STRABAG Austria

Praga

Opinie o STRABAG Austria

dost

Warunki rzeczywiście mają dobre @czubach, bo przecież i zarobki są adekwatne do obowiązków. Jeśli faktycznie wymagają profesjonalizmu od kandydatów to nie ma co się dziwić, że stopień zaangażowania przyczynia się do sukcesu. A jak to wygląda z benefitami?

Pascalek

Słowa kojarzące się z STRABAG Austria : profesjonalna, rozwojowa, stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są wielokulturowi, otwarci, pomocni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 3000 PLN Najbardziej podobało mi się w STRABAG Austria: możliwość zdobycia nowego doświadczenia Najbardziej nie podobało mi się w STRABAG Austria: czasowość projektu

Zostaw opinię o STRABAG Austria - Praga

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STRABAG Austria