Opinie o Drobex w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Drobex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drobex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drobex w Bydgoszcz

Rzeźnik

Przeraża mnie to co czytam uwierzcie mi przeraża!!!Ja pracuje w rzeźni ale w Irlandii Północnej i tu mimo to że jest 150 Polaków i 150 Irysów to jest szacunek, ja pracuje na rozbiorze ciepłym trybuje lewe żebra ale potrafię zrobić w tym zakładzie prawie wszystko a jestem tu rok i 3miechy i mam Brygadzistę Polaka i po prostu jest ZAJ......isty nauczył mnie bardzo dużo i to dzięki niemu zawdzięczam umiejętności władania nożem, ale mniejsza o to. Tu działa wszystko sprawnie jest [usunięte przez administratora]ale nikt ciebie nie wykorzystuje, nie wyzywa, każdy ma do siebie szacunek(może dlatego że pracujemy na obczyźnie i trzeba się jednoczyć w pracy... płace mam na polskie realia dobre ja jako boner na ciepłym dostaję do wypłaty bonus produkcyjny i bonus dodatkowy że jestem bonerem na tydzień wyciągam 350 funtów (około 1855) tyle ile wy na miesiąc i to mnie przeraża bo ja jako rzeźnik mogę wam współczuć bo wiem że to nie lekka praca a oni was traktują jak psy i dzięki wam wybiłem sobie z głowy że w przyszłości pójdę tam pracować a z tym [usunięte przez administratora] chętnie bym się zmierzył na nożu bym go chętnie ośmieszył przy was wszystkich ;P może jak wpadnę na urlop do BDG to złoże tam papiery i pójdę na jeden dzień do pracy żeby SPECJALNIE CIE OŚMIESZYĆ [usunięte przez administratora]!!!

A kto jest szefem produkcji????

anonim nr n

Witam. Taki syf i ubostwo to chyba tylko na rozbiorze, nie obrazajac wszystkich oczywiscie. Na innych dzialach jest w miare normalnie, nikt nikogo nie cisnie, kazdy sobie ponaga, plotki wiadomo jak to plotki w kazdej pracy jednak to trzreba po prostu olac. Dla mnie Wszyscy sa mili, trzeba umiec sie dogadac i miec dystans do siebie. :) Co do wyplat, Co prawda czasem leca w kulki i szef produkcji patrzy gdzie by tu tylko premie uciac, ale z tym i tak juz sie uspokoil i mysle, ze z nim tez mozna sie dogadac. Co denerwuje mnie najbardziej? to ze nie mozna w tym zakladzie nic planowac! Myslisz, ze wyjdziesz o 14:00 a tu nagle dopisuja Ci do planu produkcji nie wiadomo ile i czlowieku \" (usunięte przez administratora) \" bo Twoj los nas nie obchodzi. A gdzie dodatki na swieta? Premie, podwyzki? Mimo, ze nie ma co az tak narzekac, to mysle ze pracodawcy powinni szanowac to jak pracownicy zostaja nadgodziny tracac czas i zauwazyc, ze kazdy z nas traci cenne godziny swojego zycia na zwykla prace. Nikt nie chce robic za bezcen i kazdy chce byc doceniany, wiec szefostwo niech zauwazy w pracownikach cos wiecej niz roboli za miske ryzu.

Ale panie w biurach zarobki mają bardzo ładne po 2,500 na rękę i co narzekacie ???? zasuwacie za najniższą bo nie umiecie walczyć .Pamiętajcie w kupie SIŁA!!!!!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drobex? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku pracownik produkcji wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
Bydgoszcz
Shapers‘ Polska Sp.z o.o.
kolo

„Ludzie pracują za pieniądze, ale pójdą za tobą dodatkowy szmat drogi, jeśli okażesz im szacunek, nagrodzisz pochwałą i uznaniem”. Carnegie

kolo

Paczki dostali ci co robią minimum 2 lata, a podwyżki owszem ale pracy (:

A paczki na święta dostaliście???? i podwyżki też??/

KILINA 68

TAKI DOBRY ZAKŁAD ŻE KIEDYS BYLO LEPIEJ,STARZY PRACOWNICY MYSLA ZE WSZYSTKO IM WOLNO.NA PRODUKCJI JEST JEDEN WIELKI (usunięte przez administratora) RZADZA DWIE STARE PRACOWNICE PANI(usunięte przez administratora) I PANI (usunięte przez administratora) A BRYGADZISTA NIE MA NIC DO POWIEDZENIA.MAM DOSYC TEGO ZAKLADU

anonimowy

według tabeli jaka jest zakład może się rozpaść w połowie wakacji. Rozbiór upadnie to się wezmą za wędliny. Więcej zwrotów jest niż wysyłek, wszystko upada. Roczne jedzenie przywożą ze zwrotu oni to przerabiają i wysyłają komu innemu . Powinien sanepid się tym zająć i ponownie zamknąć działalność nie świeżego mięsa. Ludzie kupujący ten produkt nie wyczują tego gdyż jest mieszane ze substancjami jakimiś i z innym mięsem.

pudelek

kolejne swieta...i kolejny raz zaklad nas olal...i co ty na to osobo ktora potrafi pisac bez bledow...kiedys bylo tak ze jak cos nie gralo w zakladzie to mowilismy co nas bolalo i staralismy sie to rozwiazac...ale tylko gdy oska zostal brygadzista tak zaczal wprowadzac te swoje teorie spiskowe i zaczal szpiegowac wsrod pracownikow...od tego momentu zaczeli zwalniac nie wygodnych dla nich pracownikow...i jak tu mowic co kolwiek wprost...gdyby nie bylo takiego kryzysu w kraju to ludzie dawno by odeszli...a pracodawcy to wykorzystuja...takie sa realia...

Pracowniku, którego droga jest usłana różami i któremu zebrało się na prawienie morałów. Mam wrażenie, że nie rozumiesz ideii, dla której powstał ten portal. Znalazłeś się w zakładce \"OPINIE O PRACODAWCACH\", więc może daj sobie spokój ze swoimi wywodami, krytykowniu ludzi za błędną pisownię, bo tylko wzbudzasz podejrzenie, co swojej tożsamości. Jeśli zarzucasz ludziom anonimowość, to sam daj dobry przykład i się przedstaw. My tu nie narzekamy, tylko piszemy jak wygląda rzeczywistość w BZM, chociażby dlatego, żeby osoby, które szukają pracy mogły się zapoznać z opiniami, zanim złożą podanie o pracę.

zawsze można pojść do Inspekcji Pracy i zgłosić, że wynagrodzenie nie jest wypłacone w terminie. Tylko brak odważnych, pisać anonimowo jest wygodnie.

pracownik II

pracownik - 2011-04-08 00:10:50 Ludzie, pisząc na takim forum postarajcie się o pisanie bez błędów, od kogoś wymagacie, krytykujecie a sami nie dajecie o sobie dobrego swiadectwa..... poza tym nikt Was nie zmusza do pracy w tej firmie. Narzekaniem nic nie zmienicie. nie podoba się, zmieńcie pracę....kto Was tutaj więzi? Polacy rzeczywiście potrafia jedynie narzekać, tak dka zasady. Zacznijcie pracę na własny rachunek, otwórzcie własne firmy i droga będzie usłana różami. Życzę powodzenia. Drogi pracowniku poniekąd masz rację, ale wyobraź sobie że wszyscy ci co im się nie podoba odchodzą i kto zostaje?? Nikt i produkcja całego zakładu stoi. Tak więc trochę szacunku dla pracownika się należy i wypłata na czas 10-ty jest w niedziele więc wypłata powinna być dziś a niema i wtedy niema się co dziwić że ludzie piszą,nikt z szefostwa nie pomyśli że może komuś potrzebne są pieniądze na czas bo coś trzeba jeść i opłat dokonać.

to ja

szefostwo dobrze wie co się dzieje w zakładzie mają swoich ludzi i tutaj ,tylko zamiast ratować to co mają opowiadają że muszą do nas dopłacać przecież to my na nich zarabiamy od poczatku był zle prowadzony bo co może wiedzieć ktos będący mechanikiem mieć pojecie o prowadzeniu zakładu .....PORASZKA.....tylko szkoda kolejnego szefa produkcji PR

niebedzie niczego

(usunięte przez administratora) NIE POWINIENES UJAWNIAC TAKICH RZECZY!A NAWET JESLI TAK JEST TO SA OD TEGO SPECJALNE INSTYTUCJE ZEBY TO SPRAWDZILY!

Robol

Szczerze mówiąc możecie wszyscy przychodzić ale i tak nie ma poco porobicie 1,2 a nawet 3 dni i odejdziecie , bo nikt nie będzie w tym (usunięte przez administratora)robił wypłaty są max 1400 zł ale dostają wszyscy po 1000 zł nie ma co przychodzić tu do pracy.... robisz po nadgodzinach i (usunięte przez administratora) z tego masz , wiec nie warto .

hakunamatata

pracuje w tym zakladzie niecale dwa lata i od samego poczotku slysze ze zaklad sie rozwija...jedyna dobra rzecz to to ze stali pracownicy(z wyjatkiem paru osob)sa normalni.szkoda ze nie reszta.gdyby od poczatku brali nasze zdanie pod uwage to bysmy stworzyli normalne warunki!!!zamiast ulatwiac to utrudniaja nam prace!!zwalniali za byle co pracownikow (usunięte przez administratora)!!!!!!!pozdrawiam pracownikow bzm!!!

To się zgadza ze jak było nas mniej to nie było takiego syfu,a co do zarobków to od ponad roku żadnej podwyżki, szefostwo sobie woli dołożyć!

Pracuje tu juz prawie od początku i nie dokońca jest tak jak piszecie .Było nas mniej i nie było tego co teraz ;KRADZIEŻY ,BRUDU SMRODU , takie nawyki wynosi sie z domu . Też pracuje na nadgodziny i nienarzekam na zarobki .ZŁA opinia o zakładzie i brygadziście to niedobra reklama bo nie wszyscy sa tacy piszcie też o tych dobrych .Firma nadal się tworzy dobiera pracowników na poszczególnych dziełach ,wtedy niebędzie nadgodzin dobre płace .

Zostaw merytoryczną opinię o Drobex - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Drobex?

Zobacz opinie na temat firmy Drobex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drobex?

Drobex