PPUH "BGW" Wiesław Błachuta

Prabuty

Opinie o PPUH "BGW" Wiesław Błachuta

ptaszyna

prostowanie ram samochodów ciężarowych, przyczep i naczep - jeśli jesteś @anonim dobrym fachowcem w swoim fachu to na pewno nie będziesz tutaj moim zdaniem narzekał na niskie wynagrodzenie, ale musisz się starać mocno

swietlik

Powiem krótko to co mówią i piszą to szczera prawda jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w bgw-u.Szef ma wszystkich za bydło i tak zawsze było a kierownik to dopiero gagatek ten to potrafi zmieszać z błotem byłem,pracowałem, przeżyłem i stanowczo mówię nigdy więcej tego zakładu chodź bym miał zbierać butelki!!!!!!!!!!!!!!!!!

anon

klimat w firmie ma bardzo duze znaczenie,poszanowanie pracownikow przez pracodawce ma bardzo wielki wplyw na wspolprace pomiedzy ludzka.czytalem ogloszenia szukajac pracy i mam gdzies ta firme nie ktorzy nie maja wyjscia i musza pracowac dla takich ludzi,pijawek. trzymajcie sie,miejcie odwage wypowiedziec sie na temat tego co wam lezy na sercu.pozdrowienia dla szefostwa.brawo....

tylu ludzi czytalo ta opinie dlaczego nikt nie wyrazil swojej najwidoczniej odpowiada wam taka sytuacja w firmie i podejscie przelozonych do pracownika.przestancie szeptac zacznijcie pisac podobno internet to potega,w ten sposob ktos moze nas zauwazy ,bo instytucje maja gdzies zwyklego robola KTO SIE DOPISZE DO PIERWSZEJ WYPOWIEDZI I JA POTWIERDZI A MOZE JESTEM W BLEDZIE!!

Jest to firma wykorzystujaca pracownikow,szef i kierownik wogole nie maja pojecia co to jest szacunek pracownika.Ludzi traktuje sie jak "niewolnikow".Kierownik robi sie mily wowczas jak cos chce,trzeba przyjść w sobote lub zostać po godzinach.Twierdza ze maja kryzys a z firmy odjeżdżaja przynajmiej dwa tiry palet dziennie.Zrobili pół etatu bo firma w potrzebie,ostatnio szef powiedział"jak byście mieli honor to byście oddali po pół wypłaty",zarobki zaczynaja sie od 600 zł do ok. 1500zł przy zbijaniu gdzie obowiazuja stawki akordowe.

Zostaw opinię o PPUH "BGW" Wiesław Błachuta - Prabuty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH "BGW" Wiesław Błachuta