ETIMARKET S.C.

Wrocław

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o ETIMARKET S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ETIMARKET S.C.

HANIA Z WROCŁWIA

DOBRA I UCZCIWA FIRMA POLECAM HANIA Z WROCŁAWIA

Al

Zastanawiam się czy jest w Pęgowie jakieś fajne stanowisko do Elimarketu, bo powiem Wam, że poszukuje czegoś takiego, co fajnie i dobrze mi zrobi, jakaś stała umowa nie byłaby zła, więc czy jest coś??

joanna

każdy pisze jak to jest źle i strasznie ale trzyma się Etimarketu rękami i nogami; każdemu kto chce podjąć pracę w Etimarkecie nie polecam czytać bzdur jakie tu wypisują niezadowoleni ludzie bo jest to nieadekwatne do sytuacji tu panującej. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć tyle, że wypłaty są zawsze na czas, a gdy coś trzeba załatwić szef stara się dać urlop. A pracować trzeba, ale przecież tak jak wszędzie

Zostaw opinię o ETIMARKET S.C. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ETIMARKET S.C.