Opinie o Centrum Tele Promocji w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Tele Promocji. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Tele Promocji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Tele Promocji w Toruń

Zuzanna Nowy wpis

@Katarzynarozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w Centrum Tele Promocji. Na jakie możliwości rozwoju/benefity mogą liczyć pracownicy?

Katarzyna Nowy wpis
@Zuzanna

@Zuzanna. Jak najbardziej jestem zadowolona i póki co- zdania nie zmieniłam :) Pracuję na stanowisku konsultantki a co do mozliwości rozwoju, awansu - są, aczkolwiek trzeba się wykazać. Osobiscie zostałam kilkakrotnie już uhonorowana dodatkową premią uznaniową przez szefa co mnie akurat motywuje do pracy i ciągłego zwiększania swoich celów sprzedażowych. Brałam też udział w wyjazdowym bardzo ciekawym 3-dniowym szkoleniu, który oprócz integracji pokazał od podstaw tajniki przydatne w mojej pracy. Lubię to co robię i lubię pracę w CTP:))

Prawda Nowy wpis
@Zuzanna

Otóż, jeśli piszemy o tej samej firmie to pracuje tam już 2lata, premii uznaniowej żadnej, prezentów świątecznych żadnych, benefitow żadnych, więc albo o innej firmie albo faktycznie traktuje się pracowników wybiórczo i uznaniowo :( pensja minimalna, tak samo jak prowizja, same pochwały nie wystarczą bo nie dla chwały pracujemy ale dla wypłaty, co do awansu to w firmie jest najbardziej płaska struktura: pracownicy i szef, to niby na kogo chcesz awansować??

Katarzyna Nowy wpis

Przyjęłam się do Centrum Tele Promocji jakieś pół roku temu. Badanie lekarskie i umowa o pracę - od razu. Atmosfera wewnątrz firmy - super - koleżanki pomocne w razie potrzeby. Wolne weekendy, wypłata na czas , czego chcieć więcej.

jakio

Centrum Tele Promocji wymaga od przyszłych pracowników przede wszystkim dobrego angielskiego @gimer znajomość niemieckiego ma być tylko dodatkowym atutem. Ponadto wymagają dobrej organizacji, i dobrej znajomości CADa i jego narzędzi, wiec ogólnie spoko.

pracownica

Pracuję w firmie Centrum Tele Promocji od początku jej działalności, tj. od ponad 10 lat. Z tej perspektywy mogę powiedzieć, że prosperuje ona bardzo dobrze i wciąż się rozwija. Szef dba o swoich pracowników. Docenia ich, nagradza dodatkowo za dobrą pracę oraz wypłaca dodatkowe premie za wysługę lat pracy. Co jakiś czas organizowane są ciekawe wyjazdy integracyjne i szkolenia podnoszące kwalifikacje i pomagające współgrać zespołowi kilkudziesięciu przeróżnych charakterów ;)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Centrum Tele Promocji spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
wojtas_73

Po zamieszczeniu wcześniejszego wpisu poinformowałem o tym fakcie firmę centrum tele promocji i pieniążki następnego dnia znalazły się na moim koncie.

L.L.

W poszukiwaniu opinii o firmie do której staram sie o przyjecie do pracy wpadłam przypadkiem na to forum. Jak wiadomo - internet ma szeroki zasięg. Troche przestraszona opiniami powyzej postanowiłam mimo wszystko zaryzykowac i wysłałam swoje CV. Lubię pracę z ludźmi i miałam doświadczenie w pracy na telefonie. Zaryzykowałam. Po niedługim czasie zadzwoniono do mnie i zaproszono na rozmowę a po niespełna tygodniu zostałam zaproszona do pracy. Od początku pozytywny szok. W ciągu dwóch dni - badania wstępne i podpisanie umowy na okres próbny. Zakres obowiązków i szkolenie przedstawione klarownie. Bez ściemy. Pozytywny szok. I tak pracuje już sobie 7 miesięcy. Mam umowe. Weekendy wolne. Ile sobie wypracuje - tyle zarobie. Wiadomo, ze nie ma nic za darmo a jesli ktoś chce dobrze zarobić a nic nie robić to kariera polityka chyba tylko ;) ...

ctp12

Mam przyjemność pracować w firmie CTP i mam zdecydowanie inna opinie na temat jej funkcjonowania.Jezeli chodzi o zarobki, to jest dobre powiedzenie - jaka praca, taka placa, to proste, wiec opinia typu - oszukiwanie na zarobkach jest bezpodstawna.Poza tym nikt nikogo nie trzyma na siłę, wiec skoro podobno jest tak źle, to każdy ma prawo do tego żeby się zwolnić. A odnośnie do atmosfery tam panującej-rozmowy i śmiech (opinia Pani powyzej) mówi sam za siebie.Czy w firmie w której wg Pani panuje wszechobecny mobbing jest miejsce na tego typu pozytywne odruchy?

CTP

Do Ona: Odnosząc się do Pani wypowiedzi- Faktycznie było opóźnienie rozmów z powodu nieprzewidzianego ważnego spotkania Zarządu. Grzecznie jednak była Pani informowana o przesunięciu godziny rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością nikt się nie śmiał bo i nie było powodu. Źle Pani odebrała coś czego przecież Pani nie widziała a jedynie się błędnie domyślała. Nikt Pani także nie obraził w przeciwieństwie do Pani wypowiedzi. To świadczy o Pani niskiej kulturze osobistej, co w pracy telemarketera o którą się Pani starała jest cechą bardzo pożądaną. Najwyraźniej nie ma Pani predyspozycji to tego typu pracy. Tylko, że kultura osobista, jak również takt i cierpliwość to cechy pożądane raczej w każdej pracy więc życzę powodzenia na dalszej drodze kariery!

@CTP

Proponuję przestać kłamać ! Tam są doskonałe zarobki i pełny szacunek dla pracownika. Ktoś kto wypisuje takie bzdury albo celowo oczernia firmę lecząc swoje kompleksy albo jest z nieuczciwej konkurencji.

S.K.

Ja słyszałam o tej firmie. To w centrum Katowic. Siostra mojej sąsiadki tam pracuje i bardzo sobie chwali. Podobno możnaa tam całkiem dobrze zarobić.

Olka91

Na portalu(usunięte przez administratora)znalazłam ogłoszenie o prace. Czy ktos moze słyszał lub miał doswiadczenie z firma Centrum Tele Promocji z Katowic. Chce złożyć tam swoja aplikacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Tele Promocji - Toruń

Centrum Tele Promocji
3.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • ul. Dąbrówki 13
    40-081 Toruń