SBE

Milton keynes

Opinie o SBE

myk

Sa polecanym serwisem teleonów komurkowych bo i oferują sprzedaż i naprawe telefonów, nawet duży asortyment posiadają w akcesoriach telefonicznych, folie i pokrowce nie tylko, nawet maja tanie i w okazyjnych cenach zeczy

Ktoś

Ta firma to totalne DNO i nikomu nie polecam tego śmietnika ! Praca tylko przez agencje i to za śmieszne 6f . Zarządzający to chyba szkołę podstawową kończyli ! Codziennie coś zmieniają i wymagają ,żeby się dostosować do tego ,a na następny dzień mówią ,że znów coś zmienili ,a na koniec wracają do tego pierwszego ! Nie informują bardzo często o zachodzących zmianach,zasadach po czym dają ostrzeżenia o nie dostosowaniu się do nich . Mega rzadko dają kontrakty , a jak dadzą to najgorszemu pracownikowi , a temu co się stara dadzą kopa i do widzenia w najmniej spodziewanym momencie . Można na przykład przyjść do pracy i pocałować przysłowiową klamkę bez jakichkolwiek wyjaśnień .(usunięte przez administratora) . Agencja Aspire , która zatrudnia ludzi do tej firmy jest tragiczna i często są problemy z wypłacaniem urlopu , nadgodzin i ogólnie często są problemy z wypłatami (zawsze zganiają winę na inny oddział ,który zajmuje się podobno księgowością ,lecz gdy się dzwoni do tego oddziału oni nie wiedzą o co chodzi) . Sama firma SBE też ma problemy z księgowością a za nadgodziny płacą tyle samo co normalna stawka godzinowa (TRAGEDIA !!) . Szkoda mojego czasu ,żeby jeszcze wiele pisać o tej firmie ,bo i tak za dużo czasu zmarnowałem pracując w niej !! ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!! OMIJAĆ ŁUKIEM !!

anka

ja pracuje w sbe od miesiaca.przez agencje niestety.ponoc nie ma na razie szansy na kontrakt.stawka nie jest najlepsza.6 f na godzine,ale praca naprawde da sie lubic.faktycznie mozna robic overtimy w tygodniu i nawet w weekend.praca zawsze jest.nawet jesli sa jakies chwilowe przestoje to nie wysylaja agencji do domu tylko staraja sie znalezc cos innego do zrobienia.po paru latach pracy w magazynach to bardzo mila odmiana.poloecam ta prace w kazdym razie.

były pracownik

Nie ma co narzekać na tą pracę. Praca siedząca w ciepełku (zima trzeba się troszkę dogrzewać). na wstępie trzeba przejść test znajomości komputera. Test jest stworzony dla idiotów bo tylko idiota nie umie przepisać z kartki do komputera. To nawet testem nie powinno być nazwane bo nie trzeba nic wymyślać ani obliczać trzeba przepisać informacje z kartki do komputera w określonym czasie. firma daje także szkolenie i wysyła na szkolenia do firm zewnętrznych. jest możliwość robienia overtimów w tygodniu i dodatkowo można robić overtimy w sobotę. praca na dwie zmiany 6-14 14-22. Jednym z team liderow jest polak drugim francuz. Są oczywiście normy do wypracowania ale nikt nie będzie was stawiał pod ścianą i strzelał jeśli się nie wyrobisz. Ludzie są w miarę wyrozumiali. Mam nadzieję, że pomogłem komuś kto by chciał tam pracować. Ja spędziłem tam ponad 2 lata i naprawdę można się pośmiać czasami pożartować. naprawdę miewałem dużo gorsze prace

Zostaw opinię o SBE - Milton keynes

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SBE