Intertek Poland

Toruń

Opinie o Intertek Poland

ro
użytkownik zarejestrowany

niestety z tego co się orientuję ta oferta już jest nieaktualna. natomiast kochani możecie mi powiedzieć czy oni mają czynne jakieś swoje laboratoria w Inowrocławiu? o ile mówimy ciągle o tej samej firmie

nie

witam wszystkich pojawiło się ogłoszenie na Business Development Manager w tej firmie, ktoś coś wie na ten temat więcej ?

an18

oferują bardzo ciekawą, interesującą, bardzo wysoko płatną pracę ale są problemy z Tą zapłatą za zlecenie, tak więc wynagrodzenia za prace - odmowa - złodziejstwo, ale można zdobyć doświadczeni w ciekawych projektach Z TĄ firemką , powinni się reklamować jako woluntarisze i wtedy byliby uczciwi i OK. POZDRAWIAM Andrzej

an18

uwaga nie płacą

Zostaw opinię o Intertek Poland - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intertek Poland