Flash Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Flash Polska Sp. z o.o.

juzia
użytkownik zarejestrowany

no bo dobrze się tam pracuje @juniorka, naprawdę doceniają pracowników, a z resztą szukają teraz w piasecznie osoby, która podjęła by stanowisko night shift mnitoring team, jednak trzeba brać pod uwagę to, że tutaj w grę wchodzą tylko nocne zmiany ;)

bbin

Nie polecam kupować u tego sprzedającego,podmiot po wybraniu taniej dostawy wysyła kilka maili zastraszających o tym, że paczka może nie dojść proponując niewspółmierne koszty do rzeczywistości. Sprzedawca zawyża koszty dostawy zarazem informując iż można odstąpić od zakupu. Ale jeżeli już odstąpisz od zakupu w portalu Allegro to wysyła skargę i dostaje się ostrzeżenie. Ostrzeżenie można jedynie odwołać dokonując zakupu po zawyżonych cenach dostawy.

Kupujący

Nie polecam kupować u tego sprzedającego,podmiot po wybraniu dostawy przez list priorytetowy wysyła kilka maili zastraszających o tym że paczka może nie dojść oraz celowo opóźnia dostawę.

to jest fajna firma godna polecania

rolnik
@anonim 21.10.2011, 10:51
to jest fajna firma godna polecania

Prawda bardzo dobra firma

Zostaw opinię o Flash Polska Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flash Polska Sp. z o.o.