PPUH HEILIŃSKI

Opinie o PPUH HEILIŃSKI

Teresa Nowak

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: W czerwcu 2018 r. zamówiłam u nich okna z parapetami, wpłaciłem teź całą kwotę. Za 6 tygodni miałam mieć je. Pod koniec sierpnia dowiedziałam się, źe okna i parapety juz są tylko,nie mają szyb i za 2 tygodnie będę miała montaż. Te 2 tygodnie przeciągnęły się do 2 miesięcy.Przez cały czas zwodzono mnie, przekładano termin realizacji zamówienia. Właściciel pan H. był przez cały czas nieuchwytny. Nie zliczę wykonanych do nich telefonów i osobistych moich wizyt w biurze firmy. NIE POLECAM.

Ojjoj

Komunikacja w firmie na najniższym poziomie, nieuczciwi, niesłowni, jak widać nie tylko w stosunku do pracowników ale i klientów

Gdziemojeokna
@Ojjoj 20.11.2018 05:52

Ktoś wie gdzie podział się właściciel?

Ja
@Gdziemojeokna 28.11.2018 16:26

Widzę że nie jestem sam. Umowa podpisana w kwietniu a okien brak do dzisiaj, zero kontaktu.

Iwon68
@Gdziemojeokna 28.11.2018 16:26

Leży w Gnieźnie

Watt

Tacy awanturnicy jak j jeszcze są większość odeszła z powodu opóźnień z wypłatami.Nie ma kto tam już pracować

rumburak
@Watt 24.09.2018 06:48

awanturnicy to znaczy pan jacek s ?

Magdalena
@rumburak 08.12.2018 16:06

Bardzo Cię proszę o niepodawanie imion, inicjałów oraz innych informacji dotyczących osób pracujących w firmie, o której dyskutujemy. Regulamin zabrania tego ze względu na ochronę tożsamości. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Przy okazji chciałabym zapytać, czy jesteś zatrudniony w PPUH HEILIŃSKI? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do podzielenia się z nami opinią na temat tego pracodawcy. Może powiesz nam coś na temat atmosfery tam panującej między pracownikami - zachęcam.

Magdalena

@Watt, czy możesz opisać dokładniej jak wygląda sytuacja w PPUH HEILIŃSKI? Jak widzisz dawno nie było aktywności na tym wątku, więc każda dodatkowa informacja będzie cenna i pomocna. Powiedz proszę jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę pracy. Zachęcam również pozostałych pracowników PPUH HEILIŃSKI do wypowiadania się na forum!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w PPUH HEILIŃSKI? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

On

Dom wariatów

szkiełko

Praca po 10 godz.,w soboty 6.Stawka 10 zł na godz bez umowy,socjal zerowy,rotacja ogromna.( usunięte przez administratora )!Jak ktoś lubi słuchać bajek to tylko tam.

kapustnik
@szkiełko 01.01.2016 23:02

To by sie zgadzalo co piszesz! Nazwa firmy ok,produkcja okien lecz ktoś ze strachu wpisał nie tą miejscowość. Pracowałem tam i żałuję. Obiecują złote góry A tak naprawdę robią z Ciebie niewolnika. Ci którzy robią tam po ponad 10 lat na produkcji są naiwniakami i cwaniakami którzy myślą ze się na wszystkim znają. Nie polecam!!

Lasten

8 godzin trwa od 7 do 16 a na listach obecności oczywiście praca od 7 do 15

Zostaw opinię o PPUH HEILIŃSKI - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH HEILIŃSKI