Auto-Expert

Toruń

Opinie o Auto-Expert

lech
użytkownik zarejestrowany

Biuro rzeczoznawstwa działa nadal, Marcin' jak jestes zainteresowany to sie odezwij do nich mysle,że moga byc zainteresowani twoja kandydaturą tym bardziej jak sie znasz na tym.

zainteresowany

dziekuje za opinie, jednak poszukam innej firmy

robert

cynizm prezesów, cwaniactwo, wyzyskiwacze poszkodowanych to cechy tej firmy...brak poważnego podejścia do spraw o odszkodowanie, nastawieni na szybką kase kosztem innych..długo sie nie utrzymają.Pan (usunięte przez administratora) to typowy agent-tylko kasa!nie ufajcie im!

prawnik

fatalny poziom świadczonych usług...cwaniactwo, biegły o niskim poziomie wiedzy -nie polecam!!!!!!!!!ostrzegam

Zostaw opinię o Auto-Expert - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Expert