Opinie o TVS Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TVS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TVS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TVS Sp. z o.o. w Katowice

Stella

TVS ma opinię dobrego pracodawcy. Może podpowiecie coś więcej?

doświadczony

Oni mają rację, tych co potrafili i mogli podwyższyć standardy już dawno zwolnili. Rachunek finansowy się nie sprawdził, hmm... Tylko, że to zaprzecza oświadczeniom Prezesa H.

doświadczona

moim zdaniem dopiero poznajesz pracodawce gdy dostajesz się do filmu a nie tylko na "jednej" rozmowie, bo mają innych klientów dlatego nie oceniaj do póki się nie poznasz na tym co oni robią... jak płacą itp. :-)

doświadczona

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie TVS Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
openhar

To byla i jest niska polka tzw.tV,BRAK PODSTAWOWEJ WIEDZY TECHNICZNEJ O PROWADZENIU PROGRAMOW TV,CO GORSZE,PRZYPADKOWI LUDZIE,TZW.PREZENTER NA ROZNYCH PRZEDSTAWIENIACH,TZW.KONCERT ZYCZEN,DWIE STARSZE PANIE,ICH WIDOK,KOSZMAR,CO GORSZE,SPIEW OBU NA ANTENIE,JEST TO W PRAWIE MEDIALNYM NIEDOPUSZCZALNE,CZYSTA REKLAMA.Wiele programow np.pan jakis cholecki czy inaczej,tak nawiasem,TO NISKI POZIOM,BARDZO NISKI,ALE NIE DLA SLAZAKOW,RESZTA ITD.

jasiek

ale gdzie widziałeś te oferty @sigi, bo ja teraz szukałem czegoś od nich ale nie znalazłem ani jednej oferty. Jesteś pewien, że to były oferty z tej a nie podobnej firmy??

Misiaczek
@jasiek

Dajcie sobie spokój z szukaniem tam pracy.Zaufajcie, że nie warto.

Misiaczek
@jasiek

Dajcie sobie spokój z szukaniem tam pracy.Zaufajcie, że nie warto.

Ola

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie ma tam menadżerów, jest duża rotacja, płaca niska na tle innych firm.Niczego się tam nie nauczycie.

Misia

Firma o.k .Warto starać się tam o pracę.Możńa się wiele nauczyć i poznać wielu ciekawych ludzi.Polecam.

tatia

Hmm ja idę do nich na rozmowę w poniedziałek... też słyszałam, że mają problemy finansowe... sama nie wiem co o tym myśleć...

Raphell

Byłem na rozmowie, rekrutacja w tej telewizji to jakieś żarty, stanowisko asystenta a wymagania jak dla specjalisty, stanowczo odradzam.

tajniak

nie polecam byłem na rozmowie i kiszka

miśka

Nie polecam....coraz więcej się słyszy o upadku tej firmy. Umowa o dzieło, problemy finansowe.

Zostaw merytoryczną opinię o TVS Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w TVS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TVS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TVS Sp. z o.o.?

TVS Sp. z o.o.
  • Pl. Grunwaldzki 12