Electrical Components International Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Electrical Components International Sp. z o.o.

Patrycja

Warto w ogóle wiedzieć, że przyjmują tutaj na staże @langusta to bardzo ważna informacja dla osób po studiach. Tylko wytłumaczenie dlaczego nie polecasz takiego stanowiska też jest ważna szczególnie dla osób zaczynających pracę.

arek

to fajna praca dla niektorych bo przyjdziesz sobie nic nie bedziesz robił obijal sie cały dzien, jak kolega pisze w telefonie ,,siedział i sie bawił'' a kasa wpada życ nie umierać, ciekawe czy inni to pochwalaja?

langusta

Polecam w szczególności stażystom :) Popracują w ECI i będą już wiedzieć, że to chyba jednak nie to, co chcieli robić całe życie :P

swobodny

Byłem więc wiem! Praca tak fantastyczna, że ludzie uciekają do innych firm. Chyba jedynie niektórzy z biur się cieszą pracą w tej firmie, bo przychodzą, posiedzą na necie, raz na czas coś zrobią, ale tylko swoja robotę, bo żeby komuś w dziale pomóc to już ciężko. Stawki w działach są nierówne i nieadekwatne do wykonywanej pracy... A przecież wszyscy wiedzą jakie są, bo poszedł kiedyś plik :)

xoxo

masaaakra..nie dość że po kilku dniach dają ci taka normę ze nie idzie wyrobić to jeszcze cie straszą a dokładniej to jedna z pań kierowniczek, za mało i za mało.. liderki są spoko :)co do zmian to nie ma co się nastawiać ze 3, 2 i 1 zmiana po kolei bo to zależy od grafiku i jak będą chcieli taka zmianę ci przypierdzielą..i weź sobie człowieku coś zaplanuj, lekarza czy coś i nie ma że się zamieni. Ja poszłam pomimo tego ze czytałam te złe opinie, ale pomyślałam sobie "hmm nie może być tak źle", a jednak, jest DRAMAT. Nie pochwalą cie za to ze dobrze i starannie zrobisz..tylko krytyka ze za mało..tania siła robocza. Unikać tego zakładu...

jacek

olo wydaje mi sie, że najpier to powinieneś okreslić stanowisko, które Cię interesuje, bo każda rozmowa kwalifikcyjna wygląda inaczej, czasem masz normalne pytania i tylko patrzą cyz nadasz się na zwykłego pracownika, czasem masz konkretne pytania o doświadczenie, a czasem testy na dane stanowisko, więc różnie to bywa.

olo

jaki sposób poszukują nowych pracowników i jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna,czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo ..ile osób rekrutujących będzie obecnych na spotkaniu, na co powinienem zwrócić uwagę w trakcie rozmowy i jakie zaproponowac wynagrodzenie kiedy mnie o to zapytają? z góry dziekuje za odpowedz

książe

wystarczy że kierownik lubi i toleruje romanse jaka władza taka rzeczywistość w danym miejscu

flirciara

A w biurach jakie stawki? Ktoś coś wie? Romansować można? I czy jest z kim oczywiście??

gosc specjalny

Pozdrawiam wszystkich oper.z idc,tsa,mech.Stasia,Krzysia:-) dziew.z montazu.A najwiekszego Lacho_ciaga,kwoke paradujaca z dmuchana [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w szpilkach,zasr.kierowniczke Malgorzate W.-jeba.w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Na ta Kurw;trzeba pluc z daleka,zasmrodzila caly dzial,atmosfere.-Trzymajcie sie kochani i niedajcie sie,-Do rekrutow ECI bielsko omijajcie tam prace w szczegol stanowisko operatora maszyn,dopuki ta kur"rzadzi,a ciag.po same jaja.Urlopy to ona wam wybiera,nadgodz.do wybr.zarobki na reke z pr.jakosc,(o wydaj.zapomnijcie)od-1500-1700zlmax.-a nerwow,straszenia,podchodzi pod mobing!Nie polecam pracowalam tam 8lat sama odeszlam,czemu tak dlugo?!bo lubialam ta prace i nawet mnie cieszyla,Ale gdy WROBEL obsiadla st.kierownika to uznalam ze pora sie wycofac,szkoda nerwow.A nowa prace mialam juz nagrana.Ludzie zyczliwi i nikt z batem nad toba nie stoi.Pozdrawiam kochani jeszcze sie odezwe.ZYCZLIWA pa

koala

na normalnego robola za najniższą(trzy zmiany) trzeba przejść test na czas,przyjęcia i zwolnienia na okrągło po prostu brak słów

nn

są przyjęcia?? albo kiedy będą?? na jaki adres wysłać CV??

titi

A jak z szefostwem?raczej lubiane czy niedostepne i trzyma sie na dystans?

kondi

jak lubisz byc ponizona za najniższa krajowa to zapraszamy

kasia

cześć! Chciałam się dowiedzieć jak u was z zaobkami? Pa Pa

golo

MikMik - 2012-12-11 12:54:25 Siema, wiecie jak teraz firma stoi z przyjeciami? Są jakies?Z przyjęciami to nie wiem ale ciągle są zwolnienia. Ja się czlowiek pierwszy nie zwolni to go zwalniają. Trzymaj sie lepiej od tego [usunięte przez moderatora] z daleka

MikMik

Siema, wiecie jak teraz firma stoi z przyjeciami? Są jakies?

ziemb-a

Dalismy dzisiaj nowe ogłoszenie o pracę. Jak znajdziemy nowego [usunięte przez moderatora] na inzyniera procesu to go dojedziemy ha ha

lolo

Fajna praca super warunki (dział techniczny), tak dobrze się pracuje że aż żal wyjść z pracy, zresztą super ekipa. Bardzo ciekawa praca. Kontakt z klientem i nowymi rozwiazaniami. Wszedzie wsparcie ze strony Pana Dyrektora i Pana Kierownika a szczególnie Kolegów Koordynatorów. Naprawdę super ludzie. Nawet na stażu nieźle płacą. Łatwo jest o umowę na czas nieokreslony bo bardzo dbają o pracownika i nie chcą wypuścić fachowców którzy sie wyszkolili. Praca spokojna osiem godzin i do domu. Socjal jak z bajki szczególnie zajefajny jest kulig i premia na świeta (prawie 13 wypłata) W zyciu się z tądnie zwolnię tym bardziej ze słyszałem że w innych zakładach jest [usunięte przez moderatora]. Pozdrawiam

100 %

ble ble - 2010-03-09 17:01:08 a kasa juz jest??? to co nazywasz kasą tak naprawdę nią nie jest.

......

ble ble - 2010-03-09 17:01:08 a kasa juz jest??? jest

ble ble

a kasa juz jest???

nnnnnnnn

nana - 2010-03-08 22:03:57 Po 650 złotych na ręke będzie zamiast bonów - pytałam w księgowości bony 200-300

nn

bonów w tym roku może w ogóle nie być

swoja droga to nie wiecie ile ma byc na swieta?? bony czy kasa??

"zadowolony"murzyn

anonim - 2010-03-06 17:52:25 Sorry, ale jestem realistom i nie wierze, że gdziekolwiek można tyle zarobić jako magazynier - no chyba, że mówisz o wynagrodzeniu zasadniczym z premiami, nadgodzinami oraz sobotami, to wówczas da sie tyle wyciągnąć, ale nie robiąc 40 godzin tygodniowo (160 na m-c). Swoją drogą 2500 netto - żyć nieumierać. Swoją drogą jeżeli mówisz prawdę do ci zazdroszczę. Przecież napisałem że to za 2 lub nawet 2,5 miesiąca taki zarobek.Który [usunięte przez moderatora]ci tyle zarobić?Bądź realistą!!!!!!

ble ble

anonim - 2010-03-06 17:19:21 biją sie bo takie są zasady tej firmy.wygrasz zostajesz i jestes BOGACZEM.palarnie likwidują i robią tam ring.tam bedzie rekrutacja nowych pracowników.Cwiczcie i wpadajcie na ,,rozmowy kwalifikacyjne'' która pierwsza sie bije i z którą?

(usunięte przez administratora)wygrasz zostajesz i jestes BOGACZEM.palarnie likwidują i robią tam ring.tam bedzie rekrutacja nowych pracowników.Cwiczcie i wpadajcie na ,,rozmowy kwalifikacyjne''

Zapomnialem dodac ze za BONYna świeta to chyba PóŁ BIELSKA kupisz;-)i nie zartuje HAMERYKA

DIX

na magazynie 2,5 tys na ręke.w kwietniu kolejne podwyzki to bedzie z 3 tys. robota zajeb...atmosfera jeszcze lepsza.Zyc nie umierac;-)))ale musisz miec znajomosci zeby do tego RAJU sie dostac .POWODZENIA;-)))))

Zostaw opinię o Electrical Components International Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electrical Components International Sp. z o.o.