Urząd Gminy Wieliszew

Wieliszew

Opinie o Urząd Gminy Wieliszew

rok

łupy, Wiadomo, jak dostaniesz sie do urzedu to już możesz brac kredyt i być spokojnym o swoja prace. to typowa państwowa praca, sa umowy o pracę, czasem ekstra premie i dodatki na święta. Żyć nie umierać.

PIORUN

Szkolenia w gminie Wieliszew na: wózki, prawo jazdy i inne kursy kojarzą mi się z oczekiwaniem na zwrot kosztów dojazdu- którego nie widać, utrudnianiu życia i głupimi bzdurami o jakichś procedurach. Urzędnicy pracujący w gminie nie do ruszenia (państwowa posada) jak prywatny folwark. Nikomu nie polecam szkoleń i kursów - tylko głupi zapisze się na kurs czy szkolenie w gm Wieliszew

Słowa kojarzące się z Urząd Gminy Wieliszew (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry . Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Urząd Gminy Wieliszew: Najbardziej nie podobało mi się w Urząd Gminy Wieliszew:

Zostaw opinię o Urząd Gminy Wieliszew - Wieliszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Gminy Wieliszew