Opinie o Elmen w Rogówiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Elmen. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elmen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmen w Rogówiec

Cześć. Ja akurat roboty na montażu szukam ale widziałem właśnie te ofertę dla samego kierownika o którym tu już ludzie coś pisali. tam w treści pojawił się taki punkt o sporządzaniu miesięcznych raportów przedstawiających poniesione koszty materiałów, robocizny oraz sprzętu i tym podobnych. Czy im mniej zużyjemy tym będziemy mieć więcej premii?

Luk Nowy wpis

Po rozmowie około 5 dni oczekuje się na wiadomość zwrotną w postaci rozmowy telefonicznej podczas której firma proponuje warunki zatrudnienia.

Aga Nowy wpis

A rozmowa? Jak ona wygląda? widzę ze ludzie pytają o feedbacki chyba, ale dobrze jeszcze wiedzieć wcześniej jak się do tego wszystkiego przygotować, zwłaszcza ze na stronie nie ma teraz kompletnie zadanych ofert i nie mam odniesienia co do wymogów… kojarzycie bieżące? i po jakim czasie odpiszą teraz na maila?

Aron Nowy wpis

W firmie Elmen etap rekrutacji poprzez rozmowe kwalifikacyjną po jej zakończeniu czy dany pracownik jest odrazu przyjęty czy trzeba oczekiwać na telefon?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Elmen? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierownik robót montażowych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Luk

Zostałem zatrudniony w Listopadzie to dość krótki okres ale dla wiadomości poszukujących informacji zdecydowanie polecam firmę Elmen???? ludzie krytykujacy absolutnie nie mają pojęcia o życiu.Pozdrawiam.

@Luk

Piszesz o zatrudnieniu teraz od pierwszego? Czyli dopiero będziesz czekał na wypłatę i tym podobne? chodzi o pracę jako kierownik robot, bo ktoś właśnie wcześniej o tym stanowisku pisał czy jakieś inne? na stronie jest napisane, że monterów szukają i sam się zastanawiam. Po jakim czasie od rozmowy udało Ci się podpisać umowę?

O przewozie dalej nikt nic nie wie? a co z zarobkami wśród ekip montażowych? Widzę, że ze dwa miesiące temu był potrzebny kierownik robót i w ofercie podano widełki od 7,7 do 8,8 tys., jakie wiec są ostatecznie zarobki na niższych stanowiskach? Widzę, że można robić nadgodziny, jak są liczone? I czy w ogóle polecacie prace?

On

Czy firma elmen dysponuje przewozem pracowniczym z Bełchatowa

Ramirez

Coś spowodowało, że przestało interesować was to forum pracownicze?

Janek

Cz elmen poszukuje spawaczy dozorowych z certyfikacja tuv rheiland

xyz
@Janek

jak masz takie papiery to gdzie ty sie pchasz w takie krzaki

Prawda

W tej społce nie można liczyć na odpowiednie wynagrodzenie. A jeśli chodzi o rozwój zawodowy to tylko z szerokimi plecami mają szansę.

Witold
@Prawda

Będziesz tak uprzejmy i przedstawisz dokładnie, na jakie wynagrodzenie mogą liczyć nowo zatrudnione osoby w firmie Elmen? Czy poza podstawową stawką wynagrodzenia firma oferuje jeszcze dodatki motywacyjne dla zatrudnionych osób? Będę wdzięczny za udzielenie informacji na ten temat.

Robert

Mocno przesadzona opinia o trudnościach w rozwoju. Jak ktoś bardzo tego chce to z pewnością będzie to robił.

Paulina

Znalazłam aktualne oferty pracy na oficjalnej stronie firmy. Czy ktoś z Was odpowiedział na jakieś ogłoszenie? Podzielicie się z nami informacjami na temat rekrutacji w firmie Elmen? @anonim, czy zainteresowały Cię jakieś ogłoszenia o pracę dostępne na stronie firmy? A może już aplikowałeś na jakieś stanowisko? Udostępniam link do aktualnych ofert pracy na stronie firmy Elmen: http://www.elmen.pl/o-firmie .

Zastanawiam się nad zmianą miejsca zatrudnienia. Interesują mnie tylko te działy i atmosfera panująca w nich.

Paulina

@anonim, czy jesteś zainteresowany pracą w Elmen? Czy interesują Cię jedynie wymienione stanowiska? A może już złożyłeś swoją aplikacje? Czy któryś z użytkowników mógłby podzielić się informacjami na temat warunków zatrudnienia i atmosfery w firmie Elmen?

Czy ktos może wyrazić swoją opinię na temat stanowiska automatyka bądź elektryka w tej spółce. Mogą być też opinie o atmosferze w tych działach.

Paulina

@Bartyzel, po Twojej opinii wnioskuję, że możliwość rozwoju jest dla Ciebie bardzo ważna. Co jeszcze jest według Ciebie ważne by praca była satysfakcjonująca? @Pedro, rozwój to integralna część firmy. W dzisiejszych czasach nie można pozwolić sobie na zastój jeśli jest się przedsiębiorcą. Także pracownicy chcą się rozwijać. Uważasz, że jednak istnieje możliwości rozwoju w firmie Elmen?

Pedro

Jak już nie ma na co narzekać to narzekacie na brak rozwoju?

Bartyzel
@Pedro

A według Ciebie firma rozwija się? Proszę nie rozśmieszaj mnie. Grubsze roboty zlecane są podwykonawcom bo wspaniali fachowcy z Elmenu to by się chyba zapłakali. No i trzeba mieć sprzęt odpowiedni.

Bartyzel

Brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju. Nie licz na to że nauczysz się nowych umiejętności.

Paulina

W zakładce praca na stronie firmy Elmen jest informacja, że nikogo nie poszukują i nie zbierają CV. Czy wiecie kiedy może się ta sytuacja zdarzyć, że znowu będą potrzebni nowi pracownicy do firmy?

igor

Same pociotki pracuja nie wiem jakbys mial papiery i umiejetnosci to sie nie dostaniesz na spolki

Zostaw merytoryczną opinię o Elmen - Rogówiec

• Jak się pracuje w Elmen?

Zobacz opinie na temat firmy Elmen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elmen?

Elmen