Atec Voss Bemanning AS

Bergen

Opinie o Atec Voss Bemanning AS

kukis

obecnie wysyłają ludzi do voss praca gorsza niż w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wytrzymałem kilka dni ,wyciskają ludzi jak cytryny i zmieniają na nowych. W stu procentach odradzam. Zauważyłem ze 90% ludzi nie mówiła w obcym jezyku . Mysle ze takich szukają bo nie pójdą sie poskarżyć. DNO

Kasia

Powiem tak szef per jest ok .Co do innych ludzi niemoge tego powiedziec ,jezeli traficie tam do pracy i bedzie ta praca bedzie kontrakt to zarobicie .Ale bywało tak ze sciagalo sie ludzi do pracy a niebylo jej .Takze jak bedzie wam obiecywane cos w polsce a po przyjezdzie sie okaze juz w pierwszym dniu ze to jest innaczej to znaczy ze trafiliscie nie tak jak byscie sobie to wyobrazali.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Atec Voss Bemanning AS - Bergen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atec Voss Bemanning AS