domo-meble

Śrem

Opinie o domo-meble

falls

Konkurencja konkurencją @tero, ale domo-meble radzi sobie bardzo dobrze.

Mirosław

domo - 2010-03-01 22:35:49 jak wam tak źle to dlaczego się nie zwolnicie tylko narzekacie jak stare baby nikt was nie trzyma barany myslicie iż w innych firmach jest lepiej ??? idź do prywaciaża to dostaniesz tysiaka za 12h pracy podajcie chociaż jedna firmę co ludzie nie narzekaja głagy nie ma takiejNiepolecam i wiem, co piszę.

Istnieje coś takiego jak wolnośc słowa jest wolny kraj ale szacunek jakis do ludzi o to chodzi

domo

Zostaw opinię o domo-meble - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie domo-meble