Opinie o Przedszkole Muzyczne "Bajka" Nr 2 w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedszkole Muzyczne "Bajka" Nr 2. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedszkole Muzyczne "Bajka" Nr 2 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Muzyczne "Bajka" Nr 2 w Piaseczno

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Przedszkole Muzyczne "Bajka" Nr 2? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Panna Nikt

Właściciele mają dwie placówki. Ja mogę wypowiedzieć się o tej w Zalesiu Dolnym. Nie polecam tej pracy największemu wrogowi. Duża rotacja pracowników, więcej niż 6 m-cy pracują tylko Panie sprzątające i kucharka ale obie pewnie modlą się o możliwość przejścia na wcześniejszą emeryturę. Duże grupy dzieci (25-27). Ogarnia to tylko jeden wychowawca i pomoc. Pani dyrektor zajęta tylko zakupami przez internet, ma gdzieś dobro dziecka a tym bardziej personelu. (usunięte przez administratora),wymagania powyżej wcześniejszych ustaleń i kiepska pensja to codzienność w tej pracy.

Justyna
@Panna Nikt

Czyli dwie osoby do 27 dzieci? A ile powinno być relatywnie na osobę? I pytanie za jaką aktualną stawkę taka praca?

Panna Nikt Nowy wpis
@Justyna

2500 netto. Dodam tylko, że poza opieką nad dziećmi pomoc ogarnia również porządek w sali

Ilona Nowy wpis
@Panna Nikt

Będąc wychowawcą grupy zarabia się tylko 2500zł? :O Czy jest to pensja, jaką zarabia się będąc pomocą wychowawcy?

Panna Nikt Nowy wpis
@Ilona

Tyle zarabia pomoc wychowawcy. Jak dla mnie to zdecydowanie za mało w porównaniu z obowiązkami na tym stanowisku

@justa11

Pracowałam tam na ostatnim roku studiów i muszę przyznać że wtedy jako przyszły pedagog od pracujących nam nauczycieli, zupełnie niczego nie nauczyłam. Atmosfera straszna, od pracującej tam nauczycielki, pamiętam do tej chwili tekst: Weź się za sprzątanie !! Przedszkole to uważam za najgorsze miejsce w jakim pracowałam. Dyrekcja a szczególnie Pani Dyrektor należy do bardzo nie przyjemnych osób. Nie polecam ani rodzicom ani przyszłym nauczycielom. Żadnych szans na rozwój, czy nauczenia się czegoś fajnego

Aaa
@@justa11

Dlugo Tam pracowałaś wlasnie sie zastanawiam Bo szukają.

@carla czyli kierownicy fajni ?

Firma Przedszkole Muzyczne "Bajka" Nr 2 poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piaseczno
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Spedytor Drogowy (FTL)
Logart Sp. z o.o.
Panna

(usunięte przez administratora). Pracownicy muszą wykonywanać rzeczy, które nie należą do ich obowiązków. Oczywiście na zwolnienie nie można pójść, bo jest awantura. Trzeba było pracować nawet z 39 stopniową temperaturą. Cieszę się, że już tam nie pracuję.

Ulek2110
@Panna

Hej czy mogę prywatnie napisać?? Rozglądam się za praca i właśnie miałam na oku to miejsce.

carla
@Panna

zdecydowanie przesadzasz, to jest dobry pracodawca, Pani dyrektor sie normalna mila mialas jakis konretny przyklad ?

Anka

Tragedia! To jakaś jedna wielka ściema. Straszny mobbing, Pani dyrektor jest bardzo nieprzyjemna osobą. Nie polecam ani nowym pracownikom ani rodzicom!

j.k.

Nie potwierdzam tej opinii. Dyrektorka owszem, jest wymagająca, ale nikogo nie zwolniła za zwolnienia lekarskie. Rodzice chwalą, że Pani Dyrektor pilnuje wszystkiego osobiście. Pracownicy otrzymują pensje i są zarejestrowani na umowy o pracę na pełną pensję. Nie ma żadnych kwot "pod stołem". Jak ktoś idzie na zwolnienie, to otrzymuje wszystkie świadczenia od całej pensji. Nie ma pracowników na umowy zlecenie. Nauczyciele pracują krócej niż prawo przewiduje. Są wysokie premie. Po przedszkolu chodzi plotka o tym, że nie są mile widziane zwolnienia lekarskie pracowników. Ale to chyba żaden pracodawca tego nie akceptuje. Ja nie znam nawet jednej osoby, która została zwolniona za chodzenie na L4. Może w takim razie Bea podała by choć jeden taki przykład?

ona

hmm ktoś coś chce jeszcze dodać??

m.s.
@ona

Każdy ma prawo do wypowiedzi swojej opinii na temat pracodawcy jeżeli pracodawca traktuje ludzi z należytym szacunkiem to ludzie odwdzięczą się, a jeżeli pracodawca liczy korzyści i nie obchodzą go pracownicy to chyba coś jest nie tak

Bea

Najgorszy pracodawca z jakim sie spotkałam. Przedszkolanki chodzą chore, z wysoka gorączka, a jak pójdą na l4 czeka je zwolnienie. Dyrektorka nalezy do bardzo nieprzyjemnych osob, umiejacych tylko krzyczeć na podwładnych, którym nie przysługują żadne prawa. Nie polecam ani rodzicom ani osobom szukającym pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Muzyczne "Bajka" Nr 2 - Piaseczno

• Jak się pracuje w Przedszkole Muzyczne "Bajka" Nr 2?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole Muzyczne "Bajka" Nr 2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedszkole Muzyczne "Bajka" Nr 2
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Księcia Janusza I Starego 5
    05-500 Piaseczno