Prestomax S.A.

Zielona Góra

Opinie o Prestomax S.A.

Żetelny

Jestem aktualnie pracownikiem ina-media wcześniej prosto max potwierdzam wszystkie wcześniejsze opisy dbają tylko o siebie i o godziny i to jest najważniejsze

@Żetelny 06.11.2017 19:50

no to jak ? in media czy inamet, to nie wiesz gdzie pracujesz?

Patrycja

@em - jestem moderatorem serwisu GoWork.pl - dbam, aby na forum pojawiały się merytoryczne i rzetelne informacje na temat poszczególnych pracodawców - stąd moje pytania dotyczące firmy Prestomax S.A.. @zzzz - czy firma zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę? Często rodzaj zawieranej umowy decyduje o podjęciu pracy w danej firmie.

@Patrycja 29.09.2017 10:40

ok, Pat - nie chciałem urazić, to tylko dystans do podstawianych. Wiem ,że prestomax to teraz inamet. może wkrótce coś dopiszę, a mam co. Ostatnio pilnie szukają fachowców.... i o prestomax nic nie wiedzą(?)

em

Jaja, to jak teraz nazywa się ten pośrednik? Patrycja a Ty kim jesteś ? bo nie spawaczem

Patrycja

@Jaja to jaka jest aktualna nazwa firmy? Czy firma w dalszym ciągu funkcjonuje?

Jaja

Firma Prestomax już zmieniła nazwę na inną po to żeby szukać innych naiwnych

zzzz
@Jaja 12.02.2017 21:24
Firma Prestomax już zmieniła nazwę na inną po to żeby szukać innych naiwnych

teraz nazywa się INA-MET , jedyne co mogę powiedzieć o nich pozytywnego to ,że płacą kasę na czas i wszystko co w umowie ,za badania ,za ciuchy robocze i dojazdy do pracy

@zzzz 11.08.2017 22:49

dziękuję jaja, firma ma nową nazwę bo pewnie ma coś na sumieniu, tej nazwy nie znałem. do nowicjuszy - wcześniej nauczysz się niemieckiego jak zarobisz z inamet prestomax czy wcześniejszy prestobud. 10lat temu była firma kodura i też często zmieniała nazwę - ilu i ile na tym straciło tego nawet kasia nie wie. Są inne nazwy np. sony bmw czy ford - te nie muszą się ukrywać. powodzenia bez pośredników. em

Mario

Człowiek w tej firmiej jest traktowany jako roboczo godzina, a kierownik pan Andrzej R. tylko o własn [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dba. Nigdy nie wstawi się za swoimi pracownikami, patrzy aby jemu było dobrze , niemiecki majster jeździ po polakach jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a na robocie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się zna. Nie polecam tej firmy , zarobki slabe nieadekwatne do wykonywanej pracy.

@Mario 17.11.2016 14:22

nie wiem kim jesteś, ale trafnie to określiłeś. fachowiec za roboczogodzinę jest. Andrzej i owszem ale o panach to pewnie nawet nie słyszał a do tego sługusa to wręcz nie pasuje. i to nie Niemiec po Polakach jedzie a właśnie andrzej. Wiele razy kusiło mnie zadzwonić do jego żony z zapytaniem jak jej się żyje w luksusie słanej krzywdą ludzką . Mówią ,że zła karma wraca - może i czas na andrzeja. Nie polecam to zbyt skromnie, wręcz przestrzegam przed tymi ludźmi .

Niki

Najgorsza firma ever, odradzam pozdrawiam

@Niki 22.10.2016 07:07
Najgorsza firma ever, odradzam pozdrawiam

dla niki i pracownik, wpierw co to znaczy firma ? ...na miano najgorszej wpierw to musiała by być firmą a nie pośrednikiem pracy. a do pracownika - skoro jesteś pracownikiem to czym się zajmujesz? i raczej niczym bo dobrej pracy się nie poleca, zawsze ktoś może być lepszy , chyba że jesteś naganiaczem .

Jeleń

Pracowałem w niej 6 lat jako spawacz praca po 12 godzin jak chcesz prędzej zejść to kierownik z dupy szczela soboty przymusowe co cztery tyg jest zjazd do pl w czwartek i niedziela powrót zakwaterowanie po dwie osoby w pokoju, stawka 6 euro może teraz więcej.Praca Tig nierdzewka. Pozdrawiam Andrzeja kierownika dzięki jemu nie wróciłem. A jeszcze jedno tu się nie choruje...

@Jeleń 05.09.2016 19:30

faktycznie jesteś lub byłeś jeleniem skoro tak długo z andrzejem wytrzymałeś. a może miał na ciebie haka skoro tak długo byłeś w jego prywatnym folwarku???

warunki pracy i płace dobre, polecam

@

ta firma nie prowadzi stałego naboru spawaczy, dajcie kontakt i opiniujcie prestomax ,??

nawrocki

widze ze konkurencja nie spi :) , pracowalem na dwoch konkraktach w Prestomaxie po stronie niemieckiej i jestem ogolnie zadowolony ,stala umowa, pensja zawsze na czas i zakwaterowanie oplacane przez firme , banialuki o pijanstwie mozna wlozyc miedzy bajki, niemcy nie toleruja takich zachowan w pracy . polecam

radko

no dokłądnie i jeszcze oprócz ogólnie zakwaterowania to warto równiez napisac jakie warunki tam sa ogólnie i po ile osób trzeba mieszkć , ile się płaci itd, bo to jednak moim zdaniem sa najwazniejsze rzeczy zaraz po wynagrodzeniu oczywiście, bo mozna przynajmniej policzyć czy sie kalkuluje to.

Nikodem

Może napisze ktoś, czy warto aplikowac na tego spawacza do prestomax, bo tez interesuje mnie jak wygląda zakwaterowanie i ile jest płatne.

zorro

pracowałem tam jakiś czas w berlinie i nie narzekam ,praca średnio-ciężka kierownik ok,zakwaterowanie ok ,zjazd raz w miesiącu na koszt firmy

aligator

co wy ludzie piszecie jaka solidna firma morze kiedyś była solidna ale nie teraz ja pracowałem w tej firmie prawie cztery lata .. Zero szacunku dla pracowników ze strony szefostwa oraz kierownika. praca po 12 godz za marne pare euro oni potrafią napychać tylko swoje kieszenie. w tej firmie jest sie nikim tylko wołem roboczym.

Solidna firma wyplaty placone na czas tylko małe zarobki

Zostaw opinię o Prestomax S.A. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prestomax S.A.