Auto-Expert

Opinie o Auto-Expert

Adrian

Jak prezentuje się bieżąca sytuacja firmy Auto-Expert? Od dwóch lat, nikt z Was nie ocenił firmy na forum. Czy to jasny sygnał, że pracownicy tej firmy są zadowoleni ze swojej pracy? Co przynosi Wam największą satysfakcję w pracy dla tej firmy? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by dowiedzieć się więcej.

lech

Biuro rzeczoznawstwa działa nadal, Marcin' jak jestes zainteresowany to sie odezwij do nich mysle,że moga byc zainteresowani twoja kandydaturą tym bardziej jak sie znasz na tym.

zainteresowany

dziekuje za opinie, jednak poszukam innej firmy

robert

cynizm prezesów, cwaniactwo, wyzyskiwacze poszkodowanych to cechy tej firmy...brak poważnego podejścia do spraw o odszkodowanie, nastawieni na szybką kase kosztem innych..długo sie nie utrzymają.Pan (usunięte przez administratora) to typowy agent-tylko kasa!nie ufajcie im!

prawnik

fatalny poziom świadczonych usług...cwaniactwo, biegły o niskim poziomie wiedzy -nie polecam!!!!!!!!!ostrzegam

Zostaw opinię o Auto-Expert - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Expert