DOMO MEBLE

Śrem

Opinie o DOMO MEBLE

ja122

wszyscy ci co te brednie tu wypisuja to chyba nigdy glodu nie doswiadczyli bo niejeden by chcial taka pensje jak w domo meble maja. komu sie robic nie chce to narzeka,(usunięte przez administratora) ... jak ci tam nie pasuje to idz chodniki w miescie odsniezac za najnizsza krajowa i bedziesz 2,5 miesiaca(usunięte przez administratora) zeby miec tyle co w domo. 1200 to zarabia tam chyba taki co papier do kibla donosi,albo ty jak wyrabiasz 30 % normy!

Zostaw opinię o DOMO MEBLE - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMO MEBLE