EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

ozo

Major kiedy w końcu dobierzesz się do (usunięte przez administratora) największego idioty w tym zakładzie. Pora już na powrót do jego wyuczonej profesji czyli mechanika bo tylko to potrafi robić dobrze i tam jest jego miejsce. Niestety jako kierownik nic nie potrafi , a brak szacunku do pracowników którzy pracują na jego pensje to już duże nadużycie. Jednym słowem Ślot wracaj na stare śmieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo po zawodówce tam jest twoje miejsce...

bocian

do pana prezesa nic nie mam bo dzieki prezesowi ten zaklad istnieje a (usunięte przez administratora) wlasnie mnie zwolnil w piatek za chorobowe chcialem zmiany stanowiska bo na tamtym chorowallem to powiedzial ze nie ma stanowiska w tak duzym zakladzie smieszne jak jaki czlowiek moze zadzic zakladem na same swieta mnie zwolnil i zadowolonny oby mu zycie dalo tez w kosc karierowicz alle ja mu zato jeszcze odplace jest sad pracy oby jak najszybciej znikl do tego wagrowca tam jego miejsce bo w chodziezy dos narobil zla

A

M - 2010-12-11 12:05:49 40 godzin pracy to za dużo? A w soboty to kto Cię zmuszał? Chodzą Ci którzy chcą mieć dodatkową kasę. Fakty: -płaca zawsze 10 na koncie, -Ci którzy chcą pracować zarabiają dobre pieniądze, -nieudolni i leniwi są wszędzie i zawsze będą narzekać.Święte słowa.Leniwcy tylko potrafią bzdety wypisywac a przeciez nikt nikogo na siłe nie trzyma,wiec nie wiem po co narzekaja poprostu niech ida w (usunięte przez administratora):)

miodzio

Dobrze, że nakreśliłeś specyfikę pracy kierowcy w firmie. Jakiś czas temu miałem nadzieję przenieść się do transportu z produkcji, ale widzę, że trzeba jednak szukać pracy gdzie indziej. Z tym czasem pracy, to jakaś ściema, przecież macie tez potwierdzenie na kartach cyfrowych, (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
maharadza

Zapierniczać tak jak ja zapierniczałem po 14 godzin na dobe w tym SYFIE (super firma dla czytających chodzieżanina i tygodnik nowy) W głowach sie wam poprzewracało z dobrobytu pracujecie po 8 godzin i wam zle ? Już przed moim zwolnienem za pisanie do inspektora mówiłem WAM że bedziecie wkrótce zarabiać najnizszą krajową i wszyscy będziecie na zebraniu klaskać panu Prezesowi i Dyrektorowi . I co nie myliłem sie juz tak jest i życze wam jak najdłuższej pracy w tym (usunięte przez administratora) sorki Najlepszej firmie w regionie . Z całego serca wam to zycze jesteście tego godni takiej pracy i takiego traktowania

widze ze cos sie tu ruszyło, chciałbym żeby tą stronę przeglądał inspektor pracy, bo przecież za czas kiedy firma nie miała dla nas roboty nalezy się postojowe a tu nic, zobaczymy na wypłatę 10-tego stycznia co bedzie, ale mysle ze marne szanse bo ludzie biegali do lekarzy po zwolnienie na ten okres. Tak inspekcja pracy do dobry pomysł.

ozo

Ludzie a zwłaszcza kobiety ze szwalni jeśli pani Ko... was tak traktuje jak opisujecie to dlaczego nie pójdziecie do (usunięte przez administratora) , on was wysłucha tylko trzeba mieć troche odwagi i powiedzieć mu co was boli. Jeśli się nie odważycie to nigdy nie poprawicie swojej sytuacji. Więc do dzieła wszystko w waszych rękach !!!!

Pięknie napisane, jednak prawda jest taka, że to nie (usunięte przez administratora) tutaj może o wszystkim decydować. Nie pozwolono mu zrobić tak jak zrobił w Wagrowcu- cała elite (usunięte przez administratora), patrzcie ludzie troche wyżej, kogo tu ludzie rzadzą? kto ich nie pozwala ruszyć? dlaczego kłada mu kłody pod nogi? mało wiecie. jak można cokolwiek zmienić jak się ma stary zespoł który działa wbrew jemu ? jak ktoś nie nauczył sie rządzenia przez 15 lat to sie już nie nauczy - no ale w europolu dają szansę - tylko popatrzcie komu!

maharadza

Sami sobie taki los zgotowaliście śmieszne by 100 ludzi z kierownictwa rządziło siłą ludzi okoo 800 to śmieszne ale każdy tu sie odzywa a w zakładzie cicha myszka . Traktują was jak pieczarki Trzymią w ciemności (umysłowej) rzucają obornik( (usunięte przez administratora) )na głowe i jak który wystawi głowe to go ścinają (zwalniają) Miłej pracy ja tam wytrzałem 15 lat A WY ?

Bodek

No właśnie Panie (usunięte przez administratora). Chciałem być żołnierzem w Pana zakładzie ale w tym momencie oszukano nas na kasę tłumacząc się"za dużo poprawiania by było w systemie aby wypłacić pensję po nowych czasach. -Tekst pewnego kierownika pod koniec miesiąca kiedy zmieniono czasy akordowe za element... zarobki spadły o 25%

xz

ludzie nie maja do kogo w tym zakladzie sie zwrocic co sie tam dzieje.(usunięte przez administratora) tylko zastrasza.to co potrafi to tylko zwolnic ludzi.a robole na niego liczyli i sie przeliczyli.na szwalni u pani ko..jest to samo co bylo w chodziezy.(usunięte przez administratora) maja dobra robote i to jawnie jest robione.miesiac bylo sprawiedliwie jak inna osoba ja zastepowala nie bylo zawisci i przede wszystkim byl spokoj i szlo zarobic.a teraz nie ta geba i (usunięte przez administratora) komplet do szycia.ludzie taki renomowany zaklad a taki syf.(usunięte przez administratora) powinien pozbierac opinie o majstrach i wtedy zrobic porzadek.my robole na ten zaklad robimy ale nikt tego nie szanuje.kobiety sa na lekach uspkajajacych-do czego to dochodzi.jak to wyglada by majstrowa ze zloscia i chardoscia dawala ludzia prace!PANIE DYREKTORZE ZROB COS dla tych roboli by mogli spokojni pracowac.piekne byly czasy za bylego pana prezesa.to byl i jest czlowik godny poszanowania

...

Mam byc szczery to powiem tak ! Jeszcze kilka lat temu w europolu mozna bylo zarobic i sie czlowiek az tak zbytnio nie narobil.. Teraz to jest po prostu masakra... (usunięte przez administratora) jak pies i (usunięte przez administratora) z tego masz...A wszystko za sprawa nowego dr tak bardzo ludzie go pragneli z mysla ze ustawi kierownictwo itd a on wlasnie z nimi trzyma i kto dostaje po dupie? My robole!! To jest jedna wielka banda !! nie polecam nikomu tego zakladu bo to nie zaklad tylko w tym momencie (usunięte przez administratora) !!

Cutter

Witam! Mam pytanie odnośnie zarobków na stanowisku operatora rozkroju tkanin. Jaki jest u Was przedział?Pracuje w pewnej Firmie i jestem ciekaw jakie u Was zarobki. U nas 1700 na ręke. Proszę o odpowiedź.

stevo

witam, chciałem złożyć papiery do tego zakładu, ale po przeczytaniu tych opinii zaczynam się mocno zastanawiać czy warto tam pracować, ludzie piszcie jak tam się obecnie robi????????????

x

a u nas brakuje (usunięte przez administratora) facet jest konkretny.Po jego odejsciu u nas zrobil sie balagan.Takich ludzi jak (usunięte przez administratora) wiecej na stanowiskach,co znaja sie na rzeczy bo u nas szefowa to nie umie nawet z gwarancji czytac.Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma!!!!!

maharadza

Panowie powiem tak ci co pracowali i już sie jakoś w innej firmie ustawili to za żadne skarby świata nie wrócą a to ze zamieszczają ogłoszenie o przyjęciach do pracy to podpucha by ładnie wyglądało w świecie . O nowa firma i zatrudnia. Ale jak zaczną sie przenosić do Podanina to tylko 70% ludzi sie załapie na niewolniczą prace za marne pieniądze bo niedługo to najniższa krajowa dojdzie do zarobków w tej firmie. Licząc tylko normalne godziny bez sobót i pracy od 4 rano lub do 24 w nocy to i tak wiele więcej nie ma. 100 osób zniewoliło 1000 .Na swoje życzenie

Zostaw merytoryczną opinię o EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. - Podanin

• Jak się pracuje w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.?

EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.