Flash Polska Sp. z o.o.
counter
3 5 5 5 1
juzia Nowy wpis

no bo dobrze się tam pracuje @juniorka, naprawdę doceniają pracowników, a z resztą szukają teraz w piasecznie osoby, która podjęła by stanowisko night shift mnitoring team, jednak trzeba brać pod uwagę to, że tutaj w grę wchodzą tylko nocne zmiany ;)

bbin Nowy wpis

Nie polecam kupować u tego sprzedającego,podmiot po wybraniu taniej dostawy wysyła kilka maili zastraszających o tym, że paczka może nie dojść proponując niewspółmierne koszty do rzeczywistości. Sprzedawca zawyża koszty dostawy zarazem informując iż można odstąpić od zakupu. Ale jeżeli już odstąpisz od zakupu w portalu Allegro to wysyła skargę i dostaje się ostrzeżenie. Ostrzeżenie można jedynie odwołać dokonując zakupu po zawyżonych cenach dostawy.

Kupujący Nowy wpis

Nie polecam kupować u tego sprzedającego,podmiot po wybraniu dostawy przez list priorytetowy wysyła kilka maili zastraszających o tym że paczka może nie dojść oraz celowo opóźnia dostawę.

to jest fajna firma godna polecania

rolnik Nowy wpis
@anonim

Prawda bardzo dobra firma

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Flash Polska Sp. z o.o. - Kraków

Flash Polska Sp. z o.o.