Betterware

Wrocław

Opinie o Betterware

Man

Mam wrażenie, że jest o co walczyć, polecam sprawę na już, bardzo fajna sprawa, wyślijcie CV najlepiej bez ogłoszenia, to wtedy jakoś się uoży wszystko

Iza K.

Polecam Betterware. We wrześniu wpisowe to tylko 1 zł. Oto link do katalogu. (usunięte przez moderatora) Zainteresowane osoby proszę o kontakt gg:996860, e-mail: ib2001@poczta.fm - Pozdrawiam, Iza Kawulak

Polecam Betterware. Poszukuję osób, które chciałyby podjąć współpracę z brytyjska firmą Betterware. korzyści jakie daje nam firma: Możliwość kupowania wszystkich produktów bez 30% marży Dodatkowe rabaty od 3% do 15% Brak limitów i wymogów - czyli kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz Odroczony termin płatności – kredyt - 14 dni Gwarancja jakości Bezpłatne szkolenia marketingowe Prezenty w programie lojalnościowym „Łatwy Start” Zapraszam (usunięte przez moderatora)

polecam atrakcyjny plan marketingowy ..dający szane kazdej osobie..ciekawe produkty potrzebne w kazdym domu w atrakcyjnych cenach zapraszam na (usunięte przez moderatora) do zapoznania się z ofertą

Zostaw opinię o Betterware - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Betterware