a&j granit

Gostynin

Opinie o a&j granit

ernest

zapomniałeś tylko dodac ze wyplacaja na czas te pieniazki, firma ogolnie jest wyplacalna

klient

Super towar, super obsługa - ogólnie rewelacja. Jak widać z powyższego komentarza anonima, konkurencja już się boi - i słusznie, mają czego! Osobiście współpracuję z nimi ponad 2 lata i towar wysyłam do klientów w ciemno. Nigdy nie było żadnej reklamacji odnośnie jakości. POLECAM! Odnośnie pracy, nie wiem - nie mają biura w Polsce.

[usunięte przez admina]chcą srpowadzać kontenery, a następnie otrzymujecie chłam! a później pracownik świeci za nich oczami w Polsce!

Zostaw opinię o a&j granit - Gostynin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie a&j granit