ze praca na pelen etat na umowe nie bylo podanych zarobkow, dowiedziales sie moze przez ten czas moze ile placa ? Może ktoś inny idpowie ?

Miki85

Dobre warunki pracy, jedna zmiana, stabilne wynagrodzenie i firma znajduje się na terenie Poznania blisko od mojego miejsca zamieszkania.

Kacper

Z czystym sumieniem polecam pracę w tej firmie. Dobre wynagrodzenie, fajni ludzie i kierownik z którym zawsze można się dogadać.

@Kacper

A jakie stanowisko obejmujesz w WT? Czy nowy pracownik szybko jest w stanie się wdrożyć do zespołu? Można liczyć na ciepłe przyjęcie w firmie przez współpracowników? Jak to u Ciebie wyglądało na początku? :)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie WT-POLSKA SP. Z O.O.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Odpowiedź

Praca z ewentualnymi nadgodzinami 7:00- 17:00, z zasady nadgodziny są płatne, jednak w razie potrzeby raczej bez problemu można się dogadać.

@Odpowiedź

Czy w WT nadgodziny często się zdarzają? W jakich sytuacjach? Czy można je sobie dobrowolnie dobierać by mieć dzięki nim większą wysokość wynagrodzenia? Czy jest to raczej ustalane odgórnie i ma charakter wpadkowy?

Piciu

Uczciwy pracodawca, w pandemii nie wymyślał żeby cos komuś zabrać. Docenić też potrafią, praca jednozmianowa na duży plus

Zakład pracy godny polecenia. Praca jednozmianowa. Dobra, koleżeńska atmosfera. Atrakcyjne wynagrodzenie. Polecam.

Paulina

Czy mogłabym się dowiedzieć od Ciebie jak wygląda (chociaż mniej więcej) to atrakcyjne wynagrodzenie w WT-Polska? Byłoby super móc się zorientować na ile można liczyć :)

Grzegorz89

Moim zdaniem firma godna polecenia, dużym plusem jest fajna atmosfera, przez co nie ma poczucia, że chodzi się do pracy jak za karę.

Mani

Bardzo dobry pracodawca. Gdyby nie to, że wyprowadzam się z poznania, to pewnie pracowałbym do teraz. Czułem się doceniony i spełniony. Polecam :-)

pablo

Pracowałem w WT 4 lata, byłem zadowolony. Atmosfera na hali była dobra, wypłata zawsze na czas. Śmiało mogę stwierdzić, że to dobry pracodawca.

Stary

Jedyne co w firmie można usłyszeć to "spadek wydajności" i "rozluźnienie wśród pracowników"

Ciężko jest w systemie 12/12 w WT-POLSKA SP. Z O.O.? Ktoś coś?

O czym Ty człowieku piszesz. Od kiedy w firmie jest taki system????!!!!!

????

8-10 h/dzień a nie 12/12

@????

8h i skończ już męczyć (usunięte przez administratora)

Filip

Dobry pracodawca, fajna atmosfera i ogólnie fajna firma, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o WT-POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w WT-POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy WT-POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WT-POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WT-POLSKA SP. Z O.O.