LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton

Rotterdam

Opinie o LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton

kaska

ja nie slyszalam zeby mieli klopoty moze przez to ze mieszcza sie w rotterdamie :)

Makor

Zastanawiam się czy jest sporo Polaków podejmujących pracę w Rotterdami przez LABOUR FORCE. Chociaż nazwa po tłumaczeniu dosyć niejednoznaczna - praca siłowa, praca przymusowa ...hehe Niektórzy mogą mieć złe skojarzenia, ale dajcie znać jak generalnie wyglądają warunki przez nich oferowane, da się coś odłożyć może?

hhhkj

Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników...Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma? czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonanej pracy i wypłacane w terminie czy ktos moze podpoiwedziec jak nalezy przygotowac sie do rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie? dziekuje bardzo za odpoiwedzi...

ol

Chcialbym sie doweidziec jak to jest w labour forcie. Pare miesiecy moglo spwoodowac jakies diamtralne zmiany w zarzadzaniu albo cos w tym stylu,orientujecie sie jak tam jest teraz i czy warto w ogóle sprawdzać co takiego się dzieje w tej firmie.... cisza mi nie pomaga więc liczę na waszą pomoc

izolacja

Jeszcze nie wiem, wyjazd na 7 października. W sumie to nic nie wiem. Jakie zarobki, gdzie bede mieszkał, jak z transportem.... Jak ktoś coś wiem to niech się podzieli jak w tej firmie teraz jest ..

Izolacja

Witam, w przyszłym tygodniu prawdopodobnie wyjaz na budowę, ktoś pracuje jako izoler ?? Jakie warunki pracy ? Ciekaw jestem, czy wyjazd na typowe podgonienie pracy, czy szykuje sie praca na dłużej. Jak ktoś się wybiera to dajcie znać pozdrawiam

Sławek

Mieszkania mają ale na koniec umowy przekręcą ci ze 300 euro bo powiedzą ze mieszkanie zniszczyłeś. A papu swoje.

gays

nic się w tej agencji nie zgadza oszustwo za oszustwem do każdej tygodniówki kasy brakuje pani ołga czy Ola kłamie i tylko obiecuje a tu coraz większe bagno nie polecam szukajcie innej agencji kłamią na czele z(usunięte przez administratora) wielka księgowa !!! Nie wyjeżdżajcie za ich pośrednictwem ostrzegam wszystkich!!!

Ja również zostałem oszukany przez tą panią (usunięte przez administratora) .porzuciłem prace w Polsce wyjechałem , praca miała być na X czasu a po pojechaniu okazuje sie ze pracy jest max. 2 tygodnie . Zrezygnowałem z dobrej pracy a teraz siedzę w domu . Oczywiście co do pieniążków nie odzyskałem wszystkiego . NIE POLECAM TEJ FIRMY ANI WSPÓŁPRACY Z TĄ OSOBĄ JEST ONA POROSTU ZWYKŁĄ OSZUSTKĄ

rynek...

(usunięte przez administratora) oddaj nam kase...........

sawa

Nie polecam tej firmy!!!! Nie wypłacają należnego wynagrodzenia!!!

Bronek

Tak zgadza się ,oszukują nie wypłacają wszystkich pieniędzy.A ta (usunięte przez administratora)to długo by pisać.Straszna kłamczucha..

izoler 2
@Bronek 01.12.2012 18:23

witam napiszcie jak praca na izolacjach czy placa i jakie warunki mieszkalne

anonin 1234

Firma klamie,moze nie firma a polka ktora tam zatrudnia Polakow.Kreca na godzinach,kilometrowkach,A polka obiecuje przed podpisaniem umowy co innego a przy wyplacie rozczarowanie.A dzwonisz do niej toa cie zlewa,ona niewie,zapyta oddzwoni i tak w kolo,typowa pola naganiaczka polakow dopracy..Zastanow sie !!!!!

Zostaw opinię o LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton - Rotterdam

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton