Opinie o Atec Voss Bemanning AS w Bergen

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Atec Voss Bemanning AS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Atec Voss Bemanning AS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atec Voss Bemanning AS w Bergen

Jak wygląda ścieżka kariery w Atec Voss Bemanning AS? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jaa Nowy wpis

Awans?! Człowieku tam cie zjedzom! Tam jest jedna wielka rodzina

Aneta

Przeczytałam komentarz, w którym ktoś zapewniał, że problemu z zapłatą nie ma. Pytanie, czy chodzi tylko o to że płacą na czas czy naprawdę spoko pieniążki można tam zarobić? Porównuje sobie różne oferty z okolicy, dlatego proszę o pomoc :) dajcie znać, jak płacą.

Kris
@Aneta

Płaca na czas nigdy nie było opóźnień.Stswki są bardzo dobre .Projekty na których się pracuje można zarobić dużo pieniędzy

Iwona Nowy wpis
@Kris

no jak zero opóźnień to spoko. co do tych projektów to masz wpływ jakikolwiek na wybór czy bierzesz co dadzą? jest szansa na omówienie jakiegoś przykładowego, żeby już wyobrażenie jakieś mieć?

Zbrojarz Nowy wpis
@Aneta

Płacą to co muszą i ani korony więcej Dobrze ze w Norwegii jest surowe prawo to boją się kar i Płacą na czas Po za tym nieszkania byle jakie

Rod

Jak w każdej pracy nie potrzebują obiboków. Pracuję od kilku lat i nigdy nie było problemu z pracą, jak i zapłatą.

@Rod

taaak , to zapytaj czy kiedyś sprawie sądowej łeb nie ukręcili , nie wywiązali się z kontraktu

Gal Anonim

dzień dobry czy ktoś w ostatnim czasie jechał do pracy jako zbrojarz przez firme atec voss beamanning as? jak by ktoś mógł proszę o opinie czy firma płaci za bilety samolotu idt, jak wygląda pokój do którego dany człowiek jest kwaterowany? jak z dojazdami,syf jest pokojach czy nie ? i dlaczego az tak duzo firma pobiera za chate 5000 koron ponad czy ktoś odbiera z lotniska danego człowieka czy na czas jest wypłata PROSZĘ O OPINIE O WSZYSTKIM dziękuje miłego dnia

Jan
@Gal Anonim

Słaba agencja Za pokój kroją 5250nok w starych zaniedbanych domach do tego częste przeprowadzki. Pierwszy bilet ci kupią i tyle Szczerze mówiąc (usunięte przez administratora) A i uważaj na rzyczliwych Polaczków w firmie

@Gal Anonim

Kupią ci pierwszy bilet Za następne płacisz ty Za mieszkanie kroją bardzo dużo,pokoje przewarznie w starych smierdzacych domach Lepiej sobie odpuść

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Atec Voss Bemanning AS? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Benek

Od dość dawna nikt nie skorzystał z możliwości zostawienia tu swojej opinii. Czy jest jakiś powód tej sytuacji?

Janek

Witam Pracowalwm dla nich rok czasu Szczerze nie polecam tej pseudo agencji najgorszemu wrogowi Zero szacunku dla pracownika A majsterki na projektach POLACZKI w d..e wchodza szefowi Masa ludzi sie przewinela

Domysław

Firma ma dobre opinie w internecie więc chyba coś nie do końca prawdę piszecie?

Tomrer

Witam Nie polecam tej firmy. ludzi traktuja jak zwierzeta pracowałem 3 lata dla atec bemaninng płacą śmieszne stawki godzinowe, ciągłe kontrole na mieszkaniach za które płacimy 5250 Nok nie polecam szukajcie innych firm, teraz pracuje w innej firmie i nie jestem w stanie uwieżyć , że wytrzymałem tam 3 lata z ciąłymi problemami od pracodawców

Murarz
@Tomrer

Ja tez tam pracowalem, zgadzam sie z Twoja opinia,tam jest jakas firma rodzinna, uklady, !!! a powiedz jesli mozesz w jakiej firmie teraz pracujesz , godna polecenia?

Magdalena

W jaki sposób można starać się o pracę w Atec Voss Bemanning AS? Czy w Polsce jakaś agencja pośrednictwa pracy oferuje zatrudnienie w tym miejscu? Jeśli tak, to na jakich warunkach? Napiszcie proszę jakieś wskazówki co do tego, jak przygotować się do wyjazdu do pracy. Czy znajomość języka jest konieczna i czy, ewentualnie, można się go nauczyć na miejscu? Czekam na Wasze wypowiedzi!

Żaneta
@Magdalena

Prosze o kontakt z firmą Globetek z Chorzowa :)

Nie polecam, mieszkanie kosztuje 5000 koron, które trzeba wziąć od szefa, bo inaczej nie zapewnia pracy. Jest tu rodzinna klika, która ściąga ludzi nawet nie mając pracy tylko po to by dostać profit. Firma zapewnia dojazd do pracy bądź daje samochód, lecz czasami może być problem ponieważ jest więcej ludzi niż miejsca w samochodzie na danym projekcie. Również prowadzi regorystyczne kontrolę czystości samochodów, jeżeli w mniemaniu szefa samochód jest brudny stosuje absurdalne kary sięgające nawet 3500 koron i obciąża nimi kierowcę który nie dostaje dodatku za prowadzenie samochodu ,i dowozu ludzi do pracy. Firma ta często zatrudnia ludzi nie znających języków obcych, ale wymaga konta bankowego w Norwegii, lecz nie wykazuje pomocy przy ich założeniu. Szefowie czasami tworzą nieprzyjemna atmosferę w pracy, mówiąc nieprawdziwe rzeczy do pracownika zekomo usłyszane przez innych mając na celu zwolnić, bądź skłócić między sobą. Jeżeli państwo mają zamiar pracować w Norwegii to jest dużo różnych lepszych firm niż ta.

Gogol

Każda firma płaci za pracę!!!

To prawda jak jest praca to zarobisz a jak nie to cie maja gdzieś mieszkanie kosztuje 5k miesięcznie jak nie ma sobót to praca tam się nie opłaca życie przeloty i mało zostaje....

kukis

obecnie wysyłają ludzi do voss praca gorsza niż w (usunięte przez administratora) wytrzymałem kilka dni ,wyciskają ludzi jak cytryny i zmieniają na nowych. W stu procentach odradzam. Zauważyłem ze 90% ludzi nie mówiła w obcym jezyku . Mysle ze takich szukają bo nie pójdą sie poskarżyć. DNO

Powiem tak szef per jest ok .Co do innych ludzi niemoge tego powiedziec ,jezeli traficie tam do pracy i bedzie ta praca bedzie kontrakt to zarobicie .Ale bywało tak ze sciagalo sie ludzi do pracy a niebylo jej .Takze jak bedzie wam obiecywane cos w polsce a po przyjezdzie sie okaze juz w pierwszym dniu ze to jest innaczej to znaczy ze trafiliscie nie tak jak byscie sobie to wyobrazali.

Zostaw merytoryczną opinię o Atec Voss Bemanning AS - Bergen

• Jak się pracuje w Atec Voss Bemanning AS?

Zobacz opinie na temat firmy Atec Voss Bemanning AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Atec Voss Bemanning AS