Opinie o Janina Musiał Vital-Vera w Bukowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Janina Musiał Vital-Vera. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Janina Musiał Vital-Vera o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janina Musiał Vital-Vera w Bukowiec

zainteresowana

a jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie?

Witam! A propo tej firmy chciałem zapytać jaki dostaje się samochód i czy jest on cały oklejony? (jeżeli ma służyc do celów również prywatnych) ?

Rikardo

witam, pracuje w tej firmie od 1,5 roku jako handlowiec, co przeczy opinii opinii pewnej pani że nikt nie może tu roku wytrzymać, bo ja czuje się doskonale. Nie miałem żadnego doświadczenia ze sprzedażą bezpośrednią, wyszkolili mnie od 0. Dzisiaj nie potrafie sobie wyobrazić że pracuje gdzie indziej. Potrafią zadbać o pracownika, wymaga to ciągłej kontroli- to prawda, ale za każdym razem potrafili mnie wyciągnąć z dołka swoimi "bezsensownymi" szkoleniami. Jeżeli chodzi o zarobki - bywa różnie jak to w sprzedaży bezpośredniej możesz zarobić jednego miesiąca 10000 a kolejnego 800zł ale po to są ciągłe kontrole i szkolenia. Średnia i tak wychodzi 3500 miesięcznie. A jeżeli chodzi o (usunięte przez administratora) to uważam że jest odpowiedzialnym szefem i stawia dobro firmy na pierwszy miejscu, ale potrafi pomóc(bez żadnych zgrzytów-nawet może z odrobiną przyjemności) swojemu "zwykłem, szaremu" pracownikowi nawet w prywatnych sprawach! (Pozdrawiam (usunięte przez administratora)) MYŚLE ŻE KAŻDY KTOCHCE DAĆ ODROBINE OD SIEBIE, ODZYSA TO Z NAWIĄZKĄ OD FIRMY V-V. Pozdrawiam wszystkich!!!

gość

Witam, mam jutro rozmowę i sam już nie wiem komu wierzyć :( chyba pojde na rozmowe dla doswiadczenia chociazby ale sam juz nbie wiem... pomocy ;)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Janina Musiał Vital-Vera? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
adi 81

Witam wszystkich. Co do zatrudnienia w v-v nie mam nic złego do powiedzenia.Współpraca z Panem (usunięte przez administratora) układa się bardzo dobrze. Wysoko oceniam (usunięte przez administratora) za profesjonalizm oraz wsparcie w ciężkich momentach, bo przecież każdy handlowiec bynajmniej początkujący takie okresy przechodzi. Jeżeli chodzi o samochód to złotówki do niego nie dolozylem a tym bardziej do telefonu. Samochod jest dostepny poza godzinami pracy bez problemu oczywiście tankuj wtedy sam. A smiesza mnie opinie o wekslach bo ja podpisalem bez zastanowienian weksel na pobrany towar po 3-tygodniowym szkoleniu. Uważam wiec, ze ktos jest niespelna rozumu co by nie powiedziec ze id-ta, myslac ze mienie firmy dostanie bez zabezpieczenia. Popieram kolezanke z gory, ze wstyd zarabiac 800 zl jako przedstawiciel zyjacy z prowizji, no chyba, ze sie komus wydaje ze jest handlowcem, a to jest najgorsze. Goraco polecam naprawde warto! Tylko zaznaczam z gory: bez wlasnego osobistego zaangazowania ani w v-v ani w zadnej firmie sprzedazy bezposredniej miejsca nie szukaj. POZDRAWIAM WSZYSTKICH VITALVERCYKOW :-)

ER

Miałam PRZYJEMNOSC kiedyś pracować w V-V i całkiem sympatycznie wspominam te czasy. Ale oczywiście nieudanej baletnicy to....wszystko nie pasuje. Zasada jest jedna - trzeba coś z siebie dać żeby otrzymać też coś w zamian. No i oczywiście należy pamiętać o takim słowie, jak LOJALNOŚĆ, a nie bezpodstawnie odchodzić do konkurencji, bo tam obiecują WYŻSZE PROWIZJE. A co do (usunięte przez administratora), to przecież z nimi zawsze idzie się po ludzku dogadać...

pracuje w tej firmie już długo i wiadomo jak w każdej pracy bywają gorsze i lepsze dni .każdy zawsze będzie narzekał choćby miał jak w niebie :) (usunięte przez administratora) jest dobrym szefem uwierzcie można się z nim dogadać ale trzeba być szczerym . a jak komuś tam się nie podoba to niech znajdzie sobie inną prace tam nikt nikogo na siłe nie trzyma .

Witam wlasnie przeczytalem wasze opinie zastanawiam sie czy warto zatrudnic sie w tej firmie napiszcie jakie dokladnie propnuje pracodawca jak to jest z tym telefonem i samochodem jaki to samochod i jak to wyglada z tym 3 tygodniowym szkoleniem oraz z wynagrodzeniem czy jest to tylko prowizja czy tez jakas stala kwota.

zainteresowany

słuchajcie mam w tym tygodniu rozmowę w tej firmie i mam obawy po przeczytaniu opinij .jak tak naprawdę jest.jak z autek służbowym czy trzeba dokładać do paliwa w czasie pracy oczywiście i jak z tymi klientami jest-są to spotkania wcześniej umawiane???i napiszcie coś więcej o sprawie z wekslami

darek

A jak z tym samochodem? wszystko ok. czy też jakieś wałki później wynikaja?

kaszmirek

Zdecydowanie warto !!! Ale to zależy też od stopnia zaangażowania samego zainteresowanego !!! Powodzenia.

anonymus

kurcze ludzie, idę na rozmowę. To jak jest z tą firmą? Warto?

Kaszmir:)

Witam, ja pracuję w tej firmie od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Zarobki są satysfakcjonujące a i atmosfera wśród ludzi jest super.Jeśli chodzi o Pana Karola Musiała to każdemu życze takiego szefa. Firma daje również duże możliwości rozwijania się zawodowo. Pozdrawiam osobe która z taka łatwością oczerniła firmę i osobę nią zarządzającą.

Zostaw merytoryczną opinię o Janina Musiał Vital-Vera - Bukowiec

Janina Musiał Vital-Vera