Budmar

Wrocław

Opinie o Budmar

gtf

@uolaka treraz to jest oferta na stanowisko p,łytakrza praca na terenie Niemiec, mi;e widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym ale to w sumie chyba nie jest jakis duzy wymog ;p no i oferuja trez umowe o prace..

Tragedia!

To co sie działo od czasu wyjazdu na oliwki 12 września , najpierw droga autokarem bez toalety, potem dłuuuugie oczekiwanie na pracę i zwodzenie. warunki mieszkaniowe ok ale gdzie ta praca?! Ludzie przesiedzieli ponad 2 tyg ! Ta firma wydawała sie wiarygodna a tu takie szambo! Nikt sie tego nie spodziewał, mój mąż jechał tam pełen chęci do pracy a teraz szkoda gadać! Może poprzednie wyjazdy były udane ale ten napewno nie! Uważajcie.

Słowa kojarzące się z Budmar (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Budmar: Najbardziej nie podobało mi się w Budmar:

Zostaw opinię o Budmar - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budmar