Polish Personnel

Toruń

Polish Personnel

Opinie o Polish Personnel

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Polish Personnel? Czy firma zapewnia benefity?

plik

anonim, nie spodziewajcie się nie wiadomo jak fantastycznych zarobków. Raczej więcej niż 2 tyś tam nikt nie dostaje

xxx

Rzeczywiście, ja też dostałem od nich kilka całkiem fajnych ofert (chociaż nie wszystkie były zgodne z moim profilem). Później byłem na dwóch rozmowach kwalifikacyjnych u ich klientów. Co prawda nie dostałem nowej pracy, ale fajnie że chociaż poinformowali dlaczego odpadłem.

Morte

Firma proponuje praktyki darmowe. Nie polecam, gdyż wykonuje się najbardziej mozolne prace nie ucząc się prawie nic. Miła atmosfera, miłe panie tam pracują. Zero przyszłości i planów na zatrudnienie.

wojtas

potwierdzam! warto się z nimi skontaktować, wysłać cv, nawet jeśli nie mają ofert konkretnie nas interesujących - bo może się okazać, że wpiszą nasze cv do bazy danych i znajdą dla nas super ofertę! tak było ze mną:)

Marek73

szczerze polecam! uczciwa i profesjonalna firma!

Zostaw opinię o Polish Personnel - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polish Personnel