Polish Personnel
3 6 6 5 1

Opinie o Polish Personnel

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Polish Personnel? Czy firma zapewnia benefity?

plik
 Opinia

anonim, nie spodziewajcie się nie wiadomo jak fantastycznych zarobków. Raczej więcej niż 2 tyś tam nikt nie dostaje

xxx
 Opinia

Rzeczywiście, ja też dostałem od nich kilka całkiem fajnych ofert (chociaż nie wszystkie były zgodne z moim profilem). Później byłem na dwóch rozmowach kwalifikacyjnych u ich klientów. Co prawda nie dostałem nowej pracy, ale fajnie że chociaż poinformowali dlaczego odpadłem.

Morte
 Opinia

Firma proponuje praktyki darmowe. Nie polecam, gdyż wykonuje się najbardziej mozolne prace nie ucząc się prawie nic. Miła atmosfera, miłe panie tam pracują. Zero przyszłości i planów na zatrudnienie.

Tak1Nie

wojtas
 Opinia

potwierdzam! warto się z nimi skontaktować, wysłać cv, nawet jeśli nie mają ofert konkretnie nas interesujących - bo może się okazać, że wpiszą nasze cv do bazy danych i znajdą dla nas super ofertę! tak było ze mną:)

Marek73
 Opinia

szczerze polecam! uczciwa i profesjonalna firma!

Zostaw opinię o Polish Personnel - Toruń