Opinie o Chr. Hansen Poland Sp. z o.o. w Czosnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Chr. Hansen Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Chr. Hansen Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chr. Hansen Poland Sp. z o.o. w Czosnów

3 miesiące temu szukali kogoś na etat customer service specialist i nie wiem czy jakbym wysłał cv teraz to będę jeszcze miał szanse. Oferowana była praca hybrydowa, więc ile dni można tygodniowo popracować w domu?

Kandydat Nowy wpis

Jaki tryb pracy obowiązuje teraz w firmie (2023) - hybrydowy, czy tylko stacjonarnie?

Justyna Nowy wpis

Czyli zdalnie nie można tu pracować, skoro nikt nie odpowiedział na pytanie? Były podane zarobki rok temu odnośnie pracy w magazynie, podobno można było wyciągnąć 3,4 tys. Można spytać o aktualne zarobki? Czy w jakikolwiek sposób podskoczyły?

Halina

Cześć, moim zdaniem na forum przydałoby się więcej informacji odnośnie systemu zmianowego, jaki obowiązuje w Hansen obecnie. Bardzo chętnie bym się dowiedziała, jak się tam pracuje. Jest jedna czy więcej zmian standardowo? Bardzo liczę na komentarze z konkretną odpowiedzią.

@Halina

Jeśli chodzi o pracę biura to jedna zmiana 8 do 16/17.00 Na magazynie chłopaki mają dwie zmiany 5.30 do 14.00 i 14.30 do 23.00

@kandydat Nowy wpis

Czy na stanowiskach biurowych można pracować zdalnie lub hybrydowo?

Rozmowę kwalifikacyjną w Chr. Hansen Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. e-commerce?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Mariusz

W firmie Chr Hansen na magazynie zarobisz od 2950 do 3400 razem z premią która wynosi 450 zł Za każdy błąd firma zabiera 100 zł Żeby dostać umowę od firmy musisz przepracować pół roku przez pośrednika Praca trochę ciężka robisz paczki które ważą od 5 do 40 kg, sam towar też potrafi ważyć 20 do 30 kg Pracuje się na kilku magazynach o niskich temperaturach najgorzej jest w tym magazynie (-50) ten (-20) znośnie jak się jest tam minute może dwie

@Mariusz

Jeśli za wszystko odejmują sobie 100 zł to słabe. A możesz podać jakieś przykłady za jakiego typu błędy odbierają te pieniądze?

Jako

Nie polecam praca w trudnych warunkach pracuje się w ujemnych temperaturach - 20 i - 50 Trzeba tam być tak od 2 do 3 godzin, ręce i nogi zamarzają po 15 minutach trzeba często wychodzic i rozgrzewać się. Po dłuższym czasie pracy w mroźniach sinieja ręce i bolą stawy. Po wyjściu z mroźni i ogrzaniu jest się mokrym leci z nosa ogólnie ciężko. Wynagrodzenie słabe bo na początek dostaje się 2500-2900 do ręki, pierwsze pół roku pracujesz przez pośrednika, po zatrunieniu przez firmę nie dostanie się dużo więcej a można i dostać nawet mniej niż przez pośrednika.

@Jako

Firma zatrudnia przez pośrednika zeby latwiej mogła pożegnać się z pracownikiem, warunki pracy ciężkie bo pracujesz w temperaturach (-20 do nawet - 55, czas pracy w takich warunkach 1,5 do 3 godzin) Pozostałe godziny pracujesz w chłodni 8 stopni i normalny magazyn. Wynagrodzenie: Pośrednik 2400-2950 netto Przez firmę 2900-3200netto Przez pośrednika pracujesz pół roku jak się sprawdzisz to dostaniesz umowę próbna na rok.

Praca

Czy może ktoś napisać jak wygląda praca na magazynie, jakie warunki pracy i najważniejsze jakie zarobki????

Dorian

Czyżby obecna sytuacja związana z pandemią wpłynęła na to, że przestaliście korzystać z forum?

Kam

jak wyglada praca na stanowisku Key Account Manager? Czy plany realne do zrealizowania? Jakie narzędzia pracy?

zadowolony

Firma dobra również jako pracodawca więc jest jednocześnie wymagająca co niestety nie podoba się niektórym.

Tymoteusz

Żeby dostać pracę w dobrej firmie nie jest łatwo ale nie przesadzajcie, ze firma złą tylko kandydaci doskonali!!

Mirek

No więc tak. Zbierałem się żeby opisać moje doświadczenie z tą firmą kilka miesięcy i nareszcie to zrobię!. Rekrutacja przebiegała ok choć podzielona na 3 etapy i chyba zbyt ekstremalna jak na stanowisko, które było do objęcia. Pierwszy etap to spotkanie w firmie rekrutacyjnej, drugi raz już z potencjalną przełożoną bo tam facetów praktycznie brak a bynajmniej są tam w zdecydowanej mniejszości... Osoba ta była przemiła i można było nawiązać bardzo przyjemną konwersację. Na trzecim spotkaniu poza szefową działu w którym miałem pracować przychodzi szef szefów, kobitka w wieku ok 55 lat (strzelam) i już widać, że całą tą bajkę, którą próbuje się wciskać od początku rekrutacji o przyjaźni w pracy, możliwościach rozwojowych, wsparciu działów itp można sobie w... wsadzić.. Szefowa działu widać zestresowana, dosłownie na twarzy widać jak się boi swojej prezes, która chyba sobie prowadzi prywatny folwark tam i sposób zarządzania przypuszczam jest daleki od tego preferowanego przez centralę firmy... Trzyma wszystkich krótko na łańcuchu.. Przez Panią prezes były zadawane zarówno pytania standardowe, można było o sobie opowiedzieć choć zauważyłem, że ta Pani miała ogólnie wyjechane na to co mówiłem i była tam chyba bardziej za karę.... były też niewygodne pytania o których tu nie wspomnę. Polecam przeszkolenie z prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych ... Była też opcja poznać przyszłą ekipę z działu gdzie większość nie miała nic wspólnego z branżą patrząc na ich wykształcenie (3/4 po ekonomii) - przedstawiane były idiotyczne scenki na które mimo braku wiedzy, konkretnych informacji itp o branży czy nawet wspomnianej scence trzeba odpowiedzieć prawidłowo ...ogólnie czułem się jak na spotkaniu osób, które mają problem z dowartościowaniem siebie... ale próbują pokazać, że coś w życiu osiągnęły bo tam pracują (smutne to). Po spotkaniu z Panią prezes było mi obojętne czy pracę dostanę czy nie choć na początku na serio pomyślałem "kurde, coś ciekawego i innego" i całe szczęście nie spodobałem się Pani prezes ponieważ moja osobowość podobno była zbyt silna i chyba nie wiem bała się Pani prezes, że nie wiem może za kilka lat przejął bym jej stołek ;) kobieta bardzo niepewna swego, z kompleksami, feministka bo widać, że preferuje kobiety na stanowiskach kierowniczych i widocznie łatwiej jej się nimi steruje niż facetami. Doświadczenie ogólne ok choć za pieniądze jakie tam oferują i oczekiwania jakie stawiają przed kandydatem to sorry ale lata 90 się dawno skończyły... Ogólnie nie polecam mimo, że poznałem tam bardzo miłe osoby.

aplikantka
@Mirek

to prawda(usunięte przez administratora) pieniadze slabe no i kandydat bez zdania musi byc, zadnej osobowosci. potwierdzam opinie przedmowcy

Wiktoria

Tak dobrze pracuje się i dlatego rzadko tu ktoś zagląda? Liczyłam na informacje bo mam zamiar aplikować.

Aplikant
@Wiktoria

To musi zagrac chemia z paniami prowadzacymi rekrutacje. Trudno okreslic na czym mialaby ta chemia polegac, ale az strach pomyslec ;-) co ma sie kryc za tym. Taki argument panie podaja jako element kwalifikujacy. Zgodze sie z przedmowca, widac niechec dla wyrazania wlasnych opinii.

KołekWMarcina

A jeśli wpadles na głupi pomysł by tam pracować odradzam bo prawo bytu mają tam tylko pupilki kierownictwa a ty będziesz tylko (usunięte przez administratora)do pomiatania zastąpisz sprzątaczkę na którą szkoda im grosza a jej również należy się szacunek tyle że ty go nie otrzymasz... Żal że takie dziury istnieją bo przecież każde miejsce i klimat tworzą ludzie a nie budynki zrozumcie i bądźcie świadomi że krzywda to mało powiedziane ale zrozumiecie jak się tam znajdziecie nawet nie splunę bo śliny szkoda

oj
@KołekWMarcina

polecam zapoznanie się ze znaczeniem słowa "budżet" .... jeśli poczytasz , zrozumiesz i się dogłębnie zaznajomisz , wiecej zrozumiesz ...

oj

patrząc na twoje wpisy (specjalnie z małej litery) , to widać twoją frustrację ... chyba byłeś za słaby , za cienki , z wyimaginowanymi roszczeniami i słaby oraz z kompleksami , żeby pracować w firmie globalnej , notowanej na WS ... dlatego tam już nie pracujesz :) ... ja pracowałem tam niewiele , bo ok 2 mc-y , jako pracownik magazynowy (odszedłem sam z powodów zdrowotnych , na własną prośbę) i absolutnie NIKT nie dał mi odczuć , że jestem NIKIM w tej organizacji .... z takim jak twoje , podejściem do pracy (jakiejkolwiek) , ni osiągniesz NIC w twoim podejściem ....

TALWOS

Praca bardzo dobra , atmosfera w pracy również. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Chr. Hansen Poland Sp. z o.o. - Czosnów

• Jak się pracuje w Chr. Hansen Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chr. Hansen Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chr. Hansen Poland Sp. z o.o.?

Chr. Hansen Poland Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Gdańska 4
    05-152 Czosnów

Chr. Hansen Poland Sp. z o.o.