Opinie o Sławomir Heiliński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe Heiliński w Toruń

Sławomir Heiliński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe Heiliński
1 17 20 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy w firmie Sławomir Heiliński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe Heiliński są regularne szkolenia pracownicze?

kolargol Nowy wpis

Mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała do tych wpisów. To jest forum pracownicze!!

Karolek Nowy wpis
@kolargol

O jakiej konkurencji Ty bredzisz? Przecież ta firma już od roku nie istnieje. Prokurator i Policja już okradaniem i oszukiwaniem klientów się zajmuje. No skoro wspominasz, ze to forum pracownicze, to wielu pracowników do dziś nie dostało ostatnich wypłat, diet, że nie wspomnę o składkach na ZUS/OFE. Tez na koniec posta mogę pierd..nąć kilka !!!!!!!! ;)

Tak1Nie
Teresa Nowak

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: W czerwcu 2018 r. zamówiłam u nich okna z parapetami, wpłaciłem teź całą kwotę. Za 6 tygodni miałam mieć je. Pod koniec sierpnia dowiedziałam się, źe okna i parapety juz są tylko,nie mają szyb i za 2 tygodnie będę miała montaż. Te 2 tygodnie przeciągnęły się do 2 miesięcy.Przez cały czas zwodzono mnie, przekładano termin realizacji zamówienia. Właściciel pan H. był przez cały czas nieuchwytny. Nie zliczę wykonanych do nich telefonów i osobistych moich wizyt w biurze firmy. NIE POLECAM.

Tak20Nie

Miko
@Teresa Nowak

Pan Helinski od lewnego czasu manklopoty a pomimo tego przyjmowal wplaty, ja wpacilem ponad 50tys i na ta chwile mam nakaz zaplaty, mam madzieke ze komornik odzyska moja kase! Oszust i tyle!

Tak6Nie

Bartosz
@Miko

Czy pracownicy firmy Sławomir Heiliński potwierdzają, że obecnie firma ma problemy finansowe? Powiem szczerze, że zaniepokoił mnie Twój wpis. Z racji tego, iż minęło trochę czasu, to chciałbym dowiedzieć się, czy udało Ci się, może pomyślnie rozliczyć z tą firmą?

Wąski Nowy wpis
@Bartosz

Człowieku, ta firma od roku już nie istnieje a Ty pytasz czy mają kłopoty? Jako były pracownik byłem już nawet wezwany do komendy na przesłuchanie ;) Tak niestety bywa w życiu, ale karma wraca...

Ojjoj

Komunikacja w firmie na najniższym poziomie, nieuczciwi, niesłowni, jak widać nie tylko w stosunku do pracowników ale i klientów

Tak14Nie

Gdziemojeokna
@Ojjoj

Ktoś wie gdzie podział się właściciel?

Ja
@Gdziemojeokna

Widzę że nie jestem sam. Umowa podpisana w kwietniu a okien brak do dzisiaj, zero kontaktu.

Iwon68
@Gdziemojeokna

Leży w Gnieźnie

Tak5Nie

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Watt

Tacy awanturnicy jak j jeszcze są większość odeszła z powodu opóźnień z wypłatami.Nie ma kto tam już pracować

Tak33Nie

rumburak
@Watt

awanturnicy to znaczy pan jacek s ?

Magdalena
@rumburak

Bardzo Cię proszę o niepodawanie imion, inicjałów oraz innych informacji dotyczących osób pracujących w firmie, o której dyskutujemy. Regulamin zabrania tego ze względu na ochronę tożsamości. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Przy okazji chciałabym zapytać, czy jesteś zatrudniony w PPUH HEILIŃSKI? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do podzielenia się z nami opinią na temat tego pracodawcy. Może powiesz nam coś na temat atmosfery tam panującej między pracownikami - zachęcam.

Magdalena

@Watt, czy możesz opisać dokładniej jak wygląda sytuacja w PPUH HEILIŃSKI? Jak widzisz dawno nie było aktywności na tym wątku, więc każda dodatkowa informacja będzie cenna i pomocna. Powiedz proszę jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę pracy. Zachęcam również pozostałych pracowników PPUH HEILIŃSKI do wypowiadania się na forum!

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w PPUH HEILIŃSKI? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

On

Dom wariatów

Tak9Nie

szkiełko

Praca po 10 godz.,w soboty 6.Stawka 10 zł na godz bez umowy,socjal zerowy,rotacja ogromna.( usunięte przez administratora )!Jak ktoś lubi słuchać bajek to tylko tam.

Tak8Nie

kapustnik
@szkiełko

To by sie zgadzalo co piszesz! Nazwa firmy ok,produkcja okien lecz ktoś ze strachu wpisał nie tą miejscowość. Pracowałem tam i żałuję. Obiecują złote góry A tak naprawdę robią z Ciebie niewolnika. Ci którzy robią tam po ponad 10 lat na produkcji są naiwniakami i cwaniakami którzy myślą ze się na wszystkim znają. Nie polecam!!

Tak7Nie

Lasten

8 godzin trwa od 7 do 16 a na listach obecności oczywiście praca od 7 do 15

Tak10Nie

Zostaw opinię o Sławomir Heiliński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe Heiliński - Toruń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie