Urząd Gminy Przemęt

Przemęt

Opinie o Urząd Gminy Przemęt

marwin

Gmina próbuje ustanowić monopol na dostawe wody i odbior ściekow stawki sa najwyrzsze w okolicy a podyktowane jest to tym ze wojtowa kieruje sie swoim interesem a nie interesem mieszkancow waznijsze jest dla nie budowanie biurokrawji poprzez zatrudnianie min ziecia starosty i tworzenia stanowisk pracy dzieki ktorym bedziemy mieli od nowego roku rekordowe stawki na wode i scieki powienien ktos podac wojt do urzedu antymonopolowego a calej sprawie powinien przyjrzec sie prokurator bo te posadki ktore wojt stworzy juz zostana mam nadziej pani doroto ze nie dlugo bedzie juz pani wojtem tej gminy bo miec taka wojt to wstyd sprawe te naglosnie na pewno

Zostaw opinię o Urząd Gminy Przemęt - Przemęt

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Gminy Przemęt