Helper24

Poznań

Opinie o Helper24

ela

Też słyszałam o nich w mairę przychylne opinie, wszsytko mają jasno objasnione, idac na rozmowe od razu dowiesz sie wszystkiego a koordynatorki potrafia swietnie dopasowac pod ciebie osobe do opieki, moim zdnaiem na plus.

naburmuszona

ja tez otrzymalam, ale chyba przesadzilas z ta slodkoscia. starczy ze jest ok jeszcze wpadna w samozachwyt

marina i diamenty

teraz moge to potwierdzic bo te premie wlasnie dostalam po swietach, yaaaaay ! :)

mell

Obecnie na ofertach zarabia sie duzo wiecej z jezykiem niemieckim, z tego co sprawdzilam helper ma najwiecej dodatkow typu premie lojalnosciowe, z polecenia albo duuuuuza premia na swieta (bardzo dobre roziwazanie w porownaniu do innych firm) na tym mozna niezle dodatki zarobić

koleżanka po fachu

Moja droga, pracuję od 4 lat jako opiekunka w Niemczech wyjeżdzając z różnymi agencjami, nie daj się oszukać, ta stawka za bardzo dobry niemiecki to kpina! Przynajmniej 300 wiecej dostaniesz na rynku, poszukaj tylko lepiej!

opiekunka54

Ja tez wyjechalam z firma HELPER24 i musze powiedziec ze jestem mile zaskoczona profesjonalizmem tej firmy. Tez mialam obawy na poczatku ale po kilku telefonach i dokladnym wywiadzie wszystkie watpliwosci zostaly rozwiane. Maja konkretnie ustalone zasady proste i jasne trzeba znac niemiecki miec doswiadczenie. Moj niemiecki jest na bardzo dobrym poziomie wiec nie musialam dlugo czekac na wyjazd. Wynagrodzenie tez dostalam wysokie bo jest to uzalenioznione od znajomosci niemieckiego (słaby niemiecki 800euro, dobra znajomosc minimum 900euro). Rodzina tez byla w miare moich oczekiwan. Polecilam ta firme kilku moim kolezankom ktore tez sa bardzo zadowolone.

Zostaw opinię o Helper24 - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Helper24