Promar Windorsky Sp. z o.o.

Szlichtyngowa

Opinie o Promar Windorsky Sp. z o.o.

hej

@bartek ja się orientuję, że są tu umowy o pracę. Powiem więcej, że są też dobre zarobki i dość przydatne szkolenia.

pan staszek

zostal im tylko diabel

ona

sami narzekaliscie na dymka a jak was zwolnili to polecieliscie [usunięte przez moderatora] żeby mieć prace i tak sie nie mądrujcie ze tam pracujecie bo cudów tez tam nie ma.

szlachta

teraz piszą czy są koledzy w promarze a takto jak kazia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to cieszyli sie ze bedzie lepiej a teraz jak w clemecie jest niewesoło to tak piszą szukają kolegów w promarze

Hej Som przyjencia w Promarze ?

Zostaw opinię o Promar Windorsky Sp. z o.o. - Szlichtyngowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promar Windorsky Sp. z o.o.