Tilburg

Tilburg

Opinie o Tilburg

Może ktoś podać jakieś info do tego T jak Tilburg? Bo wpisuje w google i nie moge znaleźć, tilburg wyskakuje, ale T już nie bardzo. Chyba, że chodzi o ten magazyn? http://www.de-t.nl/ ? Pozdrawiam i dzięki.

gościu

sluchaj mozeszpodac adres tej firmy mięsnej w tilburgu z gory dzieękuję

Princes

Obecnie pracuje tam w tej rzeźni w Wilms Vlees i ludzie są naprawde fajni i szefostwo również nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.Nawet do Brygadzistów gdzie jest ich trzech jeden przy stole drugi po środku a trzeci koło wagi.Naprawde jest tam miła atmosfera :DD

Praca jak praca ale trafiłam do zakładu mięsnego Willms Vlees w Tilburgu.Ludzie są mili ale szefostwo też ujdzie.tylko jedna osoba szef od ludzi z uitzenbureau ma na imie Rob i nie mile wspominam z nm współprace.

Zostaw opinię o Tilburg - Tilburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tilburg