B&R Automatyka Przemysłowa

Opinie o B&R Automatyka Przemysłowa

Karolina

@Norbert, jeżeli nie zgadzasz się z wpisem poprzedniego użytkownika, to może zdecydujesz się na zamieszczenie postu dokładnie przedstawiającego Twój punkt widzenia na temat B&R Automatyka Przemysłowa jako pracodawcy. Są osoby odwiedzające ten wątek, które chętnie zapoznałyby się z Twoimi spostrzeżeniami wynikającymi z zatrudnienia w tym miejscu pracy.

Norbert

Jak łatwo niektórym przychodzi oczernianie firmy!!!

Jarek

Czy dobrze się pracuje? Zupełnie przestaliście pisać???

byly pracownik
@Jarek 11.04.2018 11:38

Nie pracowalem w gorszej firmie od kilkunastu lat, wlasciciele mentalnie sa nadal w roku 2000. Polowe wyplaty dostaniesz w kopercie bo wlasciciele nie placa skladek, a i tak czlowiek zarobi minimalna krajowa. nie polecam, unikac!!!! WLASCICIELE OSZUSCI

karbi

Witam serdecznie. Pracowałem kiedyś , dawniej w podobnej firmie, tj. w tej samej branży , jednak firma padła. Teraz chętnie bym do niej wrócił , bo sprawiała mi dużo satysfakcji, a mam na to szanse w tej firmie.

Zostaw opinię o B&R Automatyka Przemysłowa - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B&R Automatyka Przemysłowa