PPUH HEILIŃSKI

Opinie o PPUH HEILIŃSKI

On

Dom wariatów

szkiełko

Praca po 10 godz.,w soboty 6.Stawka 10 zł na godz bez umowy,socjal zerowy,rotacja ogromna.( usunięte przez administratora )!Jak ktoś lubi słuchać bajek to tylko tam.

kapustnik
@szkiełko 01.01.2016, 23:02

To by sie zgadzalo co piszesz! Nazwa firmy ok,produkcja okien lecz ktoś ze strachu wpisał nie tą miejscowość. Pracowałem tam i żałuję. Obiecują złote góry A tak naprawdę robią z Ciebie niewolnika. Ci którzy robią tam po ponad 10 lat na produkcji są naiwniakami i cwaniakami którzy myślą ze się na wszystkim znają. Nie polecam!!

Lasten

8 godzin trwa od 7 do 16 a na listach obecności oczywiście praca od 7 do 15

Zostaw opinię o PPUH HEILIŃSKI - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH HEILIŃSKI